forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest br. 2: 18.-20.05.2007. - Sluzbeni topic!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 01:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Doduse, moze se traziti od crtaca da napravi posvetu pa mozda dobije na vrijednosti...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 01:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
No da se mi bacimo malo na onu sportsku aktivnost, bio je onaj jedan topic, ali sad
bi stvarno mogli vidjeti koliko nas ima zainteresiranih za sudjelovanje, a koliko njih
ce samo gledati...

Renky ne smije igrati balun zbog zubi, njemu predlazem sah ili skakanje sa starog mosta, na Cetini...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6148 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 10:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Samo da napomenem da Mladina( www.mladina.si) na Mafest šalje novinara(Max Modic) i fotografa sa zadatkom da naprave reportažu o festivali.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6148 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 10:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Što se sporta tice,predlažem discipline u kojima može sudjelovati više ljudi.Dakle nogomet,picigin,vaterpolo..

Evo ja sam za ove + naravno za košarku.Problem je samo kad sve to izvesti jer je program (srecom) nevjerojatno bogat i raznolik.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 11:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

No da se mi bacimo malo na onu sportsku aktivnost, bio je onaj jedan topic, ali sad
bi stvarno mogli vidjeti koliko nas ima zainteresiranih za sudjelovanje, a koliko njih
ce samo gledati...

Renky ne smije igrati balun zbog zubi, njemu predlazem sah ili skakanje sa starog mosta, na Cetini...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



ja se javljan ka navijac

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 10/04/2007 : 11:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
ako nebude važnijih ispita na faxu doci cu, i možete me zapisati za nogometnu ekipu sjevera! :)
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 10/04/2007 : 11:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message
Ako ce biti košarke, tu sam.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 10/04/2007 : 12:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Ja sam se vec javio za nogomet u dresu juga (morat cu uhapsiti globinja da mi donese Kranjcarov dres ), a od sjedecih sportova obavezno bela i preferans. Za kosarku - nemam sut, brzinu ni visinu, ali osim toga sam odlican

"Mary-Ann - She was my daughter and only sixteen years old when she died
Because she didn't listen to me - She listened to those rock'n roll bands
I caught her kissing this boy - In front of my door
These are the reasons why I ripped out the guts of that godless little whore"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/04/2007 : 13:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

No da se mi bacimo malo na onu sportsku aktivnost, bio je onaj jedan topic, ali sad
bi stvarno mogli vidjeti koliko nas ima zainteresiranih za sudjelovanje, a koliko njih
ce samo gledati...

Renky ne smije igrati balun zbog zubi, njemu predlazem sah ili skakanje sa starog mosta, na Cetini...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Odbij, kad je balun u pitanju grizem i bez zubi.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 13:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
jel igramo u dresovima dinamo - hajduk ili u prigodnim mafest majicama?

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/04/2007 : 13:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Odbij, kad je balun u pitanju grizem i bez zubi.


Ajde ti pogledaj email, pa mi javi da znam.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7389 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/04/2007 : 13:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Dado

No da se mi bacimo malo na onu sportsku aktivnost, bio je onaj jedan topic, ali sad
bi stvarno mogli vidjeti koliko nas ima zainteresiranih za sudjelovanje, a koliko njih
ce samo gledati...

Renky ne smije igrati balun zbog zubi, njemu predlazem sah ili skakanje sa starog mosta, na Cetini...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Odbij, kad je balun u pitanju grizem i bez zubi.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Isto mislim da ceš izbjegavat branjenje glavom pred golom

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/04/2007 : 14:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja se javljam za košarku, ako šta bude organizirano.
Ne znam da li je baš pametno da se dijelimo na sjever i jug ,
ali ako tako bude, po podacima u mom profilu, jasno se vidi kojoj
momcadi pripadam!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 10/04/2007 : 14:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Ja bum branil boje "Sjever"-a!Preferiram mali nogomet,al sam spreman podrzat i druge sportove ak bu falilo igraca.

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/04/2007 : 15:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ja sam se takoder javio za balun, a i trešeta i briškula mi nisu strane:)) i podžavam ideju o dresovima hajduka i dinama baš bi bila baza :)))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/04/2007 : 15:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja sam protiv bilo kakvih sportova!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=24175
Pivo je zakon!
I rakija...ljuta.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/04/2007 : 15:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja sam za basket
mogu i za sjever i za jug, multipraktik

jedino, mislim da zajebanciju treba prebacit na nogomet, to se može igrat ozbiljno i neozbiljno, uvijek je gušt, za razliku od košarke, u kojoj ako nije ozbiljno, ne isplati se ni oblacit
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 15:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
nema zajebancije ni u nogometu ;-)

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/04/2007 : 15:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Samo grubi startovi .... :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 15:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
iman osjecaj da bi tribalo bit i vozilo hitne za svaki slucaj

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 15:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
za globinja dovezite cijeli sleper :-)))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 10/04/2007 : 15:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Samo grubi startovi .... :)



Sto se toga tice, da vas odmah upozorim: nemam ja dres Predraga Spasica... on ima moj

"Mary-Ann - She was my daughter and only sixteen years old when she died
Because she didn't listen to me - She listened to those rock'n roll bands
I caught her kissing this boy - In front of my door
These are the reasons why I ripped out the guts of that godless little whore"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 15:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

za globinja dovezite cijeli sleper :-)))

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."




pa nije toliko težak

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 10/04/2007 : 15:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
nema veze... bitno da se zajebavamo

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 15:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
imaš pravo

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000