forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novo: BLEKSAD
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2007 : 19:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
U izdanju Belog Puta izašla je nova knjige edicije Integrali. Integralno izdanje Bleksada sadrži sva tri albuma serijala, u tvrdim je koricama, na velikom formatu i u punom koloru na ukupno 172 strane.
Dodaci u ovom izdanju: predgovor Režisa Loazela (Regis Loisel), i pogovor napisan za ovo izdanje (5 strana).

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/01/2007 : 19:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Quanto costa?

"I can't forget where I came from because I haven't gotten to where I'm going."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/01/2007 : 19:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne vjerujem da je bolje od Bernijevog izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/01/2007 : 19:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ne vjerujem da je bolje od Bernijevog izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Zar je Bernijevo izdanje integral???

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/01/2007 : 20:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by SejoSexon

Ne vjerujem da je bolje od Bernijevog izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Zar je Bernijevo izdanje integral???

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."


Nije, ali je odlicno napravljeno. A pojedinacni albumi su mi draži od integrala iako je integral jeftiniji.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/01/2007 : 20:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Nije, ali je odlicno napravljeno. A pojedinacni albumi su mi draži od integrala iako je integral jeftiniji.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Eto, meni su integrali ponekad bolji, sedneš i citaš...Nego nisam bio siguran, pošto uporedjuješ dva izdanja koja nisu ista, pa rekoh da pitam...

And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/01/2007 : 20:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
A ne vjerujem da je serijal završen nakon tri broja tako da integral nakon tri albuma za mene nema nikavog smisla (ako serijal nije završen).

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2007 : 20:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cover? Cijena? Tocan format?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/01/2007 : 20:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ma ok je potez sa integralima. Mislim da BP to poprilicno dobro odraduje, bar za moje kriterije. U slucaju Blacksada nema veze što serijal nije završen jer je svaki album prica za sebe ali mi je kod novih serijala draže pojedinacno izdanje jer je ono tada aktuelnije. Ako se u 2007. ili 2008. pojavi broj 4 u HR ce biti odmah objavljen a ako BP bude ceka 3 epizode da objavi integral Srbija ce tada biti u EU
Naravno nitko ne smeta da BP objavi naredni album kao posebno izdanje ali to vec narušava koncepciju iako mi je i to prihvatljivo. No pohvala za izdanje ( na nevideno ) i žal što se duplira sa HR izdanjem jer bi više volija da nam je ponuden neki drugi Integral. Naravno, sad ce se javiti oni koji ce reci, ali ovako je jeftinije ( no pricekajmo cijenu ). Dakle, moje skromno mišljenje je da bi bilo poželjno izbjegavati dupliranje izdanja koje je vec objavljeno u HR ili SR u KVALITETNOM izdanju. Izdavacke eksperimente i neuspjehe tu ne ubrajam.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/01/2007 : 20:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
I ja sam protiv dupliranja, još samo da onaj šovinista boban iz BP-a dobije nogu i ja cu napokon poceti da kupujem izdanja BP-a, a BP ima stvarno fantasticnih izdanja.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/01/2007 : 20:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Pa eto, marlowe ti je urednik Integrala;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2007 : 21:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Po prvim slikama vidim da je format identican ostalim BP integralima, logicno, sto znaci slijedece: bit ce 3-4 cm nizi i uzi od Bookglobe izdanja i kostat ce oko 200 kuna.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/01/2007 : 21:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
i Sambre ce isto kostati, a ima ceo jedan album vise... svaka cast...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2007 : 21:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ako bude tako, za Sambre je to onda stvarno ok cijena, za Blacksad na granici...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/01/2007 : 23:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
i za blacksad je ok cijena.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2007 : 01:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ne zelim da ulazim u ocene izdanja drugih izdavaca, smatram da to nije eticki, te cu se zadrzati na tehnickim podacima.
Cena je 1880 dinara.
Sto se tice dupliranja, u Srbiju je uslo nekoliko desetina albuma Bookglobeovog izdanja, sto je, imajuci u vidu prosecnu prodaju izdanja Belog puta, krajnje zanemarljivo. Takodje, ovaj serijal odavno je uzet, pre nego sto se i znalo da ce biti i hrvatskog izdanja.
Zanimljivo je da je ovo prvo Integralno izdanje serijala Bleksad u svetu, i njegova izrada trajala je dosta dugo upravo zbog cinjenice da je inostrani partner bio krajnje zainteresovan da ucestvuje u oblikovanju knjige, i islo se u zaista nepredvidjene detalje. No, konacni proizvod tih dugih savetovanja sada je pred nama.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2007 : 01:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Ne zelim da ulazim u ocene izdanja drugih izdavaca, smatram da to nije eticki, te cu se zadrzati na tehnickim podacima.
Cena je 1880 dinara.
Sto se tice dupliranja, u Srbiju je uslo nekoliko desetina albuma Bookglobeovog izdanja, sto je, imajuci u vidu prosecnu prodaju izdanja Belog puta, krajnje zanemarljivo. Takodje, ovaj serijal odavno je uzet, pre nego sto se i znalo da ce biti i hrvatskog izdanja.
Zanimljivo je da je ovo prvo Integralno izdanje serijala Bleksad u svetu, i njegova izrada trajala je dosta dugo upravo zbog cinjenice da je inostrani partner bio krajnje zainteresovan da ucestvuje u oblikovanju knjige, i islo se u zaista nepredvidjene detalje. No, konacni proizvod tih dugih savetovanja sada je pred nama.



