forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - novi brojevi u prodaji, MNO, TEX, MM&NN
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 20:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Imam i toga sigurno nema na naslovnici.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2007 : 20:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by no1

Ako se nevaram to je naslovnica za BUBNJEVI U ÐUNGLI, a ne COVJEK IZ GVAJANE.
Zašto je išla ta naslovnica a ne naslovnica COVJEK IZ GVAJANE?

Mogu se oduprijeti svemu osim iskušenju



Uvjek cemo se morati odluciti za jednu, u situaciji kad ih je vise, ovaj put
je to bila ta naslovnica. Unutra imas sve originalne naslovnice po redu kako idu...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



I dobro je što ste izabrali ovu naslovnicu a ne onu od "Coveka iz Gvajane".
I baš me zanima koju cete uzeti za sledeca tri broja,te epizode su mi jedne od najomiljenijih od MN, pa imam svoje favorite pa se pazi da ne izabereš pogrešnu..
Tako cu vam ocrniti izdanja ovde na forumu pa ce vam prodaja pasti za celih 0,002%

Listen very carefully, I shall say this only once
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Njušim prevaru.

Ako se u Biblioteci Superbook objavljuju "one shot" izdanja kako su onda objavljena 2 MM&NN Team upa? Ako su 2 onda to više nije "one shot".

Zbog ovog izdavackog propusta želim popust na sva Libellus izdanja sljedecuh 17 mjeseci u iznosu od 73%!


Druze, malo ti je logika kriva, inace bi dobio popust...
Pod ONE SHOT izdanjima moze postojati i vise brojeva, moze se recimo tako biblioteka
zvati, a odnosi se uglavnom na 'neredovita' izdanja koja se ne pojavljuju cesto,
ili samo jednom za odredjenog junaka.
No nasa biblioteka, koliko ja znam, ne zove se one shot vec super book, i mi to niti ne zovemo
one shot, a isto tako nisamo nikada rekli da ce biti iskljucivo samo one shot izdanja u SB biblioteci.
Ali rabimo to ime one shot za ove team upove jer im se tako izvorna edicija zove, koju su osmislili
stvaratelji tog stripa. Njih bi mozda trebao pitati zasto one shot a dva izdanja...
Ne vjerujes? Evo pa vidi... http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=68&numero=1&subnum=0

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Dakle rocco21 plan zavjere ti propade...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/04/2007 : 20:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Imam i toga sigurno nema na naslovnici.


Ma ima, mora biti. Identicno je na oba broja.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Imam i toga sigurno nema na naslovnici.


E Bas bih volio to vidjeti.
Imas od mene besplatno ovaj drugi broj ako mi doneses prvi koji na naslovnici nema
ovu crveno plavu crtu sa strane...
U suprotnom castis picem na Mafestu!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Naravno treba biti nase izdanje ne talijanski original.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Taj Tex u svakoj novoj knjizi ima sve manje stranica... Zar nije bilo receno da ce se kratke price objavljivati zajedno???


Tex bas i nema kratkih prica, najmanja koju ja znam je na 110 stranica, a vrlo malo ih je
koje su ispod 200 stranica. Prosjek je negdje oko 260-280 stranica, ali ima ih i dosta
onakvih kao prve dvije price.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/04/2007 : 20:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
bit ce to u VJ biblioteci Alan Opel

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 10/04/2007 : 20:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by 76

Imam i toga sigurno nema na naslovnici.


E Bas bih volio to vidjeti.
Imas od mene besplatno ovaj drugi broj ako mi doneses prvi koji na naslovnici nema
ovu crveno plavu crtu sa strane...
U suprotnom castis picem na Mafestu!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



OK. Sad sam na poslu pa ne mogu odmah provjeriti. Ovo sam napisao po sjecanju. A za pice sam uvijek.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 21:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Moze...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/04/2007 : 21:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Vorador

Da pitam; koje još naslove mislite objaviti u bibloteci Super-Book?




Za sada je siguran 'Generacije' MMa, koji po planu bi trebao biti za Mafest.
Vjerojatno ce tu biti nekih kompiliranih kratkih prica, te raznih one shot izdanja.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Što su to Generacije od MM . Kratke price kojih junaka? Navedi još par One Shotova ( hoce biti možda Klonz - http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=54&numero=3&subnum=&pers=nathan
- to mi doduše djeluje bezveze)? Ce biti možda DD & MM?








Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/04/2007 : 21:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Generacije MMa su ovo
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=24&numero=25&subnum=1
A o ostalim izdanjima cemo pricati kad budemo mogli ponuditi vise informacija.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/04/2007 : 21:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Imam i toga sigurno nema na naslovnici.



Evo slika da vidiš da ima


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 11/04/2007 : 10:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Naravno, i moj ima. Ocigledno je vrijeme za novi posjet oftamologu, izgleda da mi se opet pokvarila dioptrija (stakla od -4 više nisu dovoljna ).
Nažalost, ništa od mog besplatnog primjerka, ali Dado vidimo se na šanku.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 11/04/2007 : 11:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Imam još dva pitanjca. Što znaci da ce se zasad objavljivati samo neobjavljene epizode Texa? Odnosi li se to i na onu gomilu epizoda koje bi Ludens trebao ovim tempom izdavati narednih nekoliko stoljeca ili samo na stare Gallepini/Letteri radove???
Najavljeno je 8 knjiga godišnje, a zasad ih je u manje od pola godine objavljeno 6. Nemam ništa protiv, ali znaci li to da je ritam izlaženja promijenjen? Idealno bi bilo 10-12 knjiga u svakoj godini.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 11/04/2007 : 11:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Generacije MMa su ovo
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=24&numero=25&subnum=1
A o ostalim izdanjima cemo pricati kad budemo mogli ponuditi vise informacija.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



jel to u boji, s obzirom da piše:
Copertina: Giancarlo Alessandrini e Lucio Filippucci (colori: Sergio Tisselli)

Edited by - HC on 11/04/2007 11:44:18
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/04/2007 : 11:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Nije...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 12:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by Dado

Generacije MMa su ovo
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/scheda_speciale?collana=24&numero=25&subnum=1
A o ostalim izdanjima cemo pricati kad budemo mogli ponuditi vise informacija.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



jel to u boji, s obzirom da piše:
Copertina: Giancarlo Alessandrini e Lucio Filippucci (colori: Sergio Tisselli)



To je kolorist naslovnice.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/04/2007 : 13:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Vec je srijeda, a još ne vidim nikakva nova izdanja ovaj tjedan! Ajmo, ajmo, žurno!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 17:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel


Imam još dva pitanjca. Što znaci da ce se zasad objavljivati samo neobjavljene epizode Texa? Odnosi li se to i na onu gomilu epizoda koje bi Ludens trebao ovim tempom izdavati narednih nekoliko stoljeca ili samo na stare Gallepini/Letteri radove???
Najavljeno je 8 knjiga godišnje, a zasad ih je u manje od pola godine objavljeno 6. Nemam ništa protiv, ali znaci li to da je ritam izlaženja promijenjen? Idealno bi bilo 10-12 knjiga u svakoj godini.



zasad samo sto je dnevnik preskocio, a toga ima na tone...
zbog nadoknade nekih zaostataka i odgodica, prva ce godina biti ugodno obilnija, ali 8 knjiga godisnje je u planu i to je sasvim dovoljno, mnoge od tih knjiga bit ce jako debele...
to ja otprilike, al dado ce ti sve to jos jednom ponoviti i upotpuniti po obicaju

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 20:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
10 knjiga godisnje je u planu. Osim toga, prosle godine su trebale izici 4, a nisu nego 2, tako da ce ove godine ustvari biti objavljeno 12 knjiga (10 ovogodisnjih + 2 proslogodisnje).

Nadam se da si zadovoljan objasnjenjem. Sto se drugog pitanja tice, za sada nam je u planu objaviti epizode koje je Dnevnik preskocio.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/04/2007 : 20:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

10 knjiga godisnje je u planu. Osim toga, prosle godine su trebale izici 4, a nisu nego 2, tako da ce ove godine ustvari biti objavljeno 12 knjiga (10 ovogodisnjih + 2 proslogodisnje).

Nadam se da si zadovoljan objasnjenjem. Sto se drugog pitanja tice, za sada nam je u planu objaviti epizode koje je Dnevnik preskocio.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



Ako se pokaze dobro,ostavite taj tempo od 12 knjiga i nadalje

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 22:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
S nama dvojicom, sve je moguce.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 22:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
a izmedu vas?

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000