forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hrvatsko izdanje Korta Malezanina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/02/2007 : 18:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Sidartha
[jos prokleta Balada koja na crnom trzistu kosta 50e,komunina...tango i



Ima na aukcijama po trostruko nižoj cijeni.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 10/02/2007 : 21:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
naravno da nitko ne može nastaviti corta, a da te nove epizode budu dostojne pratta, ali zašto ne probati.... to nikako ne umanjuje vrijednost prattovog corta, a možda cak i bude dobro

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 13/02/2007 : 22:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Ja baš i nisam ljubitelj "nastavljanja" crtanja nekog stripa poslije originalnog autora, jer to više nije to. MEÐUTIM, ima puno primjera koji ovo moje mišljenje pobijaju. Npr, Rip Kirby od John Prenticea je SASVIM OK. Isto tako i Flash Gordon od Dan Barryja, a da ne spominjem Mac Raboya. Medutim, i ovdje ima iznimaka. Katastrofa je Prince Valiant. Cini mi se da se Valiantov sin zove Ben Bolt (tako mi izgleda) i ne pruža mi više užitak citanja. Bar meni. Ali, sve je to subjektivno i pojedinacno, jer su ukusi razliciti i necije mišljenje ne treba biti nikomu pravilo. No, neka svak izloži svoje, pa da se zna opce mišljenje.
Što se tice Corta, taj lik je suviše karakteristican za Pratta i baš me zanima kakav ce biti u "nastavku". Nisam baš veliki optimist.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 13/02/2007 : 23:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ima li negde ne internetu zvanicne informacije o tom nastavljanju avantura? Ja ne nadjoh nista, a ocekivalo bi se da, ako je to istina, bude boom na sve strane.

Ja, zbilja, sam simpatican...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6147 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/02/2007 : 22:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Iako se radi o legendarnom stripu,da budem iskren - nikad nisam citao Corta(Magic,nemoj da se ljutiš;-))).Možda je razlog tome bio prevelik broj razlicitih edicija i izdanja (pa i jezika) u kojima je objavljivan.Volio bih jednu pravu ediciju, u kojoj bi izašle sve epizode kompletno, kronološki, kvalitetno otisnuto i prevedeno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/02/2007 : 18:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Hugo Pratt je Korto Malteze.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000