Vidi, potpuno sam svjestan da nema mogucnosti nekog dogovora a i da se prava cesto otkupljuju, cak, i par godina ranije. Isto tako naravno da renomirane kuce nece odustati od nekog izdanja samo zato jer je u susjedstvu objavljeno ti isto ili slicno ( kao što je ovaj slucaj ) ali ja san samo izrazija želju za što više izdanja. I što boljom prodajom kako bi se prije pojavilo neko novo izdanje. Što se izdavackih kuca tice neka sve rade po svom programu, što više i što kvalitetnije i ja zadovoljan.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2007 : 01:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Evo i korica i rikne.


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/01/2007 : 08:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Ovi Sambrovi i Bleksad su praznik za oci. A cena je stvarno ok...

marlowe, gde može po toj ceni da se nadu ova izdanja? Alan Ford? Darkwood? Direktno od Belog puta?

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 24/01/2007 : 08:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
nikak mi ne leži ovo citanje "po Vuku" ;))) u pravilu sam protiv dupliranja izdanja, tako da od Blacksada od BP-a ništa, pošto imam sva tri Bernijeva....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/01/2007 : 09:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Meni su ta tri Bookglobeova vrhunski napravljeni i svakako ne mislim uzimati izdanje Belog Puta.
Ostavit cu lovu za drugi integral.....
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 24/01/2007 : 09:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
pa ne razumem ove komentare ja necu da kupim ovo izdanje jer vec imam u pojedinacnim albumima. To je nesto sto je normalno ako se uzme da su oba izdanja u boji,sa tvrdim povezom i prevedena.
Mene BP stvarno odusevljava kvalitetom i izborom evropskih stripova. Samo da tako nastavi,recimo sa Insiders-ima

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2007 : 09:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sve mi je Ok kod integralnih izdanja BELOG PUTA. Jedino nisu trebali stavljati brojeve albuma na hrbat jer dosta ekipe nece uzimati sve albume pa kada ce stajati na policama ce opako ubadat u oci da ne stima numeracija.

Za sve ostalo pohvale BP!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/01/2007 : 10:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

Ovi Sambrovi i Bleksad su praznik za oci. A cena je stvarno ok...

marlowe, gde može po toj ceni da se nadu ova izdanja? Alan Ford? Darkwood? Direktno od Belog puta?

grupa za scanlation: groups.google.com/group/bdskenovi



Cena od 1880 dinara ce biti svuda - u svakoj knjizari u Srbiji.
Ne znam sta ce raditi striparnice.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 24/01/2007 : 10:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
quote:
Jedino nisu trebali stavljati brojeve albuma na hrbat jer dosta ekipe nece uzimati sve albume pa kada ce stajati na policama ce opako ubadat u oci da ne stima numeracija.
ako previse "bode" kupe se i ostala izdanja, cisto da ne remete kolekciju

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2007 : 11:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Mozes misliti kako cu u ovoj "poplavi" stripova jos ici i kupovati stripove kojima bi bila jedina funkcija popunjavati rupe u numeracijama :)!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000