forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ko tu nije normalan?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2007 : 19:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Prica 1. Pojavila se neka najava na vise mesta o izdanju "Zlatno doba stripa", a u Strip vestima i kontakt mejl. Ja posaljem mejl na taj kontakt, sa pitanjem kako i gde moze da se kupi to izdanje, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 2. Ima oko mesec dana kako se pojavila najava za "Tamo gde pogled ne dopire" Belog puta. Ja od prve najave krenem da obilazim sve knjizare u Novom Sadu, posebno one navedene na web siteu Belog puta kao one u kojima se mogu kupiti njihova izdanja, ali "Tamo gde..." nema nigde.
Prica 3. Vec neka 2 meseca saljem mejlove Strip klubu Darkwood u vezi nekih stripova koji me zanimaju, ali odgovor nijednom nije stigao.
Prica 4. Saznam ja da je izasao Van Goghov Mali renzder, pa kako se nemoze kupiti u celoj Vojvodini, sednem na bus i odem u Beograd da kupim poslednji broj, a tamo mi u striparnicama koje sam obisao kazu: nema, prodalo se to sto je stiglo. Sta drugo da radim, nego u voz, pa sedam sati do Zagreba, isto toliko nazad. Sve u svemu, jedan broj platim 20 puta vise, kad se uzme koliko sam platio prevoz, a o izgubljenom vremenu da ne govorimo.
Prica 5. Obradujem se svaki put kad vidim Marka i Bleka na kioscima, ali kad pridjem malo blize, razocaram se, jer shvatim da je to broj koji je izasao pre 4-5 meseci.
Prica 6. (ovaj put ne o stripovima, ali nesto slicno) Pronadjem u novinama reklamu za pretplatu na National geographic Serbia, uz koju nude i neki poklon. Odmah uplatim i cekam. Prodje mesec dana a nista se ne desava. Kontaktiram ih, kazu bez brige, pocetkom sledeceg meseca stize 1. broj. Dodje i taj sledeci mesec, nista. Kontaktiram sve mejlove do kojih sam mogao da dodjem, niko ne odgovara. Prodje i taj ceo mesec, pocne i sledeci i tek krajem tog meseca stize 1. broj. Naravno, ni reci o poklonu, o izvinjenju za 2,5 meseca zakasnjenja nista.
Prica 6a. Na zvanicno naveden mejl NG Serbia posaljem pitanje gde mogu da se nabave prethodni brojevi, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 7. Na sajtu Belog puta navode mogucnost nekog kluba citalaca, uz popuste i slicno. Samo neka se ljudi jae na mejl. Ja se uredno javim, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 8. Ima neki Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu, koji sam barem 10 puta pokusao da posetim, ali su vrata uvek zakljucana.
Prica 9. Odem danas na Sajam knjiga u Novom Sadu i tamo ravno 0 (nula) strip izdavaca.
Provereno, mejl mi uredno radi, a ja se pitam da li sam ja stvarno normalan sto sebi dozvoljavam da zbog toga sto volim da procitam neki dobar strip i solidan casopis, moram da trpim takav neprofesionalizam i bezobrazluk.
Eto, koliko da podelim ovo sa nekim, ne zamerite.

Edited by - osim on 11/03/2007 20:01:53

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/03/2007 : 19:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
je, sve ti je to zajebano
najbolje osedlati konja i jahati po Sonori, loviti juariste i piti dupli viski s vodom

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/03/2007 : 19:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ti si osime, u Zoni sumrka:-P

