forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DYLAN DOG KOLEKCIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
26564 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/01/2007 : 15:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
ovo je trica!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25166 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2007 : 15:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Slabija trojkica...

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 18/01/2007 : 16:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message

3+

Sve što jesmo, rezultat je onoga što smo mislili.
Um je sve. Ono što mislimo, to postanemo.
BUDA
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 17:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Hocete reci da Columbo ne zna ocjenjivati.
A dobio onolike pozitivne komentare...
Samo se potvrduje moja tvrdnja da glanceri ne postoje...
Uvijek ce se naci neka zamjerka...
A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.


Edited by - Obi-wan on 18/01/2007 17:13:20
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 18/01/2007 : 20:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
meni je to onako solidna cetvorka, sve u svemu za to bi sigurno dao... nego da pitam racunao si tu u 1000 kuna i specijalce ili bi islo bez njih ?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/01/2007 : 22:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

meni je to onako solidna cetvorka, sve u svemu za to bi sigurno dao... nego da pitam racunao si tu u 1000 kuna i specijalce ili bi islo bez njih ?


Pa sad kako da ti kažem... Nisam ja baš racunao. Više sam onako lupio na osnovu onoga što sam vidao na aukcijama. Ali, obicno sam u pravu po pitanju jeftine kupovine. Treba samo biti dosta strpljiv i biti u pravo vrijeme na pravom mjestu.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 18/01/2007 : 22:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
k tnx
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 19/01/2007 : 01:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
samo da se osvrnem na nešto:

imation dvdi su loši, traxdata je mnogo bolja od njih.

najbolji dvdi su, po rijecima vecih znalaca, taiyo yuden, nisam siguran je li nešto japansko ili kinesko ili pak korejsko. nešto kosooko, u svakom slucaju :)

tdk i sony su takoder vrh.

uf, nisam postao na ovom forumu vec pun qrac vremena...
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 19/01/2007 : 05:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message
taiyo yuden je marka slojeva. ono... postoje i mediji s njihovim brandom, al kod nas ces ih uglavnom nac pod verbatimovim imenom. s tim da koji god verbatim dvd kupis, bez obzira ima li taiyo yuden ili mitsubishi sloj, bolji je od traxdate, tdk i opcenito drugih medija. nije da su drugi nuzno losi (navedeni su zapravo jako dobri), al eto...
offtopic je pa ako nekog zanima daljnja rasprava mozemo u svastaru (iako se tu nema nista posebno dodat, tako je kako je )
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 19/01/2007 : 10:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
"taiyo yuden" - je fabrika cd-a i dvd-a u Japanu, inache po nekim procenama ono sto oni naprave je HIGH-CLASS, inache su se u Srbiji neko vreme bas konkretno mogli kupiti taiyo yuden diskovi, malo su bili skupi, pa je ostao Verbatim kao najrasprostranjeniji, sto je isto njihova marka diskova. E sad u CRO, u HUN,....su dosta skupi Verbatim diskovi, zato ja kad sam u Novom Sadu kupim onaj spindle pack 25 kom. dvd-a za 8 evra i to mi sluzi kao zaliha za par meseci, jbg. nije Srbija slucajno poznata po pirateriji, da su skupi diskovi ne bi se isplatilo. (Ne bi me cudilo da u Ledincima ili Novoj Pazovi postoji fabrika "Verbatima", kao sto ima fabrika Levi's ili Nike...made in Serbia).

Only God can judge me!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 19/01/2007 : 10:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

"taiyo yuden" - je fabrika cd-a i dvd-a u Japanu, inache po nekim procenama ono sto oni naprave je HIGH-CLASS, inache su se u Srbiji neko vreme bas konkretno mogli kupiti taiyo yuden diskovi, malo su bili skupi, pa je ostao Verbatim kao najrasprostranjeniji, sto je isto njihova marka diskova. E sad u CRO, u HUN,....su dosta skupi Verbatim diskovi, zato ja kad sam u Novom Sadu kupim onaj spindle pack 25 kom. dvd-a za 8 evra i to mi sluzi kao zaliha za par meseci, jbg. nije Srbija slucajno poznata po pirateriji, da su skupi diskovi ne bi se isplatilo. (Ne bi me cudilo da u Ledincima ili Novoj Pazovi postoji fabrika "Verbatima", kao sto ima fabrika Levi's ili Nike...made in Serbia).

Only God can judge me!


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/01/2007 : 13:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

"taiyo yuden" - je fabrika cd-a i dvd-a u Japanu, inache po nekim procenama ono sto oni naprave je HIGH-CLASS, inache su se u Srbiji neko vreme bas konkretno mogli kupiti taiyo yuden diskovi, malo su bili skupi, pa je ostao Verbatim kao najrasprostranjeniji, sto je isto njihova marka diskova. E sad u CRO, u HUN,....su dosta skupi Verbatim diskovi, zato ja kad sam u Novom Sadu kupim onaj spindle pack 25 kom. dvd-a za 8 evra i to mi sluzi kao zaliha za par meseci, jbg. nije Srbija slucajno poznata po pirateriji, da su skupi diskovi ne bi se isplatilo. (Ne bi me cudilo da u Ledincima ili Novoj Pazovi postoji fabrika "Verbatima", kao sto ima fabrika Levi's ili Nike...made in Serbia).

Only God can judge me!


Zadnji put kada sam kupio 25 verbatima u CRO, platio sam isto 8 eura... Iste su cijene dvd-a i cd-a u CRO i SRB, pratio sam zadnje dvije godine.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.


Edited by - Obi-wan on 19/01/2007 13:59:17
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 19/01/2007 : 15:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Meni najlakše kupit spindl sa 50 komada tdk, traxdate ili verbatima i miran sam....




...2 tjedna
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/02/2007 : 13:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
a sto ces kupovati ta izdanja, pa kupuj rade jeftinije ova nova nova ludensova izdanja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/02/2007 : 13:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Zar Ludens sada izdaje i dvd/cd medije?!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 07/02/2007 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Zar Ludens sada izdaje i dvd/cd medije?!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?



Svestrana firma, majkemi
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/02/2007 : 15:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
zapravo sam mislio na pitanje s pocetka: koliko bi dosao komplet dylanove zlatne serije
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 07/02/2007 : 15:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hocete reci da Columbo ne zna ocjenjivati.
A dobio onolike pozitivne komentare...
Samo se potvrduje moja tvrdnja da glanceri ne postoje...
Uvijek ce se naci neka zamjerka...
A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.




vidio sam kod columba glancere,necitane zs prvih 50-ak brojeva,pa zašto ne bi postojali i dd koji je izlazio mnnogo kasnije

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000