forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - novi brojevi u prodaji, MNO, TEX, MM&NN
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/04/2007 : 23:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sta bi Dalmacija da nema Darkwood Devila!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


Nevoljo,ti šuti!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/04/2007 : 23:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sta bi Dalmacija da nema Darkwood Devila!?



Neki bi plakali... Neki bi se naspavali...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/04/2007 : 00:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ja ne kupujem ove nove brojeve iz gavrila principa
hajdukovci objavili strip,a maximir devil ga šalje,nema šanse

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/04/2007 : 00:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ti preuzmi svoje primjerke od Kowe, on ce ih osobno odpakirati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/04/2007 : 09:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ja ne kupujem ove nove brojeve iz gavrila principa
hajdukovci objavili strip,a maximir devil ga šalje,nema šanse

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...



Ajd da i to vidimo kak ih neces uzeti!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 16/04/2007 : 13:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Krajem nadolazecega tjedna u prodaji bi trebali biti novi brojevi vec poznatih izdanja...
Biblioteka Mister No
Knjiga 3 - Posljednji Cangaceiro, 274 stranice + 3 naslovnice, 120 kuna.
Knjiga 4 - Covjek iz Gvajane, 186 stranica + 2 naslovnice, 85 kuna.
Biblioteka Tex Willer
Knjiga 5 - Poruka Dakota, 220 stranica + 1 naslovnica, 110 kuna.
Knjiga 6 - Smaragdni idol, 148 stranica + 2 naslovnice, 80 kuna.

Biblioteka Super Book
Knjiga 2 - Tajna baze Drugdje, Team up MM&NN, 240 stranica, 90 kuna.


odlicno, svaka cast
ja se taman danas vratio s godisnjeg i ostao ugodno iznenadjen
uzimam sve
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/04/2007 : 16:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Upravo pokupovao novi kontigent.
S ova dva napokon smo stigli do 100 objavljenih Texova u RH - sada ih je 6 u Libellusovoj biblioteci uz 80 redovnih, 6 extri, 5 giganata, 2 maxija i 1 almanah. Nadam se da na sljedecih 100 necemo morati cekati 13 godina (Konjanici su izašli u kolovozu '94).
I jedna primjedba - ne svida mi se što su rubovi na naslovnicama Mister NO-a u unutrašnjosti razlicite boje. Posljednji cangaceiro je uokviren žutim / Smrt u Sertau plavim / Gringova osveta crvenim, a Covjek iz Gvajane zelenim / Bubnjevi u džungli ljubicastim. Izgleda vrlo ružno.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/04/2007 : 17:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hvala na zapazanju.
Ukusi su vrlo razlicti, koliko vidim.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/04/2007 : 17:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Koji sam šok doživio kada sam vidio Fuscov crtež u Smaragdnom idolu. Pa to nema veze sa današnjim Fuscom. Da me ne bi krivo shvatili crtež nije loš vec je totalno drugaciji (barem meni).
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/04/2007 : 17:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Je drukciji, a meni i lošiji.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/04/2007 : 20:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
može li neki scan da vidimo tog "starog" fusca?

a ako vec govorimo o tome, ko je vidio starog ticcija, lako je uocio da je njegov tadašnji crtež dosta drugaciji u odnosu na današnjeg ticcija... promijenio je stil, ali mi se ipak taj njegov prvobitni više svida.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/04/2007 : 20:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Stari Ticci? Tu misliš onu pricu ZS 261/266? Je, tamo je napravio odlican posao.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/04/2007 : 21:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Je drukciji, a meni i lošiji.



Mislim da ti je lošiji zato što si se navikao na ovakvoga Fusca. Meni je on u top 5 crtaca Texa.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/04/2007 : 21:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Naravno. Meni su price tipa "Cejen klub" ili "Mocvare Luizijane" iz 80-ih medu najdražima upravo zbog Fuscova crteža.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/04/2007 : 22:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Stari Ticci? Tu misliš onu pricu ZS 261/266? Je, tamo je napravio odlican posao.


Recimo ZS 18, LMS 18 ili ZS 742/743, ZS 180/181,193, ZS 261/262,265/266 to je
objavljeno a da recimo spada u eru 'starog' Ticcija, koje meni odlican i tada i sada...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 16/04/2007 : 22:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Hm, za ove niske brojeve (ispod 200) ne znam. Ali, ZS 742/743 je isto dobar crtež.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/04/2007 : 23:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by 76
I jedna primjedba - ne svida mi se što su rubovi na naslovnicama Mister NO-a u unutrašnjosti razlicite boje. Posljednji cangaceiro je uokviren žutim / Smrt u Sertau plavim / Gringova osveta crvenim, a Covjek iz Gvajane zelenim / Bubnjevi u džungli ljubicastim. Izgleda vrlo ružno.


dado,nisu crveno plavini ovo ne uzimam

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/04/2007 : 00:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Naravno. Meni su price tipa "Cejen klub" ili "Mocvare Luizijane" iz 80-ih medu najdražima upravo zbog Fuscova crteža.



