forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 CER`A UNA VOLTA IL MILANO!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/03/2007 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
14. STRIP FESTIVAL U MILANO odrzao se ove godine od 23. do 25.03. Cetveroclana posada krenula je u jos jednu Milansku avanturu u ranim jutarnjim satima 23.03. Markos, Kowalsky, VJ i ja...Tamo nas je cekao Dado, drugi dan smo se nasli i sa Acom i Zoletom.

Za sada samo jedan brzi flash back sa slikama, a par dana kasnije bit ce i citav clanak o ovogodisnjem sajmu iz pera nekih od nas!



Negdje na pola puta prema Milanu!



Ulaz na sami sajam



Strumfovski svijet!



Petorica VELICANSTVENIH: Kowalsky, VJ, Dado, Darkwood Devil & Markos



Strip igrokaz: )))))))



Il padre!!!



Slikaj me! Slikaj me! : ))))))



Il padre Ferri u svijetu Hrvatskih Mister Noa! : )))))



Il mio nome e Willer, Dado Willer!



Ferrijevi djecaci!: )))))



Origigi crtezi Berneta, Pratta, navali narode...



Angelo Stano



Mjesta molim! 501 legija...



...stize na stage!



STAR WARS EROTIC: ))))



STAR WARS POWER



Uspijeli smo otet 3 ovakve minijaturne Klare!



Svega je bilo! : ))))



Moreno Buratinni i 3 hahara!



Il grande Sergio



Otac i sin (Darkwood Devil & Gallieno Ferri)



"Gospon Villa, lepo prosim da mi narisete konja!



Moze biti Aco na slici, ali samo malo, radije uhvati tablu, nek se vidi kaj sam kupil! : )))))



Kako bi Markos rekao: Darkwood Devilova obitelj! : ))))



THE POWER OF THE FORCE!



Darth Vader & Darth Devil: )))))



Zoleta & Zole



Time to say goodbye Milano 2007!

Eto to bi bila slikovan razglednica. Kum VJ se nesto nahrustio da ce baciti neki texti o ovom zbivanjima, ja cu mu se vrlo rado pridruziti. A vi do tada bacite oko na slike, kazu da slike govore vise od tisucu rijeci!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 29/03/2007 : 23:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
ma fenomenalnoooo, blago vama, i pohvale za slike,
da slike govore vise od tisucu rjeci, ali sta onda kazu da je VJ cjelo vrjeme nesto ljut;)))
bas je nesto namrgodjen

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/03/2007 : 23:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Lepa foto prica, bas.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/03/2007 : 23:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Fali jedna slika, hocu princezu i u boljoj pozi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/03/2007 : 23:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Fali jedna slika, hocu princezu i u boljoj pozi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Svaki puta mi se okrenula taman kad sam je slikao!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/03/2007 : 23:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Meni uopce ne smeta kad mi okrene guzu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2007 : 00:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Cini mi se kako je jedna slika bila koja malo mastu zagolica, ili sam ja nesto sanjao?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 00:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sanjao si kume, vjerojatno onu figuru koju tek trebamo nabaviti! :)))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2007 : 00:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Bit ce da je to! :)

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/03/2007 : 08:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što kaže Ferri na prijelaze kojima ste uljepšali njegov crtež na Mister Nou? Sigurno ste to komentirali s njim?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 09:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Što kaže Ferri na prijelaze kojima ste uljepšali njegov crtež na Mister Nou? Sigurno ste to komentirali s njim?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!



Nope. Ali zato je bio veliki gust sto nas je bez greske prepoznao i razveselio se!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/03/2007 : 11:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Vadiš mast,a Darkvudski vraže!
Neka ste se vi lepo proveli....
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 12:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sta bih vadio mast:)) Kad vec neki od vas nisu mogli biti tamo neka barem bace oko na dijelic atmosfere!:)

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/03/2007 : 12:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Neka nama slikica...
Pohvalno,pohvalno...
Sad konacno znam kako majstor Villa izgleda!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3824 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 30/03/2007 : 12:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
super slike sreckovici!!!!

