forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 FIBRA - izdavacki plan '07.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/03/2007 : 16:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by DeeCay


Markos, zašto nisi prije intervenirao na onaj strip od Delana&Džuke pa da ga ti izdaješ?




u chemu bi bila razlika?


****************
"It eats you starting with your bottom!"



u logotipu izdvaca! : )
ko sto je markos reko, prevod i dizajn bi ionako radile tanja i melina. to je uvjet koji bi postavio (a izdavac rado pristao) sa kim god da sam dogovarao izdanje.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 05/03/2007 : 17:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ljubav i rakete su mi jedan od najboljih stripova koje sam procitao u posljednje vrijeme i jedva cekam iduca dva albuma. ah da, moram podhitno do ZG po drugi album

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2007 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Bas sam mislio kako bi se to tebi moglo svidjeti!;)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 06/03/2007 : 17:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
" Bas sam mislio kako bi se to tebi moglo svidjeti!;)"

kakve su to insinuacije na moju licnost

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 06/03/2007 : 17:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ljubav preko žice
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/03/2007 : 18:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by DeeCay

Super! Kalendar izdanja, a još ktome i najavljena cijena... Znaci da je moguce staviti cijene unaprijed za godinu dana unaprijed.

Libellus, kako to da se za vas ne zna cijena unaprijed nego u zadnji cas?


"*navedeni datumi i cijene su okvirni i podliježu mogucim promjenama, o kojima cete, u slucaju potrebe, biti pravodobno obaviješteni!"


Pa ne bi se trebalo nista mijenjati, ali nikad se ne zna, zato sam stavio tu malu ogradu, za svaki slucaj.



U Libellusu se uvijek vade da ne mogu unaprijed odrediti cijene, tak da kad vidim ovo... Sigurno imaš razradenu poslovnu petoljetku!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2007 : 18:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Dozvoli da se glasno nasmijem na tvoju opasku kako se "u Libellusu uvijek vade da ne mogu
unaprijed odrediti cijenu"...
Za to postoji najmanje desetak dobrih razloga, a okvirne cijene svatko za sebe ionako
moze izracunati. Marko je odlucio napisati te okvirne cijene za Fibrina izdanja i ako
smatra da je tako bolje, OK, to je njegova odluka za svoja izdanja...
Podsjetit cu samo na Magicnog Vjetra i cijenu od 90-95 kuna koju je Markos ranije spominjao,
no ona je na kraju ipak bila nesto drukcija i oko toga se dizala bespotrebna prasina.
Gaston i ja smatramo da je bolje sa pravom cijenom izaci tek onda kada i znamo sve troskove,
a kao sto rekoh okvirna cijena za vecinu izdanja se ionako lako da izracunati na osnovu postojecih.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/03/2007 : 19:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Si, si comprendo... Dakako, stvar izbora izdavaca. No, kolko god neko izdanje bilo fino, lijepo i besprijekorno, konacni faktor je ipak cijena, znam? Kad se izdanje odmah na pocetku kvantificira, lakše kalkuliram što mi treba, a što ne. To dakako ništa ne znaci okorjelim kolekcionarima, oni ionako sve kupuju,ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 06/03/2007 : 21:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message
sve je to lepo.
nego kad vec picite po francuzima, zasto se neko ne seti Caze i njegovog LE MONDE D'ARKADI a bilo bi lepo kada bi neko skupio kapetana zoru i hibernaute u jedan album.

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2007 : 21:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
kao sto je Dado rekao, cijene su navedene na osnovu projekcija, na osnovu ulaznih cijena nekih slicnih projekata i stvari koje smo vec radili, moze se procijeniti koliko bi nesto otprilike trebalo kostati, ali to ne mora biti pravilo, jer se neki faktori mogu promijeniti u medjuvremenu (moze npr. poskupiti papir ili tisak i odjednom tisak koji si platio u danas x kuna za 6 mjeseci moze biti x+y itd itd). Stoga, nije preporucljivo toliko unaprijed pisati cijene (pa i datume), ali ja sam ih odlucio staviti, pa cemo vidit jesam li i koliko pogrijesio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 06/03/2007 : 21:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ljudi gledajte utakmicu pustite cijene :-D