U potpunosti se slažem. U tim epizodama me je Fusco "osvojio".
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/04/2007 : 00:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by 76

Stari Ticci? Tu misliš onu pricu ZS 261/266? Je, tamo je napravio odlican posao.


Recimo ZS 18, LMS 18 ili ZS 742/743, ZS 180/181,193, ZS 261/262,265/266 to je
objavljeno a da recimo spada u eru 'starog' Ticcija, koje meni odlican i tada i sada...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ticci mi se malo pokvario u kasnijim brojevima iako je i prije i sada jako jako dobar. Interesantno mi je da je Ticci meni osobno bolji u prijašnjim radovima dok je to kod Fusca obrnuto.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/04/2007 : 02:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by 76
I jedna primjedba - ne svida mi se što su rubovi na naslovnicama Mister NO-a u unutrašnjosti razlicite boje. Posljednji cangaceiro je uokviren žutim / Smrt u Sertau plavim / Gringova osveta crvenim, a Covjek iz Gvajane zelenim / Bubnjevi u džungli ljubicastim. Izgleda vrlo ružno.


dado,nisu crveno plavini ovo ne uzimam

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...


Pa imamo na jednom izdanju Crveno-Plavi dizajn, smisljamo jos samo gdje i kako BILI staviti... i onda je to TO!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/04/2007 : 03:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by 76
I jedna primjedba - ne svida mi se što su rubovi na naslovnicama Mister NO-a u unutrašnjosti razlicite boje. Posljednji cangaceiro je uokviren žutim / Smrt u Sertau plavim / Gringova osveta crvenim, a Covjek iz Gvajane zelenim / Bubnjevi u džungli ljubicastim. Izgleda vrlo ružno.


dado,nisu crveno plavini ovo ne uzimam

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...


Pa imamo na jednom izdanju Crveno-Plavi dizajn, smisljamo jos samo gdje i kako BILI staviti... i onda je to TO!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


a plavo bijeli,da slici na dres

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 17/04/2007 : 08:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by tristan

Ljudi, sve je to jako ljepo, ali kako ja da dodjem do tih stripova? Moze li slanju nekako u Belgiju?


TK


Kako salju u Njemacki i Svicarsku i neke druge zemlje siguran sam da salju i u Belgiju,
dakle kontaktiraj ih u ducanu i poslat ce ti stripove.

Hallo Tristan,
Samo da ti kazem da je narudzba preko libellusa sasvim jednostavna i bez problema . Ja sam narucio prve epizode Mister noa i MM Gigante i sve je bilo ok.
Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 18/04/2007 : 14:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
quote:
Originally posted by elsauto

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by tristan

Ljudi, sve je to jako ljepo, ali kako ja da dodjem do tih stripova? Moze li slanju nekako u Belgiju?


TK


Kako salju u Njemacki i Svicarsku i neke druge zemlje siguran sam da salju i u Belgiju,
dakle kontaktiraj ih u ducanu i poslat ce ti stripove.

Hallo Tristan,
Samo da ti kazem da je narudzba preko libellusa sasvim jednostavna i bez problema . Ja sam narucio prve epizode Mister noa i MM Gigante i sve je bilo ok.
Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne





Ok hvala,
Poslao sam e-mail kod njih pa cekam odgovor.


TK
Go to Top of Page

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 20/04/2007 : 11:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by 76

Naravno. Meni su price tipa "Cejen klub" ili "Mocvare Luizijane" iz 80-ih medu najdražima upravo zbog Fuscova crteža.



U potpunosti se slažem. U tim epizodama me je Fusco "osvojio".




Je to su sjajne epizode, Fusco je jedan od najboljih.
Živo me zanima kakav je taj njegov prijašnji crtež,
zato se uskoro bacam u nabavku novih Libellusovih izdanja.
Inace, Ticci je u Texovom staffu za mene broj 1.



Ooh, thought it was a nightmare, Lord, it's all so true, they told me, don't go walkin' slow 'cause Devil's on the loose, better run through the jungle, better run through the jungle, better run through the jungle, ooh, don't look back to see...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/04/2007 : 15:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Biblija 5:
crtež odlican,prica još bolja
ovo je pravi Tex

Biblija 6:
crtež neobican,Tex macho man,prica za "vrlo dobar"
primjerenija možda Zagoru,nego Texu
al onda ne bi bilo toliko žena :-)
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000