forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novo u MC-u: DD 98/ZEX 155/Z spec.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 27/04/2007 : 12:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Možda je baš zato dobar što majstor Ferri nije umiješao prste :-)

ovo sto bonellijevci rade sa fizionomijom svojih junaka je cista perverzija. svaki "crtac" ima svoju liniju (vjerojatno jedinu koju je u stanju odraditi) i to tjera. mora da pohlepno stede kad nisu u stanju platiti nesto kvalitetno.
pa jedno nazovu zagor, drugo tex. a da im zamijene odjecu i sidekicke moze i obrnuto.

nesto mi tu smrdi. da nije gumiflex poslao zagora u vjecna lovista?
ako misle da strip treba prilagoditi starijoj publici, mogli bi tjerati scenariste da jedu vise ribe.
da se to radi sa pajo patkom, vec bi bio pajo puran. ili pajo orangutan.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 27/04/2007 : 15:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Maxi je previše razvucen. Ona epizodica o dva razbojnika se proširila na preko 60 str. i ne ide mi u glavu da je Burattini odlucio na taj nacin (nevažan) upoznati Zagora sa temom epizode. Ima i nekih karakternih grešaka kao i previše vinjeta sa pokojom rijeci (samo da se napuni tristotinjak stranica). Stric Boselli bi to daleko više sužavao. Cassaro nije loš, ali je brz i repetativan; i izrazi lica kod likova su debilniji nego kod Donatellia i Letteria! Došao sam do pola, dakle ima nade da se stvari poprave.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/04/2007 : 22:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
sxlazem se s infernom, strip mi je dosadan, prerazvucen, imao sam osjecaj da bi sve stalo i na 50 str manje
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/04/2007 : 00:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Došao do kraja... i opet cisti prosjek. Ime epizode bi trebalo biti: "Put do utvrde", jer usitinu nema niceg do putovanja i mini nevažnih epizodica koje nemaju velikog utjecaja na kraj price. Rezultat svih sranja koji su se dogadali u utvrdi je krijumicarenje oružja (možda i vatrene vode) od strane par vojnicica. Pa, zaboga, to je gore nego ono prodavanje viskija i oružja indijancima. Nadalje, strašni razbojnik, koji zapravo nije strašan, se šeta po utvrdi ko ovca bez glave. I to smo vidjeli drugdje. Na putovanju opet ginu nevažni vojnici, dok velike ribe (Zagor i kompanija) imaju srece. Par likova koji ne igraju ili ne bi trbali igrati neku utjecajniju ulogu: onaj traper, pop, pa cak i kapetan Gibson. Burattini nije imao pravo kritizirati Nolittu i ondašnjeg Zagora jer njegovi posljednji radovi ne zaslužuju prolaznu ocjenu. Scenarij mu je previše usiljen, poucan i nema osjecaj za strukturu radnje.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 30/04/2007 : 09:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
apsolutno bi se složio sa infernom. imam osjecaj kada citam buratinija da je strip kolaž starih zagora.
evo sada i ovaj redovni. izvadi doktora metervelica i ne napravi apsolutno ništa s njim????? cemu i zašto??
jako loše.

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/04/2007 : 21:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Znam da se o ukusima ne raspravlja...al ovaj MAXI je za bogove.Ko kaze suprotno, laže.Ma boli me k*urac, meni je super, a Vi kako ocete.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/04/2007 : 23:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
dobro, maxi na stranu, kakav je ovaj novi redovni zagor? naslovnica obecava, a i onaj sažetak sa SBE djeluje primamljivo.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 01/05/2007 : 18:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
uvijek je gušt citati ferrijevog zagora.

inace prica je ok ali mi se ne cini ništa revolucionarno...neki -4.

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 02/05/2007 : 08:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Prica je po principu otok doktora moroa, ljudi zvijeri,zvijeri ljudi, ne znam tko ocekuje nešto epohalno nakon 45 g zagora, ali najzanimljivije mi je što su u jednom stripu chiarolla i ferri, pa kad se nakon zagora mutanta prede na zagora zagora odmah je covjeku drago
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/05/2007 : 15:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Prica je po principu otok doktora moroa, ljudi zvijeri,zvijeri ljudi, ne znam tko ocekuje nešto epohalno nakon 45 g zagora, ali najzanimljivije mi je što su u jednom stripu chiarolla i ferri, pa kad se nakon zagora mutanta prede na zagora zagora odmah je covjeku drago


Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 02/05/2007 : 23:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Prica je po principu otok doktora moroa, ljudi zvijeri,zvijeri ljudi, ne znam tko ocekuje nešto epohalno nakon 45 g zagora, ali najzanimljivije mi je što su u jednom stripu chiarolla i ferri, pa kad se nakon zagora mutanta prede na zagora zagora odmah je covjeku drago


Tko uvredi Cariolu uvredio je i mene!
To je najbolja kombinacija malo Chiarolle pa onda Ferri....

the evil that man do lives on and on!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 03/05/2007 : 09:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Super atmosfera al jedno mi nije jasno...zašto se zagor pravija lud kad je vidija onog polu-citu na brodu.Nije poveza da ga je on sinoc napa?Ili možda misli da takvih ljudi-cita ima za bacanje?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/05/2007 : 11:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
zar nam zextra malo vec ne kasni???

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/05/2007 : 09:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
evo i novog Zagora klasika u MC-u
rijesene su sve dileme nekih forumasa da ce prica ici u 2 dijela

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/05/2007 : 13:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
295 stranica Zagora za 29kn...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/05/2007 : 14:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

zar nam zextra malo vec ne kasni???

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.



naravno da kasni, radi gluposti kao klasik i ciko, zanima me kako ce izgledati klasik kada dode do prvih brojeva u kojima su radi tadašnjeg striscia formata price kratkei za klasicni format.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/05/2007 : 14:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by boromir

quote:
Originally posted by darkwoodaxe

Prica je po principu otok doktora moroa, ljudi zvijeri,zvijeri ljudi, ne znam tko ocekuje nešto epohalno nakon 45 g zagora, ali najzanimljivije mi je što su u jednom stripu chiarolla i ferri, pa kad se nakon zagora mutanta prede na zagora zagora odmah je covjeku drago


Tko uvredi Cariolu uvredio je i mene!
To je najbolja kombinacija malo Chiarolle pa onda Ferri....

the evil that man do lives on and on!



chiarolla
ferri
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7353 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/05/2007 : 14:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

295 stranica Zagora za 29kn...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Po meni jedna od najgorih Zagorovih prica koja nelogicnostima vrijeda intelekt djeteta od 8 godina.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 04/05/2007 14:24:59
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/05/2007 : 15:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by DeeCay

295 stranica Zagora za 29kn...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Po meni jedna od najgorih Zagorovih prica koja nelogicnostima vrijeda intelekt djeteta od 8 godina.





Naravno, u usporedbi sa nadmocnijim intelektom Vulkanaca, ljudske mogucnosti shvacanja (prosjecnog stripofila Zemljanina) nelogicnosti u stripu tipa Zagor pomicu tu granicu cak i do kasnijih tridesetih...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/05/2007 : 15:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message


'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/05/2007 : 15:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Meni ovo ništa nije jasno!
Zar za extra DD 48 nije najavljen "Za šaku nova",a ne "Nesretni zgoditak"?
Taj je trebao ici u redovnoj seriji.....
????????????????????????????
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2007 : 15:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Meni ovo ništa nije jasno!
Zar za extra DD 48 nije najavljen "Za šaku nova",a ne "Nesretni zgoditak"?
Taj je trebao ici u redovnoj seriji.....
????????????????????????????



sto si fulao topic?
mislim da "za saku novca" ide u regularnoj seriji
Go to Top of Page

K.G. 21
Junior Member



Croatia
480 Posts

Member since 01/05/2006

Posted - 04/05/2007 : 17:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send K.G. 21 a Private Message
Ne mogu vjerovati da se neki tu vesele Ferrievom crtezu. Pa u zadnjem specialu je uzasan.

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 04/05/2007 : 17:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by K.G. 21

Ne mogu vjerovati da se neki tu vesele Ferrievom crtezu. Pa u zadnjem specialu je uzasan.

eh da ovo su bila vremena - http://www.youtube.com/watch?v=mJ0bZfvexLE



Vesele se što je Ferri još uvijek živ, zdrav i aktivan. Ni Krležina posljednja djela nisu bila nešto, ali ih je kulturna javnost s nestrpljenjem išcekivala.
Dobro, možda usporedba nije primjerena , ali shvatio si što sam htio reci.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/05/2007 : 19:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
i najuzasniji ferri drazi mi je od vecine ovih beskarakternih crtaca...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000