Tirrarara, tirarara...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1535 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 11/03/2007 : 19:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
"Tamo gde pogled ne dopire" video sam u Alan Fordu pre par dana.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 11/03/2007 : 19:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Prica 1. Pojavila se neka najava na vise mesta o izdanju "Zlatno doba stripa", a u Strip vestima i kontakt mejl. Ja posaljem mejl na taj kontakt, sa pitanjem kako i gde moze da se kupi to izdanje, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 2. Ima oko mesec dana kako se pojavila najava za "Tamo gde pogled ne dopire" Belog puta. Ja od prve najave krenem da obilazim sve knjizare u Novom Sadu, posebno one navedene na web siteu Belog puta kao one u kojima se mogu kupiti njihova izdanja, ali "Tamo gde..." nema nigde.
Prica 3. Vec neka 2 meseca saljem mejlove Strip klubu Darkwood u vezi nekih stripova koji me zanimaju, ali odgovor nijednom nije stigao.
Prica 4. Saznam ja da je izasao Van Goghov Mali renzder, pa kako se nemoze kupiti u celoj Vojvodini, sednem na bus i odem u Beograd da kupim poslednji broj, a tamo mi u striparnicama koje sam obisao kazu: nema, prodalo se to sto je stiglo. Sta drugo da radim, nego u voz, pa sedam sati do Zagreba, isto toliko nazad. Sve u svemu, jedan broj platim 20 puta vise, kad se uzme koliko sam platio prevoz, a o izgubljenom vremenu da ne govorimo.
Prica 5. Obradujem se svaki put kad vidim Marka i Bleka na kioscima, ali kad pridjem malo blize, razocaram se, jer shvatim da je to broj koji je izasao pre 4-5 meseci.
Prica 6. (ovaj put ne o stripovima, ali nesto slicno) Pronadjem u novinama reklamu za pretplatu na National geographic Serbia, uz koju nude i neki poklon. Odmah uplatim i cekam. Prodje mesec dana a nista se ne desava. Kontaktiram ih, kazu bez brige, pocetkom sledeceg meseca stize 1. broj. Dodje i taj sledeci mesec, nista. Kontaktiram sve mejlove do kojih sam mogao da dodjem, niko ne odgovara. Prodje i taj ceo mesec, pocne i sledeci i tek krajem tog meseca stize 1. broj. Naravno, ni reci o poklonu, o izvinjenju za 2,5 meseca zakasnjenja nista.
Prica 6a. Na zvanicno naveden mejl NG Serbia posaljem pitanje gde mogu da se nabave prethodni brojevi, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 7. Na sajtu Belog puta navode mogucnost nekog kluba citalaca, uz popuste i slicno. Samo neka se ljudi jae na mejl. Ja se uredno javim, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 8. Ima neki Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu, koji sam barem 10 puta pokusao da posetim, ali su vrata uvek zakljucana.
Provereno, mejl mi uredno radi, a ja se pitam da li sam ja stvarno normalan sto sebi dozvoljavam da zbog toga sto volim da procitam neki dobar strip i solidan casopis, moram da trpim takav neprofesionalizam i bezobrazluk.
Eto, koliko da podelim ovo sa nekim, ne zamerite.


Sve sto si napisao je tacno.Vecinu stvari od toga sam i sam iskusio.
Jedino za Strip klub Darkwood nisi trebao ni da pokusavas jer nije tajna da sajt nisu abdejtovali novom informacijom niti bilo cim drugim vec nekoliko godina.On im sluzi samo da bi negde na netu istakli adresu Strip kluba.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2007 : 19:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Definitivno je izasao, ali zar toliko treba da se par primeraka dostavi do Novog Sada?


quote:
Originally posted by night

"Tamo gde pogled ne dopire" video sam u Alan Fordu pre par dana.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Išao si ekstra u ZG radi MR???

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Sto je samo dokaz da je trzisna ekonomija kod nas jos uvek u XIX veku...

