forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magicni Vjetar: 5-8!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 30/05/2007 : 22:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Super, to ce biti gušt...Slijedi li znacajan pad kvalitete ili?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/05/2007 : 22:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, i dalje ostaje vrlo dobar, ali ipak ne na tako visokom nivou.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 31/05/2007 : 13:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Sad dolaze najbolje, sljedece dvije ture 9-12 i 13-16 (tj. 25-48 u originalu) su vrhunac Magicnog!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Prave rijeci za moje uši.....!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 02/06/2007 : 22:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Procitao još prije "djecak bile kose" i "Nemilosrdne" iz 8. knjige i što reci? Predobro, u ovom prvom otkrivamo sudbinu Nedovog oca, savršena prica. U drugom imamo ubijanja ka u prici - super epizoda iako mi Picatto baš ne leži... Još mi ostala zadnja "covjek bez lica" - ta bi mogla biti vrhunac!

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/06/2007 : 23:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Ja danas završio 7. knjigu, extra price, najbolja je prva!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/06/2007 : 00:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Procitao još prije "djecak bile kose" i "Nemilosrdne" iz 8. knjige i što reci? Predobro, u ovom prvom otkrivamo sudbinu Nedovog oca, savršena prica. U drugom imamo ubijanja ka u prici - super epizoda iako mi Picatto baš ne leži... Još mi ostala zadnja "covjek bez lica" - ta bi mogla biti vrhunac!



Ma mene je Picatto iznenadio!
Navikao sam na njega u Dylanovom stuffu i sad western odjednom.
Odlicno se snašao!
Citam dalje,kad ono eto ga u Demianu!
Vrhunski!
Stvarno vrhunski!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 03/06/2007 : 11:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ma nekad mi djeluju likovi pomalo ukoceno, ali nije toliko loš. A vidim da je i Roi nacrtao jeddnu pricu za MV. