forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Faktor 4 br. 7
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 05/04/2007 : 11:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Sa malim zakasnjenjem, izasao je sedmi broj.
Naslovna by Mirko Cholak i Bane Cimesha

unutra by Antoan Simic i Ivan Shainovic


General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 05/04/2007 : 11:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message
ja kupio juce....

odlican je... konacno izgleda kao pravi superherojski strip...

mada i novi crtac ume malo da zabusava... na jednoj slici nije nacrtao Marku lice... a na nekoliko slicica Tini zenice, pa izgleda kao robot....

ali znacajan upgrade u odnosu na prethodne brojeve...




ko je crtao naslovnicu za sledeci broj?? mislim da je najbolja do sada...

prica se super razvija, ima dosta akcije, strava je nacrtano, nesto slabije obojeno...

inace, sedoh u Hotel Prag posto sam poranio na neki sastanak, pa reko' da popijem biter lemon i prelistam Faktor 4. Dolazi konobarica i ne skida pogled sa Faktora... ja joj kazem "Biter lemon." ona i dalje gleda u strip... Ja opet "biter lemon!", ona se vrati u situaciju i nasmeje se i ode po biter... Vraca se i opet gleda u strip... Kaze, "Izvini, ja se zagledala u taj casopis...." Ja reko "To je strip." Ona "da, da... a gde si to kupio? jel ima po trafikama... Mislim da bi se mojoj deci svidelo!" Ja reko "NEGO STA!!"
Naravno... NISAM joj dao svoj primerak...



There can be only one!
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 05/04/2007 : 12:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Naslovnu za osmi je radio Borivoje Grbic, koji i preuzima crtanje od pola osmog broja.
Nego, jesi siguran da te ta konobarica nije samo muvala?
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 05/04/2007 : 12:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Tesko da ga je muvala. Vidis da ju je strip interesovao da bi GA DALA DECI. Pre ce biti da se zbunila sto odrastao covek (aj prizjum) cita nesto sto bi se svidelo njenom potomstvu.

She came from the grave much graver. First, he’ll kill her, then I’ll save her! Everything is turning out so dark. Going through the motions.
No, I’ll save her, then I’ll kill her! I think this line is mostly filler. What's it going to take to strike a spark? It's what they have inside.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 05/04/2007 : 12:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Milane planira li Luxor da izdaje strana izdanja ili ce to biti strikto domaci stripovi?
Predlog - Silver Surfer, Thor ili Ghost Rider. Malo Marvela ne bi bilo naodmet.
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 05/04/2007 : 12:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Za sada samo ova dva domaca stripa.
Nekako nam se cinilo da kad vec radimo nesto ovako - odnosno, da kad vec ulazemo gomilu novca u reklame, marketing, promocije, sam strip i kvalitet stampe - da je onda bolje da radimo nesto sto smo sami napravili. Paralelno radimo i na drugim stvarima koje bi univerzum Luxor stripova izvukao iz samih... eh, stripova. Odnosno, radimo na 3d animiranoj seriji i filmu Faktor 4 i nekim drugim stvarima.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 05/04/2007 : 12:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Da se onda nadam u nekoj ne tako dalekoj buducnosti možda?

Inace kupujem F4 i dajem punu podršku domacoj strip-sceni! Samo naprijed!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000