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by osim

Prica 1. Pojavila se neka najava na vise mesta o izdanju "Zlatno doba stripa", a u Strip vestima i kontakt mejl. Ja posaljem mejl na taj kontakt, sa pitanjem kako i gde moze da se kupi to izdanje, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 2. Ima oko mesec dana kako se pojavila najava za "Tamo gde pogled ne dopire" Belog puta. Ja od prve najave krenem da obilazim sve knjizare u Novom Sadu, posebno one navedene na web siteu Belog puta kao one u kojima se mogu kupiti njihova izdanja, ali "Tamo gde..." nema nigde.
Prica 3. Vec neka 2 meseca saljem mejlove Strip klubu Darkwood u vezi nekih stripova koji me zanimaju, ali odgovor nijednom nije stigao.
Prica 4. Saznam ja da je izasao Van Goghov Mali renzder, pa kako se nemoze kupiti u celoj Vojvodini, sednem na bus i odem u Beograd da kupim poslednji broj, a tamo mi u striparnicama koje sam obisao kazu: nema, prodalo se to sto je stiglo. Sta drugo da radim, nego u voz, pa sedam sati do Zagreba, isto toliko nazad. Sve u svemu, jedan broj platim 20 puta vise, kad se uzme koliko sam platio prevoz, a o izgubljenom vremenu da ne govorimo.
Prica 5. Obradujem se svaki put kad vidim Marka i Bleka na kioscima, ali kad pridjem malo blize, razocaram se, jer shvatim da je to broj koji je izasao pre 4-5 meseci.
Prica 6. (ovaj put ne o stripovima, ali nesto slicno) Pronadjem u novinama reklamu za pretplatu na National geographic Serbia, uz koju nude i neki poklon. Odmah uplatim i cekam. Prodje mesec dana a nista se ne desava. Kontaktiram ih, kazu bez brige, pocetkom sledeceg meseca stize 1. broj. Dodje i taj sledeci mesec, nista. Kontaktiram sve mejlove do kojih sam mogao da dodjem, niko ne odgovara. Prodje i taj ceo mesec, pocne i sledeci i tek krajem tog meseca stize 1. broj. Naravno, ni reci o poklonu, o izvinjenju za 2,5 meseca zakasnjenja nista.
Prica 6a. Na zvanicno naveden mejl NG Serbia posaljem pitanje gde mogu da se nabave prethodni brojevi, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 7. Na sajtu Belog puta navode mogucnost nekog kluba citalaca, uz popuste i slicno. Samo neka se ljudi jae na mejl. Ja se uredno javim, ali odgovor nikad nije stigao.
Prica 8. Ima neki Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu, koji sam barem 10 puta pokusao da posetim, ali su vrata uvek zakljucana.
Provereno, mejl mi uredno radi, a ja se pitam da li sam ja stvarno normalan sto sebi dozvoljavam da zbog toga sto volim da procitam neki dobar strip i solidan casopis, moram da trpim takav neprofesionalizam i bezobrazluk.
Eto, koliko da podelim ovo sa nekim, ne zamerite.


Sve sto si napisao je tacno.Vecinu stvari od toga sam i sam iskusio.
Jedino za Strip klub Darkwood nisi trebao ni da pokusavas jer nije tajna da sajt nisu abdejtovali novom informacijom niti bilo cim drugim vec nekoliko godina.On im sluzi samo da bi negde na netu istakli adresu Strip kluba.

Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Ti si, Osime, izgleda neki veci baksuz.
No, buduci da sam iz Novog Sada moslim da ti mogu pomoci za neke od navedenih situacija.
Prica 1. Zlatno doba stripa izaslo je pre nekih mesec dana, mozes ga naci u Solarisu na Spensu ili u Klubu obozavalaca stripa u Kralja Aleksandra br. 10.
Prica 2. Tamo gde pogled ne dopire najavljen je nesto pre izlaska i izasao je u predvidjenom terminu, oko 10. 02. Organizovana je akcijska prodaja u knjizati Akademija u Beogradu, bila je promocija i tribina, i objasnjeno je da u prvo vreme Akademija ima akciju i Pogled se prodaje tamo. Sve to pise na topicu o Tamo gde pogled ne dopire. Mislim da na topicu o tome imas cak i sliku knjizare. Danas se Pogled moze kupiti na svim uobicajenim mestima, tj. ne znam za novosadski IPS jer to zavisi od njih. U centralu IPS-a je predat odavno. Imas u Klubu obozavalaca stripa.
Prica 7. Klub citalaca Belog puta jos nije zaziveo u punom obliku, ali vec sada imas mogucnost da odes u redakciju i dobijes klupsku cenu. Znam da postoji covek zaduzen za kontakt i da mejlanje radi, te je mozda neki tehnicki problem, pogresna adresa, itd. Cuo sam za vise slucajeva uspesnog mejlanja, te nema razloga da u tvom slucaju to ne bude tako.
Prica 8. Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu radi vec 12 godina, i ja sam tamo prakticno deo inventara, u proseku sigurno dva puta nedeljno. Znam da radi. Ipak, ima dvokratno radno vreme, napisano na vratima, pa si mozda naletao u pauzi?
Uglavnom, nadam se da ce ti ovo biti od pomoci, a mozes se i meni javiti mailom pa mislim da ti mogu resiti sve ove navedene probleme koje sam pomenuo.
Za NG ti ne mogu pomoci, ali za stripove sam ti na raspolaganju.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Da, i to tri puta do sad. Sve to izgleda ovako: ustanem negde oko tri, pa autom do Rume, posto iz Novog Sada ne postoji voz do Zg, onda voz kasni po nasem obicaju... Negde oko 13h stignem u Zg, peske do Ilice, pa obilazak striparnice, uzme se i nesto drugo osim MR, onda kod Bobana da se nesto pojede, pa brzo nazad na voz u 16.45 (sve ukupno boravak u ZG ne traje duze od 3h). Pa stignem u Rumu oko ponoci, a onda jos voznja kuci. Sve u svemu, da bih nabavio 1 broj MR utrosim 24h, predjem oko 1000 km i potrosim oko 50 evra na prevoz...

