forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ALAN FORD...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 20/02/2007 : 09:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

meni je klo car, iskreno bob mi je poceo biti naporan negdje oko 10og broja kada se naglo promijeno... napocetku nije bio toliko nizak i nos mu nije bio okrugao vec jednostavno VELIK... a poslije...



Defintivno se slažem da je Bob u prva 4 broja nacrtan jednostavno briljantno, ali podnošljivo je nacrtan do negdje broja 40.. Kasnije vec gubi na svom standardnom looku

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/02/2007 : 11:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma bolji je s golemim nosom

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 20/02/2007 : 14:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Najbolje da ti žuti izlaze do samog kraja (oko 500 komada koliko ih vec ima). Svatko ce za sebe odrediti: kupujem do broja 75, kupujem do broja 150 ili kupujem do broja 300.
Ja osobno jako volim kada neko izdanje ide ovako lijepo od pocetka, dobro uradeno, jedinstven format, boja hrbata, povoljna cijena. Takav kvalitet cu nagraditi svojom vjernošccu u kupovini do samog kraja, koliko god izašlo Alan Ford klasika...

Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.




Potpisujem
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/02/2007 : 14:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
prvih 100 kupujen 100% ,a posli cu vidit

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/02/2007 : 14:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u biti još 48 ih iman kupit do 100

inner fear your worst enemy
ostali smo svi na tripu,staro,mlado život cili ,ostali smo svi na tripu pivajuci NAPRID BILI!!
zapali coviku vatru i ugrija si ga za jedan dan,zapali covika i ugrija si ga za cili život!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2007 : 14:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
ja cu ih kupovati koliko god da izadu, baš mi je ta serija onako ok, baš je lepo imati originalne primerke u novom odelu, eto meni se svidaju klasici...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 21/02/2007 : 00:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
da prekrasni su, stvarno... samo da potraju... ja bi cak volio i da dodju reprinti ovih borgisovih ( u klasik izdanju ) barem bi imao sto da skupljam iducih 10ak godina :P
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 21/02/2007 : 10:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Tvrdnja da je AF samo do broja 75 ne stoji, no sa zmijom i pelikanom stvarno pocinje pad. Klasik cu kupovati dok ide, što ih se više žuti na policama to bolje,14 kuna sigurno vrijedi.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6136 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/02/2007 : 13:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Da budem iskren,meni Klodovik strašno ide na živce.Cini mi se da je sa njim poceo pad Alan Forda jer za razliku od Nosonje,kojeg obožavam (a i Magnus ga je crtao fantasticno)nikako mi nije sjeo.Ima par dobrih fora sa Brojem 1,ali kao što su i prethodnici primjetili,Bob Rock više nije tako dobro dolazio do izražaja sa njim u ekipi.A Prudy,pelikan i zmija su užas.

Volio bih da Strip-Agent nastavi sa AF i nakon 75.broja.U biti,ne vidim nikakvog razloga da ne bude tako.Na novu seriju nemam primjedbi,osim možda fonta u oblacicima.Vjesnikov rucno upisani font je zakon zakona.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 21/02/2007 : 13:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Da budem iskren,meni Klodovik strašno ide na živce.Cini mi se da je sa njim poceo pad Alan Forda jer za razliku od Nosonje,kojeg obožavam (a i Magnus ga je crtao fantasticno)nikako mi nije sjeo.Ima par dobrih fora sa Brojem 1,ali kao što su i prethodnici primjetili,Bob Rock više nije tako dobro dolazio do izražaja sa njim u ekipi.A Prudy,pelikan i zmija su užas.

Volio bih da Strip-Agent nastavi sa AF i nakon 75.broja.U biti,ne vidim nikakvog razloga da ne bude tako.Na novu seriju nemam primjedbi,osim možda fonta u oblacicima.Vjesnikov rucno upisani font je zakon zakona.
Bond.James Bond.



Apsolutno se slažem!!!
Ponavljam ko papiga po 500-ti put ništa, ali baš ništa se nemože usporediti sa Vjesnikovim izdanjima!!!

Ako hocete još jedan dokaz - obratite pažnju na onomatopejske opise zvukova (kataklonk, ftumpt, frit, splat, žbam,...) - NEKI SU PROMJENJENI U ODNOSU NA ORGINALNA VJESNIKOVA IZDANJA!!!
Za mene je to blasfemija!!!

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 21/02/2007 : 17:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by Aco

Da budem iskren,meni Klodovik strašno ide na živce.Cini mi se da je sa njim poceo pad Alan Forda jer za razliku od Nosonje,kojeg obožavam (a i Magnus ga je crtao fantasticno)nikako mi nije sjeo.Ima par dobrih fora sa Brojem 1,ali kao što su i prethodnici primjetili,Bob Rock više nije tako dobro dolazio do izražaja sa njim u ekipi.A Prudy,pelikan i zmija su užas.

Volio bih da Strip-Agent nastavi sa AF i nakon 75.broja.U biti,ne vidim nikakvog razloga da ne bude tako.Na novu seriju nemam primjedbi,osim možda fonta u oblacicima.Vjesnikov rucno upisani font je zakon zakona.
Bond.James Bond.



Apsolutno se slažem!!!
Ponavljam ko papiga po 500-ti put ništa, ali baš ništa se nemože usporediti sa Vjesnikovim izdanjima!!!

Ako hocete još jedan dokaz - obratite pažnju na onomatopejske opise zvukova (kataklonk, ftumpt, frit, splat, žbam,...) - NEKI SU PROMJENJENI U ODNOSU NA ORGINALNA VJESNIKOVA IZDANJA!!!
Za mene je to blasfemija!!!

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja







JAO i JOJ su najbolji
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/02/2007 : 19:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
meni je klodovik super lik, a narocito mi se dopada epizoda gde se pojavljuje njegov brat KLODOVUK, e ta epizoda mi je sjajna ;))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/02/2007 : 20:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Meni je, naprotiv, Bob bezvezan lik u prvih 10 epizoda, a nakon toga postaje sve zanimljiviji (razradjeniji lik) i smjesniji lik. Dobro da su mu povecali nos, po tome je postao prepoznatljiv, to mu je zastitni znak.
Sto se "zvjerinjaka" tice, najveci promasaj je pojava macka Prudyja, jos su mi zmija i pelikan donekle podnosljivi, ali dosadni Prudy...
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 22/02/2007 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
meni je to super izdanje i nadam se da ce terati preko broja 75 (tj. barem do 100)

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 22/02/2007 : 18:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980
obratite pažnju na onomatopejske opise zvukova (kataklonk, ftumpt, frit, splat, žbam,...) - NEKI SU PROMJENJENI U ODNOSU NA ORGINALNA VJESNIKOVA IZDANJA!!!
Za mene je to blasfemija!!!


Slažem se. Vjesnikovi zvukovi su bili nenadjebivi .
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/02/2007 : 13:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
bas sam danas razmisljao da se rijesim vjesnikovih izdnja - to je samo razmisljanje bilo :-) i kupit cu samo one stripove koje namam od vjesnika. inace nek izlaze. doduse bit ce mi sarena kolekcija ali neka, bit ce mi draza

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000