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2007 : 23:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Si, si comprendo... Dakako, stvar izbora izdavaca. No, kolko god neko izdanje bilo fino, lijepo i besprijekorno, konacni faktor je ipak cijena, znam? Kad se izdanje odmah na pocetku kvantificira, lakše kalkuliram što mi treba, a što ne. To dakako ništa ne znaci okorjelim kolekcionarima, oni ionako sve kupuju,ne?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


A kako se nazivaju oni koji kupuju Fibrina ili bilo cija izdanja, ako ne kolekcionari?
Ili mozda mislis da Libellusova izdanja kupuju kolekcionari koji ne pitaju za cijenu,
a neka druga izdanja kupuju piloti, automehanicari, lijecnici, profesori, intelektualci,
zemljoradnici itd. koji slucajno nalete na to i ono kupe usput?
A postoje kolekcionari koji kupuju sve i 'kolekcionari' koji biraju, ha?
Ako je tvoja jedina zamjerka Libellusovom izdavackom poslovanju sto ne pisemo
"okvirne" ili prosjecne cijene, onda cu se ja i dalje jednako smijati kao i na prvi post...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2007 : 23:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by verter

ljudi gledajte utakmicu pustite cijene :-D

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"


Gledao i moji ispadose...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/03/2007 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Gledao i moji ispadose...


NAŽALOST
ali kod engleza mi je drag liverpool,pa opet dobro

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/03/2007 : 10:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
A kako se nazivaju oni koji kupuju Fibrina ili bilo cija izdanja, ako ne kolekcionari?
Ili mozda mislis da Libellusova izdanja kupuju kolekcionari koji ne pitaju za cijenu,
a neka druga izdanja kupuju piloti, automehanicari, lijecnici, profesori, intelektualci,
zemljoradnici itd. koji slucajno nalete na to i ono kupe usput?
A postoje kolekcionari koji kupuju sve i 'kolekcionari' koji biraju, ha?
Ako je tvoja jedina zamjerka Libellusovom izdavackom poslovanju sto ne pisemo
"okvirne" ili prosjecne cijene, onda cu se ja i dalje jednako smijati kao i na prvi post...



Nemam nikakve zamjerke tvojem i vašem poslovanju, debatiram tek radi debate... Kupujem i ja vaše stripove.
"A postoje kolekcionari koji kupuju sve i 'kolekcionari' koji biraju, ha? " - to je tocno, da!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15532 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/03/2007 : 08:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
cekamo preview :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26524 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2007 : 17:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Marko,jesi li vidija da System comics u 4 mjesecu izdaje"tvog"Milazza,
Crveni plašt??
http://www.upps.org.yu/

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2007 : 22:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Jesam. Pa nije to neki problem. Nije ni prvi, a sigurno ni zadnji put da se tako nesto desava. Dapace, toga ce biti sve vise i vise.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/03/2007 : 01:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
hm, ne znam zasto, ali ja sam se istripovao da je ista stvar i sa Metabaronima, tj. da i neki nas izdavac planira da ih radi???

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2007 : 06:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa System ima prava na Metabarune.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26524 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/03/2007 : 15:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Imaš li u planu seriju Murena od Humanoida.prva dva albuma u tradeu su izašla na engleskom?

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29217 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/03/2007 : 15:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Murena? Nikad cuo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 12/03/2007 : 16:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
La piste des ombres od Ogera :)
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/03/2007 : 00:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Murena jak zanimljiv strip, i po prici i po hrpi povijesnih podataka.
Tko voli vrijeme Rimljana u doba kad je Nero vladao, mislim da ce uz jako dobar
scenarij i odlicne crteze uzivati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/03/2007 : 05:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Murena jak zanimljiv strip, i po prici i po hrpi povijesnih podataka.
Tko voli vrijeme Rimljana u doba kad je Nero vladao, mislim da ce uz jako dobar
scenarij i odlicne crteze uzivati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Mora da si citao njemackom izdanje (Kult Editionen).

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000