quote:
Originally posted by SejoSexon

Išao si ekstra u ZG radi MR???

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood


Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Ne verujem da sam ja neki veci baksuz, vec jedan prosecan kupac stripa. Sto se tice Zlatnog doba, primedba se tice toga da ako vec neko javno objavi svoj mejl kao kontakt, onda je uredu i da odgovori ako mu se neko obrati na taj mejl. Tamo gde pogled ne dopire provereno nema u IPS-u i Solarisu, cak sam trazio i u Beogradskom platou a i tamo nista.

Ali, tebi ipak hvala na dobroj volji da pomognes. Radno vreme kluba je problem, jer zaposleni ljudi tesko mogu pre podne da prosetaju, ali nne znam da li ti tamo radis ili neko drugi, a taj sto radi nije bas uvek tamo u svoje radno vreme. A za Beli put nema opravdanja. Ipak, tebi hvala na podrsci.


quote:
Originally posted by marlowe

Ti si, Osime, izgleda neki veci baksuz.
No, buduci da sam iz Novog Sada moslim da ti mogu pomoci za neke od navedenih situacija.
Prica 1. Zlatno doba stripa izaslo je pre nekih mesec dana, mozes ga naci u Solarisu na Spensu ili u Klubu obozavalaca stripa u Kralja Aleksandra br. 10.
Prica 2. Tamo gde pogled ne dopire najavljen je nesto pre izlaska i izasao je u predvidjenom terminu, oko 10. 02. Organizovana je akcijska prodaja u knjizati Akademija u Beogradu, bila je promocija i tribina, i objasnjeno je da u prvo vreme Akademija ima akciju i Pogled se prodaje tamo. Sve to pise na topicu o Tamo gde pogled ne dopire. Mislim da na topicu o tome imas cak i sliku knjizare. Danas se Pogled moze kupiti na svim uobicajenim mestima, tj. ne znam za novosadski IPS jer to zavisi od njih. U centralu IPS-a je predat odavno. Imas u Klubu obozavalaca stripa.
Prica 7. Klub citalaca Belog puta jos nije zaziveo u punom obliku, ali vec sada imas mogucnost da odes u redakciju i dobijes klupsku cenu. Znam da postoji covek zaduzen za kontakt i da mejlanje radi, te je mozda neki tehnicki problem, pogresna adresa, itd. Cuo sam za vise slucajeva uspesnog mejlanja, te nema razloga da u tvom slucaju to ne bude tako.
Prica 8. Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu radi vec 12 godina, i ja sam tamo prakticno deo inventara, u proseku sigurno dva puta nedeljno. Znam da radi. Ipak, ima dvokratno radno vreme, napisano na vratima, pa si mozda naletao u pauzi?
Uglavnom, nadam se da ce ti ovo biti od pomoci, a mozes se i meni javiti mailom pa mislim da ti mogu resiti sve ove navedene probleme koje sam pomenuo.
Za NG ti ne mogu pomoci, ali za stripove sam ti na raspolaganju.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1591 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 11/03/2007 : 20:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message
Ako ti trebaju stripovi koji su trenutno na kioscima, mozes ih kupiti i u Vukovaru, vjerojatno ima par kioska i u Iloku

Ako ti treba bas striparnica za preko nekoliko stripova onda jedino Zagreb dolazi u obzir.


