forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kakvo je ovo izdanje Thorgala?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/12/2006 : 15:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ajmo, ne vadi nam mast nego kampirajte na smjene u tiskari i dajte Torgala na sunce što prije. Malo mi je muka oko ovih preseravanja, tekst, prijevod, boja, tisak, donje rublje, satelitske antene, paprike, otrovne alge i ine primjedbe. Ocu strip, najobicniji strip, a necu se zamarati tražeci greškice...

Kad san onih davnih vrimena dobija piratski komplet, nije bilo kraja srici. Isto tako drago mi je da idu Integrali.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/12/2006 : 17:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta prije to bolje

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/12/2006 : 17:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by marlowe

quote:

BP je prava na Thorgala dobio pre skoro godinu dana, a da nije makar najavio njegovo izdavanje. I ako ga budu uradili isto kao Watchmene ili Vendettu, bolje da ga ne izdaju.



Hunteru, verujem da nisi video Nadzirache, ili da si lose obavesten.
Izdanje je prema opstoj oceni besprekorno.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



V sam video a watchmene nisam, ali prica se da su tu negde, mada za citavu ovu pricu to i nije važno. Thorgal mi je najomiljeniji strip junak, tako da bi (za mene), trebao da izgleda kao da je bolje nego besprekorno. Mejbi its onli mi...
Kakvi ce integrali biti? Po tri price u jednoj knizi. ili kako??

Baj d vej, najs tu si ju agen..

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."




ovo je bilo zlonamerno....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/12/2006 : 18:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
ne verujem...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2006 : 18:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by marlowe

quote:

BP je prava na Thorgala dobio pre skoro godinu dana, a da nije makar najavio njegovo izdavanje. I ako ga budu uradili isto kao Watchmene ili Vendettu, bolje da ga ne izdaju.



Hunteru, verujem da nisi video Nadzirache, ili da si lose obavesten.
Izdanje je prema opstoj oceni besprekorno.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



V sam video a watchmene nisam, ali prica se da su tu negde, mada za citavu ovu pricu to i nije važno. Thorgal mi je najomiljeniji strip junak, tako da bi (za mene), trebao da izgleda kao da je bolje nego besprekorno. Mejbi its onli mi...
Kakvi ce integrali biti? Po tri price u jednoj knizi. ili kako??

Baj d vej, najs tu si ju agen..

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."




ovo je bilo zlonamerno....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



Naravno da je bilo zlonamerno, i šta cemo sad???
Klinac, danas nisam dobre volje, pa mi se skini..Ne trpaj se tamo gde ti nije mesto?? Ili si i tu u BP?? Možda su te uzeli kao maskotu?
. Ako marlowe nije odreagovao na moj post tako, onda ne znam šta se ti kurciš? A ja(barem donekle) znam šta pricam, i još važnije SA KIME pricam. Znaci, prodji me se, pliz.


And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."

Edited by - manhunter on 26/12/2006 18:46:46
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/12/2006 : 18:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Nope ti ne znas sta pricas, a ocigledno je ne znas ni kako da pricas, posto ti je jedini argument kad mi se obracas to "klinac"...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26455 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/12/2006 : 19:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Baš su šašavi ovi Srbi!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/12/2006 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Baš su šašavi ovi Srbi!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!






www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/12/2006 : 20:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ne verujem da je bilo zlonamerno. Covek zivi u inostranstvu i lose je obavesten, a nije imao prilike da vidi kako Nadzirachi izgledaju.
Meni je samo drago sto je izdanje takvo da mogu da ustvrdim upravo suprotno. Verujem da je i M'hunteru drago sto je tako, i sve cool.
Nadzirachi su ponos biblioteke za sada - a kada su konacno stigli i kad smo videli kako je sve cakum-pakum, pocelo je nazdravljanje.
Hik!

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2006 : 20:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Ne verujem da je bilo zlonamerno. Covek zivi u inostranstvu i lose je obavesten, a nije imao prilike da vidi kako Nadzirachi izgledaju.
Meni je samo drago sto je izdanje takvo da mogu da ustvrdim upravo suprotno. Verujem da je i M'hunteru drago sto je tako, i sve cool.
Nadzirachi su ponos biblioteke za sada - a kada su konacno stigli i kad smo videli kako je sve cakum-pakum, pocelo je nazdravljanje.
Hik!

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."




