forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ALO-BRE... MARKETPRINT !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 13/04/2007 : 12:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Daj zajebite ove nalepnice sa cenama i vratite stripove u vrecice!
Dva sata sam se mucio da ih skinem...pa necu valjda kupovati na kiosku osakacene stripove...



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

alexts
Advanced Member



Serbia
7648 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/04/2007 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
I ja se neprijatno iznenadih kad kupih Spidermana malocas.

Mnogo bolje su kese i strip je zašticeniji!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 13/04/2007 : 23:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni te nalepnice uopste ne smetaju. I to je deo stripa (kao kad "Dnevnik" prestampa cenu crnim i pored dostampa novu, ali ovo sa nalepnicama mi je bolje)
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 14/04/2007 : 09:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Meni te nalepnice uopste ne smetaju. I to je deo stripa (kao kad "Dnevnik" prestampa cenu crnim i pored dostampa novu, ali ovo sa nalepnicama mi je bolje)


Dnevnik je imao razloga za to...inflacija,skidanje "nula",menjanje novcanica,itd,itd...svasta se u to vreme dogadjalo...
Ali uzeti NOV strip i nalepiti na njega nalepnicu sa cenom u danasnje vreme mi zaista glupo...
Pa ja zamalo nisam u nesvest pao kada sam otisao pre mesec-dva u knjizaru Solaris na Spensu da kupim Ken Parkere od SC-a koji mi fale i na njima videh nalepnice sa cenama...jebo te...stripovi stoje u u izlogu...sunce je sprzilo nalepnicu...nema sanse da se skine a da se ne osteti strip...
Pa mislim...uzmite spajalicu i stavite cenu na strip...ima i pametnijih nacina...zar ne?


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16825 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/04/2007 : 10:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Distributeri u BiH lijepe naljepnice sa cijenom na neke Ludensove stripove koje prodaju u onim paketima po 3 stripa za 6 KM. Ranije su stavljali tu cijenu na papiric što je bilo u redu, dok je ovo sada bez ikakvog smisla, treba 10 minuta da se odlijepi ta naljepnica.

Edited by - delboj on 14/04/2007 10:28:53
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 14/04/2007 : 10:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Ovim nista ne postizete sto se tu zalite, Dragane posalji mail Marketprintu, i reci im da strip stave u kesicu a na nju nalepe cenu, ili je odstampaju na strip, ako sam dobro razumeo da se o tome radi...

O gde si Jelena, da mi srce smiris, da u ovoj noci malo dusom danem, neko prokletstvo sudbina sta li je, moram da lutam ne mogu da stanem...
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 14/04/2007 : 21:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by LeeMan

Ovim nista ne postizete sto se tu zalite, Dragane posalji mail Marketprintu, i reci im da strip stave u kesicu a na nju nalepe cenu, ili je odstampaju na strip, ako sam dobro razumeo da se o tome radi...





Ma ne boj se Ivane...procitace oni to i ovde...
Ja sam im zaista zahvalan sto nam na kioske donose makar EX Zagora,Bleka i Marka...i svakako cu ta izdanja kupovati sa nalepnicama ili bez njih...ali kao kupac mogu uputiti koju rec kritike...


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/04/2007 : 21:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
kako da u Vršcu više nema zagora, marka i bleka, bilo ih je do prošle godine, ali od ove godine ih nema ni u jednoj trafici ???

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 14/04/2007 : 21:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
I ja sam danas uzeo Zagor Extra 138 sa nalepnicom.Sada i nikad vise.Nalepnicu sam uspeo da otklonim ali sam na kraju morao da gulim...
Vracam se ja staroj dobroj knjizari Alan Ford ili direktno iz Zagreba.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/04/2007 : 00:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nisam video da je izasao 138 kod nas, kad ih stize samo par komada u celom gradu. Moram sutra potraziti.
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 16/04/2007 : 02:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
pa mogao bi ludens uz konsultaciju sa marketprintom da odstampa cenu u dinarima

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 16/04/2007 : 09:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
U Nisu nema ni jednog Zagora, svaka im cast na distribuciji. Postaju sve gori i gori.
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 16/04/2007 : 12:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message
za njega mi i nije zao,zao mi zbog natana.
mada pogledaj na durlanu,kod impexa,beo kiosk :) ima tamo zagora - verovatno zbog durlanaca :)

----------------------------------------------------
Scanlation grupa: http://groups.google.com/group/bdskenovi
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 16/04/2007 : 15:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
Uf, to mi uopste nije uz put. i meni je žao Nathana ali sa ovim ritmom izlaženja...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000