forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novo u MC-u: DD 98/ZEX 155/Z spec.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

Patak15
New Member



South Sandwich Islands
220 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 30/07/2007 : 21:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Patak15's Homepage  Send Patak15 a Private Message
Da li su kvalitetne price iz DD almanah?Isplatili se više kupiti 3. ili 4. Tex maxi?Prva dva su izvrsna(pogotovo drugi).
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 30/07/2007 : 22:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Patak15

Da li su kvalitetne price iz DD almanah?Isplatili se više kupiti 3. ili 4. Tex maxi?Prva dva su izvrsna(pogotovo drugi).


Tex maxi je uvijek solidan ili odlican za razliku od drugih junaka!

--------------------------------------------------------------------------------
To their own shore came the world war
Gleaves and the Ingham
Leading the bury west
In their own track came the wolfpack
Gleaves led the convoy
Into the hornets nest
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/07/2007 : 23:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Patak15

Da li su kvalitetne price iz DD almanah?Isplatili se više kupiti 3. ili 4. Tex maxi?Prva dva su izvrsna(pogotovo drugi).



Ako si DD fan, kupit ces almanah DD ionako... Tex maxiji su meni uvijek dobri.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/07/2007 : 23:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Patak15

Da li su kvalitetne price iz DD almanah?Isplatili se više kupiti 3. ili 4. Tex maxi?Prva dva su izvrsna(pogotovo drugi).



Ako si DD fan, kupit ces almanah DD ionako... Tex maxiji su meni uvijek dobri.




...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2007 : 00:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma ne moze dd almanah biti tako los!
Zasto je u italiji skuplji nego regularni? Razlikuju li se po cemu nasi i talijanski?

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/07/2007 : 07:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Razlikuju se. Italijanski imaju 176 strana (od prsle godine u punomkoloru a bez povecanja cene!) stripova i tekstova, a Ludenspv 96 strana stripova i reklama.

Pa sad ti vidi.

BTW, u almanasima se objavljuju katastrofalne price...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 31/07/2007 : 07:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
Sve mu jebem, pa to je cist zlocin, atak na nas dzep!

Al' sta sad... tacno znaju kako stvari stoje pa se u skladu s tim i ponasaju - evo, ako od sebe krenem, mogu reci da razmisljaju bezobrazno ali tacno: ja cu svakako kupiti.

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 31/07/2007 : 08:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
cini mi se da sam jutros na kiosku vidio novi zagor klasik sa naslovnicom od Magic Bat-a, na stranicama MC-a jos uvijek nema nicega
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16797 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/07/2007 : 09:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ma ne moze dd almanah biti tako los!
Zasto je u italiji skuplji nego regularni? Razlikuju li se po cemu nasi i talijanski?


Pa i kod nas je skuplji nego regularni, iako se cini da za to nema vidljivog razloga i opravdanja.

Ali ne znam zbog cega odjednom toliko kritika za almanahe. Do sada su svi kukali zašto ne izlaze almanasi, a sad kad izlaze opet ne valja.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/07/2007 : 09:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ja ne kukam
Skuplji je za paklu cigareta,mozda me to natera da ostavim to djubre
Samo nek imaju brzi tempo,recimo kao sto rade Libellusovci - vec 4 MM almanaha za kratko vreme i ja zadovoljan

Kad ce Tex od prvog broja???
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/07/2007 : 10:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Kak mislis 4 MM almanaha od Libellusa do sada?

Samo su 2!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2007 : 10:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Razlikuju se. Italijanski imaju 176 strana (od prsle godine u punomkoloru a bez povecanja cene!) stripova i tekstova, a Ludenspv 96 strana stripova i reklama.
Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



pa to je pola stripa!
jesu li izbacili sve tekstove ili dio?
kako ce objasniti tu prijevaru? izbacivanje prica iz zagorovog almanaha su bjasnili neaktualnim temama

The first rule of Fight Club is - you do not talk about Fight Club. The second rule of Fight Club is - you DO NOT talk about Fight Club.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/07/2007 : 10:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by prozirna senka

Razlikuju se. Italijanski imaju 176 strana (od prsle godine u punomkoloru a bez povecanja cene!) stripova i tekstova, a Ludenspv 96 strana stripova i reklama.
Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



pa to je pola stripa!
jesu li izbacili sve tekstove ili dio?
kako ce objasniti tu prijevaru? izbacivanje prica iz zagorovog almanaha su bjasnili neaktualnim temama



Iz ZG almanaha nije bila izbacena prica vec neki tekstovi. U DD almanahu je objavljen samo tekst o Lovecraftu i dvije price iz tog almanaha. Ludens nije nikad izbacivao price vec samo tekstove.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 31/07/2007 : 10:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Kak mislis 4 MM almanaha od Libellusa do sada?

Samo su 2!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

4 almanaha u 2 knjige

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/07/2007 : 10:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
I to textove koji danas i 10 godina od objavljivanja u Italiji nemaju smisla jer su bili aktuelni za vrijeme u kojem su bili objavljeni.

