forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Jeremiah!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/04/2007 : 11:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Vidio sam u Milanu neko francusko izdanje Jeremiaha, integral od 3 ili 4 epizode, malo smanjeni format slican americkom, malo siri, dobar papir, c/b, mekane korice... Jako slatko i privlacno. VOlio bi tako nesto imati. A ovako cekati jos 16 godina da izadju svi...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Ako hoces mogu ti to pogledati kad budem isao u Brisel. Ti integrali imaju (cesto) po tri epizode i kostaju jedno 9,95 euro, Jeremiaha ima jedno 25-26 epizoda pa bi to doslo oko max. 80 euro...

"Nous n'héritons pas la Terre de nos parents, nous l'empruntons a nos enfants!" --Antoine de Saint-Exupéry--
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 14/04/2007 : 13:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
mislim da jeremiah gubi s cb
zapravo, vidio sam samo loše otiske, pa nisam baš objektivan...

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/04/2007 : 13:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by BiDi

jang:

sada imaš na izbor:



ili:



Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo


tudi ce odmislim 50% razlike v ceni me slovenska izdaja ne zanima. Imam pac prejšnje Strip Agentove albume in bom kupil tudi tega ker želim imet enotno kolekcijo



Veseli me, da nekateri znajo cenit obstoj stripov v svojem jeziku.


jaz sem pa ponosen da je obstoj stripa v moji državi na mojem materinem jeziku odvisen od mene
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 14/04/2007 : 17:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by BiDi

jang:

sada imaš na izbor:



ili:



Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo


tudi ce odmislim 50% razlike v ceni me slovenska izdaja ne zanima. Imam pac prejšnje Strip Agentove albume in bom kupil tudi tega ker želim imet enotno kolekcijo



Pod besedno zvezo enotna kolekcija se pa najbrž misli na to, da je pol kolekcije oštevilcene pol pa ne, da je del kolekcije v SC in del v HC, da se logotip vmes trikrat zamenja in, da izideta hkrati številki 15 in 28.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 16/04/2007 : 14:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey


Možda je to tocno kod Jeremiaha, ali se ne mogu složiti da je to sudbina mnogih integrala. Je li se to dogodilo Blueberryju, ili Ridobradom, ili Asterixu?




quote:
Originally posted by wiskey




Možda je to tocno kod Jeremiaha, ali se ne mogu složiti da je to sudbina mnogih integrala. Je li se to dogodilo Blueberryju, ili Ridobradom, ili Asterixu?



Nije. (možda ipak Asterixu).Jeremiah je izgubio svoj duh, kao i Alan Ford. Nema više atmosfere,napravljeno je puno stilskih pogrešaka (zašto konje zamijeniti motorima i tako izgubiti western štih???), price više nemaju nikakvog smisla i razumljive su jedino autoru (npr. o cemu se radi u "Tko je Plavi Lisac?"), likovi su izgubili svoju osobnost (Jeremiah je postao posve površan, a Kurdy je samo kopija sebe iz prošlosti) itd.itd.itd...

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/04/2007 : 14:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Meni plavi lisac još i nije toliko loš, koliko mi je loša Luka u sjeni, a pogotovo A ako jednog dana zemlja...
Hermann po meni tone sve više, i više, ali meni to još uvik nije dovoljno da ga prestanen kupovat.
E da, vjerovatno padan s Marsa, ali zašto su priskoceni albumi 21, i 24?

Edited by - NESVRSTANI on 16/04/2007 14:59:54
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/04/2007 : 23:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Za Jeremiaha se donekle mogu složiti da posustaje. Mislim da je to SAMO zbog toga što ga Hermann forsira. A zašto, to ne znam. Pored ovoga, bar za sada, meni ni Bois-Maury nema smisla. Što se to dogada u ovim albumima? Ako je to neki uvod u radnju, onda je malo podugacak...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/04/2007 : 00:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Naravno da je kvaliteta opala ali i dalje je to bolje od gomile razvikanih stripova po forumu. Znate na koje mislim

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/04/2007 : 10:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Zadnji mini-ciklus Blueberryja(Mister Blueberry)je sramota za ovaj serijal.Crtež je još uvijek dobar ali sve ostalo je za zaborav.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 17/04/2007 : 10:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Stigao mi novi Jeremiah!

Pustite me da uživam....
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000