Texas
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Slobodno mi se javi na mail i resim ti sve to. A mozda se i izmenjamo ako imas nekih viskova.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/03/2007 : 20:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Da, i to tri puta do sad. Sve to izgleda ovako: ustanem negde oko tri, pa autom do Rume, posto iz Novog Sada ne postoji voz do Zg, onda voz kasni po nasem obicaju... Negde oko 13h stignem u Zg, peske do Ilice, pa obilazak striparnice, uzme se i nesto drugo osim MR, onda kod Bobana da se nesto pojede, pa brzo nazad na voz u 16.45 (sve ukupno boravak u ZG ne traje duze od 3h). Pa stignem u Rumu oko ponoci, a onda jos voznja kuci. Sve u svemu, da bih nabavio 1 broj MR utrosim 24h, predjem oko 1000 km i potrosim oko 50 evra na prevoz...

quote:
Originally posted by SejoSexon

Išao si ekstra u ZG radi MR???





Osime, moje najiskrenije divljenje!!!!
Mislio sam da sam ja neki ljubitelj stripa, ali prema tebi sam
puki qurac!
Nakon ovog recanog, mislim da si najmanje zaslužio da ti Van Gogh besplatno šalje Kita.
Covjece!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/03/2007 : 20:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by osim

Da, i to tri puta do sad. Sve to izgleda ovako: ustanem negde oko tri, pa autom do Rume, posto iz Novog Sada ne postoji voz do Zg, onda voz kasni po nasem obicaju... Negde oko 13h stignem u Zg, peske do Ilice, pa obilazak striparnice, uzme se i nesto drugo osim MR, onda kod Bobana da se nesto pojede, pa brzo nazad na voz u 16.45 (sve ukupno boravak u ZG ne traje duze od 3h). Pa stignem u Rumu oko ponoci, a onda jos voznja kuci. Sve u svemu, da bih nabavio 1 broj MR utrosim 24h, predjem oko 1000 km i potrosim oko 50 evra na prevoz...

quote:
Originally posted by SejoSexon

Išao si ekstra u ZG radi MR???





Osime, moje najiskrenije divljenje!!!!
Mislio sam da sam ja neki ljubitelj stripa, ali prema tebi sam
puki qurac!
Nakon ovog recanog, mislim da si najmanje zaslužio da ti Van Gogh besplatno šalje Kita.
Covjece!!!



Ja imam Mr. broj 1 u dva primjerka koja nitko ne želi kupiti...
Nisam išao na sajam u NS jer sam se naprasno zaposlio. Sada mi je manje žao...
Klub obožavatelja stripa u principu ne prodaje stripove pa tko nije iz NS-a, može se tamo eventualno otici upoznati i malo popricati...

Reklamica:
Imam nešto knjiga za prodati. Zainteresirani neka se jave na mail.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:

Klub obožavatelja stripa u principu ne prodaje stripove pa tko nije iz NS-a, može se tamo eventualno otici upoznati i malo popricati...



Ne prodaje Klub, ali clanovi kluba medjusobno se popunjavaju jako dobro. U principu, preko kluba se moze doci do gotovo svega. Treba samo reci sta kome treba.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/03/2007 : 20:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:

Klub obožavatelja stripa u principu ne prodaje stripove pa tko nije iz NS-a, može se tamo eventualno otici upoznati i malo popricati...



Ne prodaje Klub, ali clanovi kluba medjusobno se popunjavaju jako dobro. U principu, preko kluba se moze doci do gotovo svega. Treba samo reci sta kome treba.



brineta.
grudi chetvorka.
da chita stripove i voli buffy!
javni ako je chika misha locira.

ne pitam za cenu!

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/03/2007 : 20:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:

brineta.
grudi chetvorka.
da chita stripove i voli buffy!
javni ako je chika misha locira.

ne pitam za cenu!



Znam je. Ponekad navrati u Klub. Cak mislim da si i ti bio par puta kad je ona navratila tamo, ali ne znam kako si propustio da joj pomenes da "ne pitas za cenu".

