forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sandman: Beskrajne Noci izasao!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Markos
Webmaster



Croatia
29214 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/03/2007 : 12:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

a koj ti je drugi najgori ?

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




Dream Hunters, mislim da se tako zove...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 01/03/2007 : 12:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

prijevod imena mi je bolji na srpskom... a iz ovog "besplatnog poglavlja" koje nije poglavlje nego cetiri stranice prve price zakljucio sam da mi sve to puno bolje izgleda na engleskom



endless nights > beskrajne noci

šta je tu loše i kako more bit bolje? kako je na srpskom?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15531 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2007 : 12:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Originally posted by Constantine33

prijevod imena mi je bolji na srpskom... a iz ovog "besplatnog poglavlja" koje nije poglavlje nego cetiri stranice prve price zakljucio sam da mi sve to puno bolje izgleda na engleskom



endless nights > beskrajne noci

šta je tu loše i kako more bit bolje? kako je na srpskom?




još nikako pošto ga nisu ni izdali

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 01/03/2007 : 16:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by risbozg

a koj ti je drugi najgori ?

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




Dream Hunters, mislim da se tako zove...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Svakom prema ukusu- dream hunters je po meni odlican strip radjen po japanskoj pripoveci koju je uoblicio gejmen a crtez je radio amano (veoma poznat u japanu po svojim akvarelima, grafikama i radovima u dizajnu video igrara).
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/03/2007 : 16:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

ja imam tu privilegiju i to dvostruku - dvije kceri studentice :-))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




verujem da bi odmah zamljenio za sljedecu privilegiju-dva zaposlene kceri :) i cak platio tih 10%
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 03/03/2007 : 01:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
>endless nights > beskrajne noci

nisam mislio na prijevod naslova knjige, nego na prijevod imena endlessa

>Dream Hunters, mislim da se tako zove...

dream huntersi se ne racunaju, to cak i nije strip ;)

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15531 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/03/2007 : 10:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by risbozg

ja imam tu privilegiju i to dvostruku - dvije kceri studentice :-))))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --




verujem da bi odmah zamljenio za sljedecu privilegiju-dva zaposlene kceri :) i cak platio tih 10%



istina

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/03/2007 : 11:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
Skupo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29214 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/03/2007 : 11:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/03/2007 : 11:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

Skupo


Ali isplati se....!
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/03/2007 : 12:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma meni je (trenutno) skupo. Zaboravih to naglasiti. Ja bih mnogo muzike za malo para.
Zezam se, naravno. Super je što se strip izdavaštvo kotrlja svuda pomalo. Algoritam je mocan izdavac i trgovac. Vidjet cemo u kojem ce smjeru nastaviti plivati u strip vodama.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/03/2007 : 12:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zlatkob

Skupo


Ali isplati se....!



Pa sigurno se više isplati od cigara i alkohola , a ta cifra ode u jednoj veceri za navedene budalaštine
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/03/2007 : 12:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by Markos

nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma meni je (trenutno) skupo. Zaboravih to naglasiti. Ja bih mnogo muzike za malo para.
Zezam se, naravno. Super je što se strip izdavaštvo kotrlja svuda pomalo. Algoritam je mocan izdavac i trgovac. Vidjet cemo u kojem ce smjeru nastaviti plivati u strip vodama.


Tarzan:Rivers of blood??????hope,hope,hope

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29214 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/03/2007 : 12:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by Markos

nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma meni je (trenutno) skupo. Zaboravih to naglasiti. Ja bih mnogo muzike za malo para.
Zezam se, naravno. Super je što se strip izdavaštvo kotrlja svuda pomalo. Algoritam je mocan izdavac i trgovac. Vidjet cemo u kojem ce smjeru nastaviti plivati u strip vodama.