Dajte ljudi malo lakse. Zar je jedini nacin komentiranja pljuvanje po necemu i razapinjanje izdavaca!?

Ovolika produkcija stripova je samo blagodat i radost!:)

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/07/2007 : 10:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Kak mislis 4 MM almanaha od Libellusa do sada?

Samo su 2!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

4 almanaha u 2 knjige

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




Da, da, na to se mislilo!

Hvala Sejo!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/07/2007 : 10:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
"Magic-bat" na kiosku!
Zagor klasik no.6
napokon strip na kiosku koji necu kupiti :-)
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 31/07/2007 : 11:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ma ne bi to kupija...

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 31/07/2007 : 11:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kico

"Magic-bat" na kiosku!
Zagor klasik no.6
napokon strip na kiosku koji necu kupiti :-)


na kiosku necu kupiti niti ja. cekam tvrdog Carobnog Bata
Go to Top of Page

Patak15
New Member



South Sandwich Islands
220 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 31/07/2007 : 12:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Patak15's Homepage  Send Patak15 a Private Message
Hvala na preporukama.Zaista kada je crtac Roi strip nemože biti katastrofa,ali sumnjam da bi 40-ak stranica bilo dosta za kvalitetniju pricu.25 kuna je stvarno pljacka strip bi morao koštati najviše 20 kn(za ovo vrijeme,prije 1o godina bi koštao najviše 16 kuna).Ipak cu ga kupiti jer me naslovnica i naslov "Podrum" dosta zaintrigirao.
TexMX cu radije cekati izdanje sa tvrdim koricama jer 10 kuna nije prevelika razlika kako je 25 kn prevelika razlika u AF klasik.Ali na stranicama MC-a nema ništa o 3. Tex Maxiju-Zlato juga sa tvrdim koricama.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 31/07/2007 : 12:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Od 3. mjeseca nisu isli HC Ludensovi specijalci, valjda ce svi koji nisu biti plasirani u 9. mjesecu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7353 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 01/08/2007 : 07:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Za razliku od Zagor Almanaha koji ima odlican popratni tekst i vrlo dobar strip, DD Almanah ja najveca prijevara u ovom dijelu svemira.
Sastoji se od: 11 stranica infatilnog teksta od Lovecraftu i raznoraznih povezanih ilustracija,
63 str. prvog stripa sa strašno lošim crtežom
12 str. drugog stripa i to vrlo lošeg,
5 str. reklama raznih Ludensovih izdanja
3 str. neidentificiranih ilustracija/crteža

sve skupa: 94 str.

Dakle, ako se vec niste zeznuli i kupili ovo, sad unaprijed znate šta dobijete za 25 kuna.



Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

marsuna
Starting Member

33 Posts

Member since 11/07/2007

Posted - 01/08/2007 : 07:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send marsuna a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

valja li išta ovaj novi maxi tex?

"Experience is simply the name we give our mistakes"




po meni daleko najbolji do sada!! crtež mi je fenomenalan, a price, makar nisu remek djela, su zaista kul i zabavne!
nevjerovatna je ova druga na 128 strana da moze da bude tako dobra... ko je uopšte miguel repeto? kao da je pokupio stil crtanja vise autora, i to uspjesno...
a dd almanah... pa, s obzirom na temu, prvi strip mi se jako svidio, odnosno ne on sam nego njegova interesantna tema kojoj sam i sam posvetio nekoligo godina zivota... i drugi mali strip, kao omaž lavkraftu, sa simpaticnim twist ofom na kraju mi je drag... no, objektivno, ovo sve skupa ne vrijedi ni 16 a kamoli 25 kn...
ipak, ovo sam ljeto u hr, zaista velika prednost jer ne moram da cekam po 3-4 mjeseca za stripove na trafikama...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/08/2007 : 10:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Za razliku od Zagor Almanaha koji ima odlican popratni tekst i vrlo dobar strip, DD Almanah ja najveca prijevara u ovom dijelu svemira.
Sastoji se od: 11 stranica infatilnog teksta od Lovecraftu i raznoraznih povezanih ilustracija,
63 str. prvog stripa sa strašno lošim crtežom
12 str. drugog stripa i to vrlo lošeg,
5 str. reklama raznih Ludensovih izdanja
3 str. neidentificiranih ilustracija/crteža

sve skupa: 94 str.

Dakle, ako se vec niste zeznuli i kupili ovo, sad unaprijed znate šta dobijete za 25 kuna.



Pa meni je ovo slicno ko i zagor almanah Prva prica u almanahu DD nije loša, samo što je crtež skandalozan.

- 11
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16797 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/08/2007 : 10:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by marsuna

ipak, ovo sam ljeto u hr, zaista velika prednost jer ne moram da cekam po 3-4 mjeseca za stripove na trafikama...


A gdje inace živiš
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000