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2007 : 21:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

je, sve ti je to zajebano
najbolje osedlati konja i jahati po Sonoru, loviti juariste i piti dupli viski s vodom

Tako je govorio Zagortustra.



zahvaljujes se sljedbenicima tome negnostika, a?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 11/03/2007 : 21:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
oprostite...
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 11/03/2007 : 21:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Ti si, Osime, izgleda neki veci baksuz.
No, buduci da sam iz Novog Sada moslim da ti mogu pomoci za neke od navedenih situacija.
Prica 1. Zlatno doba stripa izaslo je pre nekih mesec dana, mozes ga naci u Solarisu na Spensu ili u Klubu obozavalaca stripa u Kralja Aleksandra br. 10.
Prica 2. Tamo gde pogled ne dopire najavljen je nesto pre izlaska i izasao je u predvidjenom terminu, oko 10. 02. Organizovana je akcijska prodaja u knjizati Akademija u Beogradu, bila je promocija i tribina, i objasnjeno je da u prvo vreme Akademija ima akciju i Pogled se prodaje tamo. Sve to pise na topicu o Tamo gde pogled ne dopire. Mislim da na topicu o tome imas cak i sliku knjizare. Danas se Pogled moze kupiti na svim uobicajenim mestima, tj. ne znam za novosadski IPS jer to zavisi od njih. U centralu IPS-a je predat odavno. Imas u Klubu obozavalaca stripa.
Prica 7. Klub citalaca Belog puta jos nije zaziveo u punom obliku, ali vec sada imas mogucnost da odes u redakciju i dobijes klupsku cenu. Znam da postoji covek zaduzen za kontakt i da mejlanje radi, te je mozda neki tehnicki problem, pogresna adresa, itd. Cuo sam za vise slucajeva uspesnog mejlanja, te nema razloga da u tvom slucaju to ne bude tako.
Prica 8. Klub ljubitelja stripa u Novom Sadu radi vec 12 godina, i ja sam tamo prakticno deo inventara, u proseku sigurno dva puta nedeljno. Znam da radi. Ipak, ima dvokratno radno vreme, napisano na vratima, pa si mozda naletao u pauzi?
Uglavnom, nadam se da ce ti ovo biti od pomoci, a mozes se i meni javiti mailom pa mislim da ti mogu resiti sve ove navedene probleme koje sam pomenuo.
Za NG ti ne mogu pomoci, ali za stripove sam ti na raspolaganju.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 11/03/2007 : 21:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
Prica 3. Vec neka 2 meseca saljem mejlove Strip klubu Darkwood u vezi nekih stripova koji me zanimaju, ali odgovor nijednom nije stigao

i ja sam im slao mail za zamjenu nekih stripova, nikad nisam dobio odgovor,
jebeš svakakav strip klub

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 11/03/2007 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
Ajme majko, pa darkvud nije strip klub nigde sem na papiru, vec prodavnica zasnovana na cistom kapitalistickom principu. Ovo kazem samo iz razloga sto je onda njihovo neredovno odrzavanje sajta jos veca bruka jer odmaze njima samima. Da je to neki klub koji se odrzava volonterskim radom i branjem cveca pa da razumem, ali ovako...

Šar Kibrat Arbaim
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/03/2007 : 22:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by stinky

je, sve ti je to zajebano
najbolje osedlati konja i jahati po Sonoru, loviti juariste i piti dupli viski s vodom

Tako je govorio Zagortustra.



zahvaljujes se sljedbenicima tome negnostika, a?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



kaj si se ti specijaliziral za prepravljanja - to te trenutno drži ;)
ali ne, ne osnivam novu religiju, nemaj straha

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 11/03/2007 : 22:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:

brineta.
grudi chetvorka.
da chita stripove i voli buffy!
javni ako je chika misha locira.

ne pitam za cenu!



Znam je. Ponekad navrati u Klub. Cak mislim da si i ti bio par puta kad je ona navratila tamo, ali ne znam kako si propustio da joj pomenes da "ne pitas za cenu".




prvo, chika misha se pita za cenu:)
drugo - pre je to trojka negoli chetvorka:(
tretje - stripove uzima za mladjeg brata
i chetvrto, ipak najvaznije - ne voli buffy!!!!!!!!!!

bat, d srch kontinjuz!:)))

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 12/03/2007 : 01:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by karven

Ajme majko, pa darkvud nije strip klub nigde sem na papiru, vec prodavnica zasnovana na cistom kapitalistickom principu. Ovo kazem samo iz razloga sto je onda njihovo neredovno odrzavanje sajta jos veca bruka jer odmaze njima samima. Da je to neki klub koji se odrzava volonterskim radom i branjem cveca pa da razumem, ali ovako...

Šar Kibrat Arbaim


A na kakvom principu treba da bude zasnovana? Socijalistickom? Feudalnom?
A i cela prva recenica nema nikakvog smisla...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000