forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put. Jedno pitanje.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/02/2007 : 12:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by CortoMaltese

mozda si u pravu, al pitaj ljude koji su kupili Propovednika ili 100 Metaka ceka li se njima na nove nastavke. Bude li se nastavilo ovim tempom kompletni serijali ce biti izdani za jedno 10-20 godina.



Ja razumem sta kazes, i problem nastaje kod serijala koji su duzi a koji se ne objavljuju u intefgralima ili u turama od vise nastavaka odjednom. Sto se tice BP-a to ce sigurno biti ubrzano u odnosu na dosadasnji period, ali nije tu BP jedinstven. Sa istim problemom srecemo se i kod Bluberija, Ridjobradog, Spirua, Dzeremaje, Valijanta (ZNaklade)...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 14/02/2007 : 12:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
marlowe, mozes li molim te napisati neki redoslijed izlazenja za "Integrale"?
Upravo sam procitao "Sambrove" i mislim da je to jedan od boljih stripova koje sam ikada citao... preporuka za svakog ljubitelja stripa da si ga procita.
"Sninkela" sam takoder procitao, isto kvalitetan strip, mada mi nema 'tezinu' "Sambrova".
Kad malo bolje razmislim, taj strip me zbilja odusevio, sto mogu reci za malo koji strip u posljednjih par godina...


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2007 : 21:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by DKoor

marlowe, mozes li molim te napisati neki redoslijed izlazenja za "Integrale"?
Upravo sam procitao "Sambrove" i mislim da je to jedan od boljih stripova koje sam ikada citao... preporuka za svakog ljubitelja stripa da si ga procita.
"Sninkela" sam takoder procitao, isto kvalitetan strip, mada mi nema 'tezinu' "Sambrova".
Kad malo bolje razmislim, taj strip me zbilja odusevio, sto mogu reci za malo koji strip u posljednjih par godina...



Baš mi je drago. I meni su Sambrovi omiljeni strip i uz Tamo gde pogled ne dopire najdraži Integral do sada.
Ne mogu ti trenutno reci puno toga, u biblioteci integrali do sada su izasli:
(2) Sambrovi
(3) Šninkel
(4) Jaguar
(5) Bleksad
(7) Tamo gde pogled ne dopire

U katalogu je najavljen izlazak intregrala Gospodari jecma i serijala Torgal. Van toga u ovom trenutku ne mogu da kažem bilo šta, ali kada bude aktuelno blagovremeno cu obavestiti.
TRenutno je akcija u IPS knjižari u Beogradu, a u petak 16. 02. u saradnji sa Francuskim kulturnim centrom i IPS-om održana je konferencija za štampu, a uvece i javna tribina na temu francuskog stripa i ovih pet do sada izašlih Integrala.
Slike se mogu videti ovde: http://picasaweb.google.com/spomenka/BeliPut16Feb2007


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/02/2007 : 21:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Hvala puno.
Bas mi je Humbert Coe donio danas "Jaguara" ...
"Integrali" su zbilja u vrhu...


Prije sam bio "Kuna" na forumu/aukcijama, za one clanove koji me znaju.
Promijenio sam nick iz prakticnih razloga.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1526 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 20/02/2007 : 18:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Jbga,poneti karticu,prestati sa pusenjem i po stripove.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000