forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko ovaj forum zaista ima clanova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2007 : 17:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

ma vidis da smo im lwood i ja pokusali sjebat topic, al ne pali

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."



ko zna na kakvim su drogama današnji klinci i klinceze

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 01/02/2007 : 18:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by lwood

ja san napunija 29 prije tocno 2 miseca


auuuuuuu, jel ti vec lagano razmisljas o mirovini? stvarno na ovom forumu ima oldtimera



razmišljan o otpremnini


otpremnina
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2007 : 20:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
otpremnina

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 01/02/2007 : 20:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Ja sam htio glasat za najbolje stripove godine, pa mi nije radilo kako treba i na kraju nisam uspio...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/02/2007 : 23:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
ja vam iskreno moram priznati da sam se logovao na drugarov meil ili jebem li ga kako. Ja volim stripove, ali nemam taj placeni mail, zato jer ja internet retko koristim. Slobidno mogu da kažem da ga i otvaram da bi proverio novu recenziju, video koji je novi strip izašao, i ponekad procitao "kolumnu" ukoliko tamo piše o nekom stripu koji i ja volim.
Bio bih zahvalan ako bi neko od vas hteo da mi pomogne da promenim ove podatke koje sam dao prilikom logovanja. Voleo bi da mi umesto ovog glupavog Raspucin bude Dejan Vasic, kao Emiru Pašanovicu. Ja sam mislio da ti moraš da se tako nekako cudnovato nazoveš, jer kažem vam da ja internet stvarno retko koristim. Takode voleo bi, ako bi neko imao viška slobodnog vremena i da mi napiše onaj nekakav znak raspoznavanja ( neki tekst, ili stih od pesme )u dnu teksta, ja bi mu rekao šta i kako bih voleo da mi piše.
Ja sajt stripovi.com pratim vec nekih tri i po, cetiri godine, ali zbog urodenog komformizma i pretrpanosti poslom nikako nisam stizao da postanem clan foruma. Sad kada mi se za to pružila prilika, moram vam reci da sam veoma srecam što sam u ovom lepom društvu.
Pozdravio bih još jednom sve koji na forumu ucestvuju, sve koji pišu recenzije. Voleo bi i kad bi Markos imao više vremena da napiše po neku kolumnu, jer ne sumnjam da bi to uradio onako kako samo on zna-znalacki.

Živeli
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2007 : 23:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

Ja sam htio glasat za najbolje stripove godine, pa mi nije radilo kako treba i na kraju nisam uspio...



Na forumu sam svaki dan i nisam primjetio to glasanje. Ni sada ne znam gdje se to nalazilo...

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 01/02/2007 : 23:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


I sigurno da je najveci razlog lijenost ili nezainteresiranost.



upravo tako.
na stripove spiskam svaka 2-3 mjeseca tisucu-tisucu i pol kuna (blaženi more comics i aukcije ) ali na forum mi se baš ne da dolazit
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/02/2007 : 23:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

ja vam iskreno moram priznati da sam se logovao na drugarov meil ili jebem li ga kako. Ja volim stripove, ali nemam taj placeni mail, zato jer ja internet retko koristim. Slobidno mogu da kažem da ga i otvaram da bi proverio novu recenziju, video koji je novi strip izašao, i ponekad procitao "kolumnu" ukoliko tamo piše o nekom stripu koji i ja volim.
Bio bih zahvalan ako bi neko od vas hteo da mi pomogne da promenim ove podatke koje sam dao prilikom logovanja. Voleo bi da mi umesto ovog glupavog Raspucin bude Dejan Vasic, kao Emiru Pašanovicu. Ja sam mislio da ti moraš da se tako nekako cudnovato nazoveš, jer kažem vam da ja internet stvarno retko koristim. Takode voleo bi, ako bi neko imao viška slobodnog vremena i da mi napiše onaj nekakav znak raspoznavanja ( neki tekst, ili stih od pesme )u dnu teksta, ja bi mu rekao šta i kako bih voleo da mi piše.
Ja sajt stripovi.com pratim vec nekih tri i po, cetiri godine, ali zbog urodenog komformizma i pretrpanosti poslom nikako nisam stizao da postanem clan foruma. Sad kada mi se za to pružila prilika, moram vam reci da sam veoma srecam što sam u ovom lepom društvu.
Pozdravio bih još jednom sve koji na forumu ucestvuju, sve koji pišu recenzije. Voleo bi i kad bi Markos imao više vremena da napiše po neku kolumnu, jer ne sumnjam da bi to uradio onako kako samo on zna-znalacki.

Živeli


Mjenjanja nema. Najbolje da javiš da ti ovaj nick zakljucaju (najbolje u podforumu prijedlozi,komentari, kritike) pa jednostavno otvori novi sa željenim imenom.

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.

Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/02/2007 : 23:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Baš cu tako i da uradim, ako Markos hoce da ga prihvati.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/02/2007 : 00:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Deki86

Ja sam htio glasat za najbolje stripove godine, pa mi nije radilo kako treba i na kraju nisam uspio...



Na forumu sam svaki dan i nisam primjetio to glasanje. Ni sada ne znam gdje se to nalazilo...

A young Jedi named Darth Vader, who was a pupil of mine until he turned to evil,
helped the Empire hunt down and destroy the Jedi knights. He betrayed and murdered your father.