Have you ever felt the future is the past, but you don't know how...?
A reflected dream of a captured time, is it really now, is it really happening?
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 30/03/2007 : 14:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
E da sam ja bio u Milanu najmanje bih stripove gledao! Ajde Vraže stavi tu sliku koju Dado spominje (nemoj je sebicno cuvati)!:)

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2007 : 14:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Što kaže Ferri na prijelaze kojima ste uljepšali njegov crtež na Mister Nou? Sigurno ste to komentirali s njim?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


I on a pogotovo Sergio Bonelli su prelistali izdanje i rekli su da je to najljepse
izdanje Mister Noa koje su do sada vidjeli.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 30/03/2007 : 14:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Meni Stano lichi na onog zlikovca iz Dilan Doga, chini mi se Dnenvik br. 54 ili 55, sto drzi onu staretinarnicu, i kad udjes tamo prebaci te u neku drugu dimenziju...

O gde si Jelena, da mi srce smiris, da u ovoj noci malo dusom danem, neko prokletstvo sudbina sta li je, moram da lutam ne mogu da stanem...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 14:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Meni Stano lichi na onog zlikovca iz Dilan Doga, chini mi se Dnenvik br. 54 ili 55, sto drzi onu staretinarnicu, i kad udjes tamo prebaci te u neku drugu dimenziju...

O gde si Jelena, da mi srce smiris, da u ovoj noci malo dusom danem, neko prokletstvo sudbina sta li je, moram da lutam ne mogu da stanem...



SAFARA!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/03/2007 : 15:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay

Što kaže Ferri na prijelaze kojima ste uljepšali njegov crtež na Mister Nou? Sigurno ste to komentirali s njim?

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


I on a pogotovo Sergio Bonelli su prelistali izdanje i rekli su da je to najljepse
izdanje Mister Noa koje su do sada vidjeli.



... rece Dado bez trunke skromnosti!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 16:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sad bez lazne skromnosti!;))) Zena koja je bila uz sve crtace odusevila se s nama i sama ponudila da se slikamo sa kime hocemo. Nakon sto smo se slikali s Ferrijem neki talijanski fanovi su zeljeli isto, no ona ih je ljubazno zamolila da nije vrijeme za to i da smo mi ipak dosli iz Hrvatske pa da imamo prednost:)))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2007 : 16:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

... rece Dado bez trunke skromnosti!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!


Nisam ja rekao vec oni, ja samo prenosim njihove rijeci.
Ti si pitao ja odgovorio.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/03/2007 : 16:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sad bez lazne skromnosti!;))) Zena koja je bila uz sve crtace odusevila se s nama i sama ponudila da se slikamo sa kime hocemo. Nakon sto smo se slikali s Ferrijem neki talijanski fanovi su zeljeli isto, no ona ih je ljubazno zamolila da nije vrijeme za to i da smo mi ipak dosli iz Hrvatske pa da imamo prednost:)))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


He-he, cura je bila zbilja simpa... pala je na Vedranov sarm!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 16:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sad bez lazne skromnosti!;))) Zena koja je bila uz sve crtace odusevila se s nama i sama ponudila da se slikamo sa kime hocemo. Nakon sto smo se slikali s Ferrijem neki talijanski fanovi su zeljeli isto, no ona ih je ljubazno zamolila da nije vrijeme za to i da smo mi ipak dosli iz Hrvatske pa da imamo prednost:)))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


He-he, cura je bila zbilja simpa... pala je na Vedranov sarm!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ubojica djecjeg lica!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 30/03/2007 : 17:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Lude slike! I, dokle ce Ferri crtati Zagorove naslovnice?

Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/03/2007 : 18:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Lude slike! I, dokle ce Ferri crtati Zagorove naslovnice?

Protect your ears and get high, DJ Dean s`gonna make you fly



Dok je ziv!

Ma masu puta niti meni nije bas nesto dosta tih naslovnica, ali kada dodjem uzivo do Ferrija i vidim covjeka kako je jos uvijek dosta vitalan i kako sa srcem radi tog Zagora onda mi niti trenutak nije zao sto je jos uvijek alfa i omega.

Jako ljubazna i draga osoba. Mi kumovi ga ne zovemo bez razloga il padre, stvarno je to zasluzio!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000