forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lazarus Ledd by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 27/09/2007 : 16:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
da, to je jedna od velikih prednosti - serijal je zavrsen, nema beskonacno epizoda...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7420 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/09/2007 : 17:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
LL nije loš strip, ali nije mi ni pretjerano zanimljiv. Ako se usporedi sa svime što sad izlazi, nije ni imao puno šanse. Tema samog stripa nema previše prostora za zanimljive epizode. Usporedite ga sa novijim Bonellijevim izdanjima kao MV, Julija ili Nathan Never. Prema tim serijalima je potpuno inferioran.
U svome pokušaju da naprave obican strip, stvorili su serijal bliže Nathanu nego stvarnosti(što je, npr. odlicno uradeno u Juliji). Jednostavno LL je zapeo izmedu imaginarnog, nevjerovatnog i stvarne sadašnjosti.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 27/09/2007 17:39:45
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/09/2007 : 18:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bravo,Spock!
U velikoj vecini se slažem sa tvojim mišljenjem.
I nadodajem da bi Nick Raider,primjer,imao više poklonika nego Ledd.
Zašto?U Raideru je retrošund kojega danas volimo.Nije baš ni bio toliko popularan onda kada se pojavio,slicio je na manje-više popularne Miami Vice ili Magnuma serijale.
Danas,kao da žalimo za tim retrojunkom,vracamo se pojedinim serijalima iz osamdesetih i smijemo im se na sav glas,usporedujuci ih sa trenutno bizarno preciznim CSI:Ovo-Ono ili fotogenicnim Izgubljenima na Otoku Srece.
Nisam ni znao,ali Magnum se prikazuje nanovo na RTLu.Nisam mogao da odolim a da ne pogledam :)
Tako bi i Nick Raider u jednom kvalitetnom pakiranju sa tri epizode u jednoj knjizi mogao i proci,ako su Dadek&Dadek zainteresirani.
No,vidjet cemo kako ce Almanah uskoro proc po prodaji,pa onda da zakljucimo.
Da bi volio Raidera u Libellus izdanju,volio bi.
A da li bi prošao,vjerujem da bi.
Simpaticni retrokrimijunk je ponovo u modi.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/09/2007 : 23:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Bravo Kico za ovo o Raideru
Ja ga cekam s nestrpljenjem
Ali voleo bi i Lazarusa da krenu.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/09/2007 : 01:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Dado

Od kud znate da je ga Ludens ugasio?
A na direktno pitanje odgovor je, nemamo u planu.


a imate li ga sada u planu? pola godine kasnije?



Nemamo. Pokusaj opet za pola godine.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/09/2007 : 02:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

bolji je od Zagora i Dylana, meni bar,al bogami od nathana i martija...ni u kojem pogledu...
onak objektivno



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/09/2007 : 08:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Dado

Od kud znate da je ga Ludens ugasio?
A na direktno pitanje odgovor je, nemamo u planu.


a imate li ga sada u planu? pola godine kasnije?



Nemamo. Pokusaj opet za pola godine.


OK, cujemo se opet za pola godine
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7420 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/09/2007 : 10:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Bravo,Spock!
U velikoj vecini se slažem sa tvojim mišljenjem.
I nadodajem da bi Nick Raider,primjer,imao više poklonika nego Ledd.
Zašto?U Raideru je retrošund kojega danas volimo.Nije baš ni bio toliko popularan onda kada se pojavio,slicio je na manje-više popularne Miami Vice ili Magnuma serijale.
Danas,kao da žalimo za tim retrojunkom,vracamo se pojedinim serijalima iz osamdesetih i smijemo im se na sav glas,usporedujuci ih sa trenutno bizarno preciznim CSI:Ovo-Ono ili fotogenicnim Izgubljenima na Otoku Srece.
Nisam ni znao,ali Magnum se prikazuje nanovo na RTLu.Nisam mogao da odolim a da ne pogledam :)
Tako bi i Nick Raider u jednom kvalitetnom pakiranju sa tri epizode u jednoj knjizi mogao i proci,ako su Dadek&Dadek zainteresirani.
No,vidjet cemo kako ce Almanah uskoro proc po prodaji,pa onda da zakljucimo.
Da bi volio Raidera u Libellus izdanju,volio bi.
A da li bi prošao,vjerujem da bi.
Simpaticni retrokrimijunk je ponovo u modi.




Opet se slažemo, Kico

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 29/09/2007 : 09:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

LL nije loš strip, ali nije mi ni pretjerano zanimljiv. Ako se usporedi sa svime što sad izlazi, nije ni imao puno šanse. Tema samog stripa nema previše prostora za zanimljive epizode. Usporedite ga sa novijim Bonellijevim izdanjima kao MV, Julija ili Nathan Never. Prema tim serijalima je potpuno inferioran.
U svome pokušaju da naprave obican strip, stvorili su serijal bliže Nathanu nego stvarnosti(što je, npr. odlicno uradeno u Juliji). Jednostavno LL je zapeo izmedu imaginarnog, nevjerovatnog i stvarne sadašnjosti.



julia je sterilan strip do bola, mv mi je super al to je u osnovi opet western a to da se približio nn je ipak malo pretjerano, jest ubaceno više nekakve sf tehnologije ali daleko je to od našeg nathana, velika je šteta što ga ludens nije izdavao po redu, s obzirom da je ugašen možda ipak ima nade da ga libellus izda u vidu trobroja kao nathana

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 29/09/2007 : 09:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Od kud znate da je ga Ludens ugasio?
A na direktno pitanje odgovor je, nemamo u planu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



E pa menjajte planove

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 30/09/2007 : 19:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
Jedino neznan dal su epizode do "grada andela" (58) originalnim redosljedom izdavane? Ako jesu.... Želin samo rec- LL je fenomelanlan strip. Kad procitaš ovih prvih 50-ak brojeva koji su tu izašli, s kojin stripom i njegovih prvih 50-ak brojeva ga se može usporedit? Mislin, prica je zakon!

