forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Martin Mystere, crtic
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 11/04/2007 : 13:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
jest, pojavio se drugi DVD crtic, sa tri epizode Misterije
izašlo to u casopisu za mlade Bambino
slucajno našao, jer sam tražio drugi DVD od Linea, koji bi vec morao izaci
dugo gledam ovog Mistera i odlucim, da ne uzmem. Imam prvi, i obicno je sranje.
Zanimiljivo, kako je uopšte došlo do toga. Saf je pre par godina prodavao filmska prava na stripove. Uspelo je sa Džeremajom, tako da imaju dve sezone TV serije. Ne znam, kako je bilo sa Dylanom Dogom, ali znam, da se prodao Mystere.
U to vreme, Rustemagic ga reklamirao kao Martin Why. Pa razumete, valjda. Why, kao zašto. Why, kao onaj koji postavlja pitanja i bavi se zagonetkama. Po meni glupo, ali razumem taj balkanski nacin razmišljanja. Ali pošto mi je engleski kao drugi maternji jezik, razumem takodje, kako bi to bilo glupo.
Igleda, da to skužili i amerikanci i tako evo ga, Martin Mystere. Samo, kako to da je to crtic?
Pa kontrakt nije specificirao šta, prava dapace, ali nije posebno dozvoljavao crtic. Ali nije ga ni zabranjivao. I tako imamo to, što ne bi smelo ugledati luc sveta. Glupost, loše napravljeno, protiv usluga stripu.
Ljudi, potražite v Bambino, ali kupite crtic Linea. Prvi je vec izašao, još dva ce uskora, bar se nadam.

ko voli voli, ko izvoli nek izvoli

______________________
onaj, koji sniva tudje snove

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/04/2007 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Možda su ameri takoder spoznali da je strip za njihovu djecu (pa ga rade u formi crtica) jer su oni tako napredni. Ili ga je Rustemagic tako predstavljao, kao serijal za mlade generacije.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/04/2007 : 14:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Izasao je drugi DVD? Uh, Castelli ce biti sretan. Dugo im to trazim, prvi koji sam mu donio je imao na sebi broj 2, pa sam cijelo vrijeme mislio da mora negdje postojati i broj 1, ali izgleda da 1 nije izasao. Ili ipak je? (onda bi ovo trebao biti broj 3?)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/04/2007 : 14:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Možda da poštediš Castellija tog crtica? Da ne bi kojim slucajem iz protesta prestao pisati Martina...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/04/2007 : 14:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma on je kolekcionar, skuplja sve zivo i nezivo...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 11/04/2007 : 17:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
Nemojte se sramotit' Taj crtic nema veze s pamecu, tj. sa Martijem i ekipom...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/04/2007 : 04:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ipak, ja bih voleo pogledati makar jednu epizodu. Da je Zagor uradjen kao crtani, na primer, voleo bih ga imati pa ma kako los bio. Koliko je tog MM uopste snimljeno?
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 12/04/2007 : 11:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ipak, ja bih voleo pogledati makar jednu epizodu. Da je Zagor uradjen kao crtani, na primer, voleo bih ga imati pa ma kako los bio. Koliko je tog MM uopste snimljeno?



Npr. Java radi u školskoj kantini a Marti i Dijana su brat i sestra. Spika im je užasna, priglupa i ne bih to dao djetetu da gleda. Neka me isprave oni koji su ga friško gledali jer sam davno pogledao par kadrova prve prve epozode i odmah ga ugasio.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/04/2007 : 13:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by zlatkob

quote:
Originally posted by ---dp---

Ipak, ja bih voleo pogledati makar jednu epizodu. Da je Zagor uradjen kao crtani, na primer, voleo bih ga imati pa ma kako los bio. Koliko je tog MM uopste snimljeno?



Npr. Java radi u školskoj kantini a Marti i Dijana su brat i sestra. Spika im je užasna, priglupa i ne bih to dao djetetu da gleda. Neka me isprave oni koji su ga friško gledali jer sam davno pogledao par kadrova prve prve epozode i odmah ga ugasio.




katastrofa, pa to ima veze s MM kao i sclavi s barcelonom
ne razumijem, ako vec rade crtic po uzoru na Martyja, zar ga ne mogu napraviti kako spada?
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 12/04/2007 : 17:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
u biti u kratko nesto kao scooby doo samo bez scooby doo-a,
meni katastrofalno, nema veze sa stripov nikakve,
bolje ko misli nabavljati da ne nabavi jer sljedi razocaranje

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 12/04/2007 : 19:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
Ljubiteljima MM-a preporucujem PC igricu. Meni je bila super!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/04/2007 : 23:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
I meni je debilno ovo... onda to i nije Marti Misterija, toliko su ga promenili da skoro nisu ni morali placati licencu...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000