forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Y the Last Man
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 02/04/2007 : 10:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

i kao lose ti je.....



Pa i jeste, jer u poslednje vreme pratim samo Ya... Ali u pravu si sve ostalo može da 'potire' to. Pitacu BKVa da mi preprica radnju zadnjeg chaptera.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 02/04/2007 : 17:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ne loše
procito 54 epizode
malo se izgubijo pa pocejo razvlacit
meni je najjaci doktor
koja ebete familija
Go to Top of Page

diderot2
Junior Member

467 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 10/04/2007 : 00:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send diderot2 a Private Message


S nekim americkim stvarima kasnim. Tako da sam nasumice iz kolekcije uzeo Y-The Last Man, Girl on Girl, trade, i gadno se razocarao. Skoro me mogu virovat, da je to vertigo. Ovo mi zbilja ni približno nije dobro. Važi, procitacu sve od pocetka, ali mi se sada baš nekako ne žuri.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 10/04/2007 : 01:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message
quote:
Originally posted by diderot2



S nekim americkim stvarima kasnim. Tako da sam nasumice iz kolekcije uzeo Y-The Last Man, Girl on Girl, trade, i gadno se razocarao. Skoro me mogu virovat, da je to vertigo. Ovo mi zbilja ni približno nije dobro. Važi, procitacu sve od pocetka, ali mi se sada baš nekako ne žuri.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove



uf! kud bas taj? taj je grozno nacrtan! :)
al ozbiljno, kreni citat otpocetka, ovako nema smisla.

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 10/04/2007 : 01:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by diderot2



S nekim americkim stvarima kasnim. Tako da sam nasumice iz kolekcije uzeo Y-The Last Man, Girl on Girl, trade, i gadno se razocarao. Skoro me mogu virovat, da je to vertigo. Ovo mi zbilja ni približno nije dobro. Važi, procitacu sve od pocetka, ali mi se sada baš nekako ne žuri.

_______________________
onaj, koji ne cita stripove





meni je to omiljeni trejd...
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 10/04/2007 : 13:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Mojih 8 trejdova Y The Last Man je upravo na putu, jedva cekam da ih dobijem i zapocnem lagano, sa gustom, citanje ispocetka. Prva dva trejda sam procitao uz pomoc skenova, sasvim dovoljno da narucim cijelu kolekciju :) Ko kaze da skenovi stete strip industriji?

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 21/06/2007 : 12:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
super je strip! skinio sam sve što je dosad izišlo i jucer išo pogledat samo prvu epizodu (moš mislit) i jedva sam se zaustavio na petoj... nevjerojatno je kako te povuce...
inace, trejdova ima za kupit u libellusu i profilu...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/06/2007 : 13:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

Mojih 8 trejdova Y The Last Man je upravo na putu, jedva cekam da ih dobijem i zapocnem lagano, sa gustom, citanje ispocetka. Prva dva trejda sam procitao uz pomoc skenova, sasvim dovoljno da narucim cijelu kolekciju :) Ko kaze da skenovi stete strip industriji?

No one gets out of childhood alive.



TACNO, bez skena nema nista od kupovine.

"Isn’t it a bit unnerving that doctors call what they do “practice”?"
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 27/06/2007 : 11:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
skinija san s torrenata 1-53 i sve procita, ali mi se ne da sad tražit po pojedinim dcp-ovim pošiljkama* di su priostali brojevi... jel bi se našla koja dobra duša da mi na mejl (mifugo et gmail.com) pošalje #54, 55, 56 ili što je vec izišlo?


*ili se to more nekako na torrentspy-ju pretraživat?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000