forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest br. 2: 18.-20.05.2007. - Sluzbeni topic!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 08/05/2007 : 19:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Gaston

15.30
Sportski MaFest - Basket:

«Crne planine Južne Dakote» vs. «Teror šeste planete» (Sportski centar – Makarska)

Izbornici/igraci: Aco Ðordevski («Crne planine Južne Dakote») i Kico Ivanac («Teror šeste planete»)




Za "Crne planine Južne Dakote" su nakon višemjesecnog pracenja,gledanja uživo i imajuci u obzir trenutnu formu te konstantnost igranja kroz sezonu odabrani sljedeci stripofili:

Stinky(Hrvatska)
Dcopic(Hrvatska)
Dolly69(Slovenija)
Magic(Srbija)
Aco(Slovenija)
Heyoka(BiH)-strucni stožer

Ovo je tek pocetni izbor pa ako neko ima želju pristupiti "dream-teamu",samo neka izrazi želju.Uz odgovarajuca lobiranja i sve što ide uz to(dva - tri komada MM Giganta #1),i oni su u ekipi.

Nadam se da ce pozvane ozlijede zaobici te da ce svi doci na Mafest u zadovoljavajucoj tjelesnoj kondiciji.A Heyoka ima zadacu detaljnog skautinga protivnika tako da utakmicu docekamo spremni na sve!




Srecom, moj Jeremija-period je, aBd, iza mene tako da cu vjerovatno biti fit za izazove.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/05/2007 : 19:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Dodano.Za dmara sam cuo da je majstor.Trebali smo prije nekog vremena odigrati hakl SLovenija-Hrvatska ali sad cemo se udružiti;-))

Koliko nas ima,mogli bi cak 5 na 5!


Bond.James Bond.


Samo se nadam da ce svi uspjeti doci do tri popodne u petak.
Šteta što termini za sport nisu u subotu, sigurno bi bilo bolje i zanimljivije, ali s obzirom na goste koji nam dolaze u subotu, ipak je to potpuno razumljivo.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/05/2007 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
kako se stoji s nogometom?
tko ce objaviti ekipe, ja imam dvojicu za dodati za sjevernjake
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/05/2007 : 19:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
e jebemu
ja necu ove godine u makarsku
a kaj se to skuplja ekipa za košarku?
valjda ce bit još prilike

ps - a i vrijeme je da vidim dcopica u akciji

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 08/05/2007 : 19:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
igrao bih i ja, ali mi mrsko nositi tenisice za basket

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/05/2007 : 20:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

e jebemu
ja necu ove godine u makarsku
a kaj se to skuplja ekipa za košarku?
valjda ce bit još prilike

ps - a i vrijeme je da vidim dcopica u akciji

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.


Šteta što neceš doci.
Bio sam uvjeren da dolaziš, s obzirom da dolazi Castelli.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/05/2007 : 20:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma da, volim MM, ali eto
a kaj si ti doma, slobodan...još haklaš? možda se baš jednom zaletim da bacimo koju

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/05/2007 : 20:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Odem jednom ili rijetko dvaput tjedno na košarku i to je to.
Frendovi i ja igramo sve manje, jer imamo sve više i više obaveza. Nema se vremena. Bio sam prošli tjedan na Jarunu s frendom, bila je dobra košarka. Ako ceš imati vremena doci, javi koji dan ranije, pa se vidimo!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 08/05/2007 : 20:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

e jebemu
ja necu ove godine u makarsku
a kaj se to skuplja ekipa za košarku?
valjda ce bit još prilike

ps - a i vrijeme je da vidim dcopica u akciji

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.



Ma daaaaaj, brate stinky. A taman sam ti htio objasniti misterij Posljednje vecere i razilaženja muslimana i kršcana. Da ne govorim da o tome kako smo ja i ti Stockton i Malone košarke ovog foruma.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/05/2007 : 20:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message




'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/05/2007 : 21:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

e jebemu
ja necu ove godine u makarsku


Ma daj!!!! Pa što se planira onda ovolika ekspedicija iz svih krajeva Evrope kada legenda stinky nije tu!

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 08/05/2007 : 21:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

kako se stoji s nogometom?
tko ce objaviti ekipe, ja imam dvojicu za dodati za sjevernjake



ja sam za sjevernjake, ako cu moci doci!

"where is my mind?"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/05/2007 : 21:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
južnjaci,tj ekipa "bijele srdžbe" neka se javi na ovaj topic...tko zna napraviti 5 na nogu,primljen jeprimamo i sjevernjake,transfer ce biti placen izdanjima libellusa...sigurno u nekima cuci niko kranjcarkako po znanju,tako i po prelasku iz modrog u bijeli tabor...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/05/2007 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
heyoki i pašanovicu

bit ce još dana i noci...makar me skroz zanima objektivna logika bitka relacije Stockton-Malone i njihova transmutacija u realnom svijetu, sa Heyokinog stajališta

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 08/05/2007 : 21:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

quote:
Originally posted by supermark

kako se stoji s nogometom?
tko ce objaviti ekipe, ja imam dvojicu za dodati za sjevernjake



ja sam za sjevernjake, ako cu moci doci!

"where is my mind?"



racunajte i na mene ;-)

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2007 : 21:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja se mogu javit za košarku za stari slavni Jug.
nogomet pak ne bi igra ,jer uvik seru da iman grube startove,da ne tucen po balunu nego po nogama i slicno.pa cu to izbjec da ne slušan gluposti


Monster Factory Mertojak

Edited by - lwood on 08/05/2007 21:45:28
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 08/05/2007 : 21:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ja se prijavljujem za košarku iako nisam igrao par godina...
A sada ozbiljnije stvari: kome treba prijevoz do Makarske iz Sarajeva? Termin je rani jutarnji sati u petak da se stigne na basket, ja obezbjedujem auto, smještaj sami sredujete. Odjednom sam ostao sam na putu do tamo (a bome još usamljeniji na putu nazad...), tako da mi treba neko da dijelimo troškove za benzina.
Primam ponude i ekipe koja je usput.
E da, moram se vrnuti u Sarajevo odmah u subotu, tako da ako ste mislili ostati duže, necete se vracati sa mnom.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2007 : 21:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nisan ni ja igra odavno.sigurno 3-4 godine.

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6148 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 08/05/2007 : 21:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Stinky,nemoj nas zezati i dodi.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/05/2007 : 22:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ma bit ce prilike aco

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/05/2007 : 23:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja izbornik juga za basket!?
Ma daaaaj....
presmiješno.
Ajmo južnjaci....ko se javlja za košarku igrat?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/05/2007 : 23:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
I osvrt na program festivala.....
Ne zna se koji je dan bolji od boljega!
Odlican program.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/05/2007 : 23:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja trenutno nisam u životnoj formi za basket, jedan mogu, dva kako tako, a tri teško
ako leda posluže, prikljucujem se u neku od ekipa, mogu za obe, al' bi radije u sjevernjacku, jer su bolji igraci, pa se mogu prošvercat :))
najbolje da se dolje lijepo nademo i složimo ekipe, da pašu po visini i mladosti, te afinitetima prema boneliju ili fr-bel školi
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 08/05/2007 : 23:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

primamo i sjevernjake,transfer ce biti placen izdanjima libellusa




ma mogu ja i za bile!!

"where is my mind?"
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 08/05/2007 : 23:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ja izbornik juga za basket!?
Ma daaaaj....
presmiješno.
Ajmo južnjaci....ko se javlja za košarku igrat?



Javio bi se ja ali mi je reka Dado da uzimaš samo kršne momke, visoke 2 ili više metara .
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000