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/09/2007 : 19:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

Jedino neznan dal su epizode do "grada andela" (58) originalnim redosljedom izdavane? Ako jesu.... Želin samo rec- LL je fenomelanlan strip. Kad procitaš ovih prvih 50-ak brojeva koji su tu izašli, s kojin stripom i njegovih prvih 50-ak brojeva ga se može usporedit? Mislin, prica je zakon!




I meni je bolji od vecine,a ako se tako gleda sigurno u prva tri.
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 30/09/2007 : 23:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Thunderbolt

Jedino neznan dal su epizode do "grada andela" (58) originalnim redosljedom izdavane? Ako jesu.... Želin samo rec- LL je fenomelanlan strip. Kad procitaš ovih prvih 50-ak brojeva koji su tu izašli, s kojin stripom i njegovih prvih 50-ak brojeva ga se može usporedit? Mislin, prica je zakon!




I meni je bolji od vecine,a ako se tako gleda sigurno u prva tri.



To je istina, bolji je od vecine, ali citaoci to ne shvacaju(niti kupuju)...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/10/2007 : 05:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Možda ce se Dado&Dado jednog lijepog dana predomisliti.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 01/10/2007 : 08:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
quote:
Originally posted by Thunderbolt

Jedino neznan dal su epizode do "grada andela" (58) originalnim redosljedom izdavane? Ako jesu.... Želin samo rec- LL je fenomelanlan strip. Kad procitaš ovih prvih 50-ak brojeva koji su tu izašli, s kojin stripom i njegovih prvih 50-ak brojeva ga se može usporedit? Mislin, prica je zakon!




nažalost nisu i stoga bi vjerojatno mi svi i htjeli vidjeti lazarusa ponovno iako bih se ja doduše zadovoljio i izdavanjem neobjavljenih epizoda

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 01/10/2007 : 22:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
ja sam za opciju da krene ispocetka(iako mislim da ce prije poceti objavljivati neobjavljene epizode) jer ga nisam baš redovito kupovao, a tek sam kasnije shvatio kako je to kvalitetan strip...kvalitetniji od nekih drugih junaka koji danas izlaze...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/10/2007 : 05:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Akul

ja sam za opciju da krene ispocetka(iako mislim da ce prije poceti objavljivati neobjavljene epizode) jer ga nisam baš redovito kupovao, a tek sam kasnije shvatio kako je to kvalitetan strip...kvalitetniji od nekih drugih junaka koji danas izlaze...

To bi unaprijed bilo osudeno na propast.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 02/10/2007 : 09:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
baš sam sretan što postoje neki stripovi za koje me u potpunosti nije briga- LL, NR, AF u boji a i redovni (samo klasik priznajem), Satanik...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/10/2007 : 12:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Cujem da su i za Ledda puno jeftinija prava od nekog bonellijevca... Kome fali Capone i njegov stil, može ga citat u novim Zagorima u Italiji, buduci da je prešao u njihov staff.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2007 : 12:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Lazarus Ledd mi je ogavan strip.
Ade Capone - smece od scenarista.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/10/2007 : 12:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Lazarus Ledd mi je ogavan strip.
Ade Capone - smece od scenarista.


meni je madona ogavna
madona je smece od pjevacice sa smece pjesmama

i sto sad?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2007 : 12:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ako je meni Madonna pjevacica nad pjevacicama, glazbena institucija, ako sam je ja tako sebi ustolicio na sam vrh... onda me se drugo/drugacije mišljenje, uopce ne zanima... niti mi išta vrijedi.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/10/2007 : 12:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ako je meni Madonna pjevacica nad pjevacicama, glazbena institucija, ako sam je ja tako sebi ustolicio na sam vrh... onda me se drugo/drugacije mišljenje, uopce ne zanima... niti mi išta vrijedi.


jao, jao, jao....
jesi li ti u kakvom rodu sa stockbrokerom?
za mene osobno je ta pjevacica, obicna stara potrosena kurvetina... nema sta, dobra ti je institucija da li masturbiras na nju?


PS. moderatori samo sam iznosio svoje misljenje na doticnu pjevacicu, nisam nikoga vrijedjao
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2007 : 14:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
A na koga ti drkaš, wanderer?
Koliko cujem na maloljetnice... i tvrde korice.

Pih, kolekcionari... još cemo se itekako nacekati trenutka kada ce takvi uspijeti formirat smisleno mišljenje.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 02/10/2007 : 14:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

A na koga ti drkaš, wanderer?
Koliko cujem na maloljetnice... i tvrde korice.


hehehe
quote:
Originally posted by kiky
Pih, kolekcionari... još cemo se itekako nacekati trenutka kada ce takvi uspijeti formirat smisleno mišljenje.


yeah, jos ako je kolekcionar i programer, neces nikada docekati smisleno misljenje
srecom ima mnogo rijecitih pravnika


Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000