Koliko ja znam, oni planiraju raditi mange, sto me jako veseli. Jedva cekam da s tim krenu konacno. Samo se bojim da ce to kod njih ici jako sporo, kao i ovaj Sandman, o njemu se prica vec 3 godine...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 03/03/2007 : 12:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
e ta to nažalost šta malo sporije ide, nadam se da ce ubrzati to,
inace jaka je ta kuca za riknuti, baš gledao za neka izdanja tiražu, i toga dosta na mase izlazi, bilo bi dobro da izdaju još kojih stripova

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 03/03/2007 : 14:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by Markos

nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma meni je (trenutno) skupo. Zaboravih to naglasiti. Ja bih mnogo muzike za malo para.
Zezam se, naravno. Super je što se strip izdavaštvo kotrlja svuda pomalo. Algoritam je mocan izdavac i trgovac. Vidjet cemo u kojem ce smjeru nastaviti plivati u strip vodama.


Koliko ja znam, oni planiraju raditi mange, sto me jako veseli. Jedva cekam da s tim krenu konacno. Samo se bojim da ce to kod njih ici jako sporo, kao i ovaj Sandman, o njemu se prica vec 3 godine...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Izgleda da vecina velikih izdavaca puno planira i obecava a u izvedbi malo škripe Valjda je nedosljednost dozvoljena kada se pokrivaju starom slavom ili nekim drugim sepcificnim znacajkama koje ih cine uticajnima
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15531 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/03/2007 : 09:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by Markos

nije to skupo, to je ok cijena.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ma meni je (trenutno) skupo. Zaboravih to naglasiti. Ja bih mnogo muzike za malo para.
Zezam se, naravno. Super je što se strip izdavaštvo kotrlja svuda pomalo. Algoritam je mocan izdavac i trgovac. Vidjet cemo u kojem ce smjeru nastaviti plivati u strip vodama.


Koliko ja znam, oni planiraju raditi mange, sto me jako veseli. Jedva cekam da s tim krenu konacno. Samo se bojim da ce to kod njih ici jako sporo, kao i ovaj Sandman, o njemu se prica vec 3 godine...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



fali im u upravi kuce neki malo veci stripoljubac da stvar ubrza do maksimuma

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 06/03/2007 : 15:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
evo došao je!!jupiii;))
baš danas stigao sendman na poštu sada došao doma, oduševljen sam,
dobro su napravili posao algoritam, svaka cast,
ljepo tvrde korice, kvalitetan papir,
inace prije par godina kada sam bio u ljubljani sam vidio taj strip za kupiti ali onda ga nisam kupio a želio sam pa evo da konacno ga imam,
volim posebno one predgovore ispred u stripu, da vidiš i pricu iza stripa, kako se radilo;)

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/03/2007 : 16:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Cura mi kupila za rodendan, na moje inisinuacije... Dizajn knjige je odlican, u stilu je svih ostalih Algoritmovih knjiga. Malo sam odoka prolistao i procitao prvu pricu o Smrti. Onaj grof Alain alkemicar me nešto vuce na tajanstvenog grofa Saint Germaina...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 06/03/2007 : 16:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
sretan rodjendan deecay;)

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/03/2007 : 17:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Boyan.P

sretan rodjendan deecay;)




Thanx! Ti si sebi poklonio strip, a nije ti rodendan, svaka cast!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 06/03/2007 : 22:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
hahaha pa cuj rodjendan je kada ti sam sebi to kažeš a ne kada priroda to kaže;)
ja si rekao imaš rodjendan bojane izvoli sendmana;)
moraš sebe darovati;)

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/04/2007 : 11:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
prvi sandman (bp) mi se svidio, ali me nije oduševio
stoga ovoga kupih i tek sada procitah
neobicno, lijepo,
dobro, nisu sve price na istom nivou, ali to i nije bila namjera

onih 15 portreta shrvanosti otkidaju
jako tužno
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/04/2007 : 12:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni su ti portreti shrvanosti malo preekstravagantni crtežom i zamorni "pricom"... Shrvanost se mogla lijepo docarati nekim klasicnim crtežom, a ne prizorima iz Barkerovih nocnih mora.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/04/2007 : 17:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
je, to nije strip, više slikarstvo+dizajn, i to inace ne ide, ali ovdje, kao jedna od sedam prica, funkcionira
barem se meni svida
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000