forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najbolje izdanje 2006.godine
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 21/12/2006 : 15:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
špageti
bluberi
karma - i zbog kvalitete samog stripa i zbog svega prateceg
ken - 8 komada
mnogo toga nisam kupio pa ne mogu komentirat jer nažalost ovde u Splitu knjižnica jako malo stripova nudi

a na prvom mjestu - bum stripova
izdavacima koji imaju hrabrosti na scenu pustiti strane klasike koji su svima dostupni putem skena svaka cast
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6136 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 26/12/2006 : 11:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Prošle godine negdje u ovo vrijem postavio sam topic 2005-odlicna godian za strip.Medutim,ako je prošla bila odlicna onda je ova bila "svemirsko odlicna",-))
Gledam Kronologiju i ne mogu vjerovati koliko toga je izašlo!

Medu najbolja izdanja godina ubrajam(pro kronologiji izlaženja) :

Slum Nation,Blacksad,Comanche integral ,Mister Macak magazin, Ridobradi 1&2, Nathan Never gigant 1&2, Texone od Fonta, Meksikajnarji, Mister NO Maxi, Zagor protv Supermajka, Tex MAxi #2,Spaghetti bros, Kraken, Custer, Torpedo 15, DD Gigant #1, Izbacivac, Sninkel, Životinjska karma, MM/NN, Strp bumerang, Bosanske basne

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/12/2006 : 00:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Spaghetti brothers, Nadziraci, V kao Vendeta, ali mi je najdraze do svega sto je Mali rendzer poceo da izlazi!
Zao mi je sto puno toga nisam procitao, kao Karmu, Sillage, Ljubav i rakete...



www.fibra.hr pa citaj, tu sam ja vidio o cemu je rijec
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000