forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Svaki petak - Kolor KARMA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/12/2006 : 13:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Svakog petka, do izlaska novog broja (druga polovina februara - pocetak marta), Lavirint vam predstavlja - kolor table iz Životinjske karme!



A za sve vas koji još uvek niste nabavili prvi broj (ili možda želite da kupite još koji komad za buduca pokolenja, ili da je za male pare kupite sada, pa za velike prodate kasnije kada se bude rasprodala) - Karmu možete naci u BGD-u u Alan Fordu, Darkwoodu, Omenu, Beopolisu (ako su snabdeli novom turom - prva rasprodata!) i Platou, u Zagrebu u Libellusu i More comicsu, u Novom Sadu u Klubu obožavatelja stripa i kod cika Dekare, u Bosni u Buybooku i kod cika Emira, a u Sloveniji kod Bucha i kod cika Ace. Radi se i na distribuciji u Crnoj gori, a ako ste u Nišu ili Zajecaru - javnite mi se na mail, iskombinovacemo nešto.

Have fun!

--
"Svetog mi Haralampija!"

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 22/12/2006 : 13:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ne mrcino. Moraš mi na megdan doci ako misliš ovim putem proci :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6137 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/12/2006 : 16:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Jel ovo znaci da sljedeca KArma ide u boji?

P.S. Dajte mi Leslija! ;-)))



Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 22/12/2006 16:20:04
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/12/2006 : 16:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Jel ovo znaci da sljedeca KArma ide u boji?

P.S. Dajte mi Leslija! ;-)))



Bond.James Bond.



DAMN!
djole!
rekao sam ti da tje nas provaliti:)pppP

lesli u sledetji petak!

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/12/2006 : 23:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
kod mene nema još puno karmi...
šef Biblionera izgleda nece prije nedjelje u Sarajevo, pa ne vjerujem da ce primjerci za Banja Luku tako skoro - možda jedan-dva, ako se ne rasproda na Salonu knjige...

A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Fuck Censorship! ||| http://r2cu.wordpress.com/lavirint-comics-magazine/ ||| Recite NE cenzuri! ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26456 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/12/2006 : 04:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=9235

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/12/2006 : 13:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Tooooooooooooooo!

"I can't forget where I came from because I haven't gotten to where I'm going."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000