Drago mi je da se razumemo(do sada smo se uvek razumeli, pa zašto bi bilo ovoga puta drugacije).
Nije bilo zlonamerno, naravno. Od par ljudi sam cuo da su watchmen loše(loše=nije perfektno) uradjeni.Zato sam ih spomenuo,pošto, rekoh, valjda ljudi znaju šta govore.
Meni je baš stalo da Thorgal bude ono izdanje za koje cete reci: "eto, ovako trebaju sva izdanja da izgledaju", zato cu vam biti najveci kriticar.. (jel smem??).
Inace imam Thorgala na nemackom, tako da mi ne gori da dupliram kolekciju, ali mi je drago da ce moj omiljeni junak najzad izaci na mom jeziku u izdanju koje je dostojno njega.
Znaci, nikakve zlonamere nema, samo malo oštrije kritike, i to je to.
Slobodno mi rezerviši po DVE knjige kako budu izlazile, pa se dogovorimo za ostalo.
I reci mi još jednom za hronologiju (par postova gore).
E da, isto mi se ne svidja što ce opet biti izdavano zbrda-zdola, ali dobro...

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2006 : 20:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Nope ti ne znas sta pricas, a ocigledno je ne znas ni kako da pricas, posto ti je jedini argument kad mi se obracas to "klinac"...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''



Nazovi Vuka, neka ti objasni neke stvari što se tice dijaloga izmedju dve odrasle osobe( ili vecinu osoba sa ovog, a i drugih foruma), pa kada to budeš poceo da primenjuješ u praksi prestacu da te zovem klinac.

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/12/2006 : 21:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Baš su šašavi ovi Srbi!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!






inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/12/2006 : 21:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:

Nazovi Vuka, neka ti objasni neke stvari što se tice dijaloga izmedju dve odrasle osobe( ili vecinu osoba sa ovog, a i drugih foruma), pa kada to budeš poceo da primenjuješ u praksi prestacu da te zovem klinac.



Ili krache: "Daj Vuku da se vukujemo."

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/12/2006 : 21:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Baš su šašavi ovi Srbi!






And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/12/2006 : 09:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
Naravno da je bilo zlonamerno, i šta cemo sad???
Klinac, danas nisam dobre volje, pa mi se skini..Ne trpaj se tamo gde ti nije mesto?? Ili si i tu u BP?? Možda su te uzeli kao maskotu?
. Ako marlowe nije odreagovao na moj post tako, onda ne znam šta se ti kurciš? A ja(barem donekle) znam šta pricam, i još važnije SA KIME pricam. Znaci, prodji me se, pliz.


reko ja - nema spavanja
a on lola ,domba , dvoje dece
šta sad ovaj fudbaler meni ima da prica
i još se fali kak je puno jebavo a beba bila mala
a sad uživaj lazare ognjene milicu drugi

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/12/2006 : 09:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
zelo me zanima ovo izdanje
ter me zanima barem okvirna cijena
20 evra
30 evra
15evra
ajmo decki
marketing marketing
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2006 : 09:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ja zaista ne znam ni priblizno koja ce biti cena, ali ako je 5 albuma u knjizi, to mora da kosta, rekao bih.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/12/2006 : 11:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho


reko ja - nema spavanja
a on lola ,domba , dvoje dece
šta sad ovaj fudbaler meni ima da prica
i još se fali kak je puno jebavo a beba bila mala
a sad uživaj lazare ognjene milicu drugi



Samo ti zezaj, ali eto, necu da se ljutim, znam da to govori zavist iz tebe(izazvana hronicnim nedostatkom seksa ).
A ja sa mojim klincima uživam,da je vecina "odraslih" takva, bilo bi mi lakše..
A bio sam loše volje iz sasvim stotog razloga, to nije važno.

Nego, odkad si ti fudbaler?? Ja sam mislio da si nogometaš, a ti si u medjuvremenu prešao na pravi, muški sport!!

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."

Edited by - manhunter on 27/12/2006 12:00:00
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/12/2006 : 12:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
to ja zbog nicka
toninho cerezo
najbolji brk i " kovrdža " 80-tih
Torino kad je bio nešto

a za dicu imaš pravo

za marlowa
ajmo nagadat
bil 30 bilo za 5 albuma tu negdje il malo
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 27/12/2006 : 23:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
pa što se tice cene pretpostavljam da ce biti preko 2000dinara.
Ali moram da priznam da chinkel i jaguar izgledaju super

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/12/2006 : 23:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Koliko je to u Kunama? Podsjetite me da ih pripremim!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1650 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/12/2006 : 11:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by XIII

pa što se tice cene pretpostavljam da ce biti preko 2000dinara.
Ali moram da priznam da chinkel i jaguar izgledaju super

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi



To je oko 180 kuna, ali verujem da ce izdanje biti skuplje.

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1650 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 28/12/2006 : 11:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Inace, da li ovo znaci da je Stripoteka završila sa izdavanjem Torgala (obzirom da je Beli Put dobio prava)?

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 28/12/2006 : 12:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
ne bih rekao posto BP ima prava na integrale, a Marketprint verovatno na pojedinacne albume....

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000