Gdje se je nalazilo!?
Zar mjesec dana nisi otvorio pocetnu stranicu!
Pisalo je danima i na Forumu...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/02/2007 : 00:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by Markos


I sigurno da je najveci razlog lijenost ili nezainteresiranost.



upravo tako.
na stripove spiskam svaka 2-3 mjeseca tisucu-tisucu i pol kuna (blaženi more comics i aukcije ) ali na forum mi se baš ne da dolazit


Ne da ti se dolaziti na forum, a imaš preko šesttisuca postova!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 02/02/2007 : 07:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Pojma nemam o kom se glasasnju radi, ali eto, ja sam protiv :))
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/02/2007 : 08:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

ja vam iskreno moram priznati da sam se logovao na drugarov meil ili jebem li ga kako. Ja volim stripove, ali nemam taj placeni mail, zato jer ja internet retko koristim. Slobidno mogu da kažem da ga i otvaram da bi proverio novu recenziju, video koji je novi strip izašao, i ponekad procitao "kolumnu" ukoliko tamo piše o nekom stripu koji i ja volim.
Bio bih zahvalan ako bi neko od vas hteo da mi pomogne da promenim ove podatke koje sam dao prilikom logovanja. Voleo bi da mi umesto ovog glupavog Raspucin bude Dejan Vasic, kao Emiru Pašanovicu. Ja sam mislio da ti moraš da se tako nekako cudnovato nazoveš, jer kažem vam da ja internet stvarno retko koristim. Takode voleo bi, ako bi neko imao viška slobodnog vremena i da mi napiše onaj nekakav znak raspoznavanja ( neki tekst, ili stih od pesme )u dnu teksta, ja bi mu rekao šta i kako bih voleo da mi piše.
Ja sajt stripovi.com pratim vec nekih tri i po, cetiri godine, ali zbog urodenog komformizma i pretrpanosti poslom nikako nisam stizao da postanem clan foruma. Sad kada mi se za to pružila prilika, moram vam reci da sam veoma srecam što sam u ovom lepom društvu.
Pozdravio bih još jednom sve koji na forumu ucestvuju, sve koji pišu recenzije. Voleo bi i kad bi Markos imao više vremena da napiše po neku kolumnu, jer ne sumnjam da bi to uradio onako kako samo on zna-znalacki.

Živeli



Pa dovoljno ej da upises svoje podatke u profil (link profile u gornjem desnom kutu ekrana - tu mozes staviti i signature), a ako bas hoces, mozes napraviti i novo ime, ali ako bas bas moras.
Hvala na pohvalama, ali toliko sam opterecen poslom ovih dana da jednostavno ne stignem pisati ni recenzije ni kolumne. Volio bih, al nikako ne ide... Kad bih bar manje vremena provodio po Forumu i utrosio ga u to...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 02/02/2007 : 10:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Evo ga i moj primjer: na siteu sam evo vec koliko godina a napravio sam 50-tak postova, jednostavno sam lijen pisati postove a tu sam skoro svaki dan i to vise puta dnevno, i to skoro neprekidno od kad sam se registrirao.Ja sam onaj tzv. lurker tip , pogledam sto ima novo, procitam koju dobru recenziju, svadjanja na forumu me ne zanimaju i to je to.
Vjerojatno broj registriranih ne daje pravu sliku o stvarno aktivnima ali zar je to stvarno bitno, a bilo bi stvarno bezveze obrisati one koji tu povremeno dolaze.
Eh, sad ste me natjerali da napisem post, obecajem vise necu slijedeca dva mjeseca!
Mozda nakon 5 godina prestanem biti starting member.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/02/2007 : 11:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
MIslim da stvarno postoji više lurkera nego clanova koji ostavljaju postove na forumu, a isto tako ima ogroman broj lijencina ili sramežljivaca koji ne osjecaju potrebu ili ne mogu ostaviti post...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29219 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/02/2007 : 11:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma marlowe samo hoce umanjiti vaznost i znacaj stripovi.com na strip sceni.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2007 : 11:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a cega bi se tribali sramit?? glupo je samo citat tude postove

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2007 : 11:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ma marlowe samo hoce umanjiti vaznost i znacaj stripovi.com na strip sceni.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





STRIPOVI.com je ZAKON !!!!!

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 02/02/2007 : 12:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
... još jedna u nizu tema od životne važnosti. Nažalost, i ja mislim da nije u svrhu utvrdivanja stvarnog broja clanova. Nadam se da se varam. Inace, meni su puno draži oni topici ( konstruktivniji, zdraviji ) tipa, "Beli put" izdao ovo, izdao ono... to me veseli, a ovo..... ovo se svodi na dvoboj, tocno u podne. Preporuka starijeg ( što ne znaci pametnijeg ), prebacite se na mail!

Upri tute, rodijace!
http://rico.bloger.hr/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2007 : 12:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Rico
prebacite se na mail!



Ili priko ograde

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 02/02/2007 : 13:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Rico
prebacite se na mail!



Ili priko ograde





ma ja bi sve to preko kolena






****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 02/02/2007 : 13:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
[quote]Originally posted by Markos

Ma marlowe samo hoce umanjiti vaznost i znacaj stripovi.com na strip sceni.

a fala ti bože da si to reka
da si mi sin mlatija bi te dan i noc
KOJI K.. SE PALIŠ NA TU VRSTU ŠTRUMFOVA PODVRSTA MRGUD
PA TOM MRŽNJA IZ SVAKE CRTICE IZBIJA


AL ZATO OVO STRIPOVA ŠTA JE U ZADNJE VRIME POCEJA REKLAMIRAT
SVAKA CAST

i mislim da se Rasputin sprda a ne hvali
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 02/02/2007 : 13:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
što mi je post lep

i ja vama
i ja vama
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 02/02/2007 : 13:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
lep kao greh :-))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 02/02/2007 : 13:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Doc, jel privodiš Cervantesa?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000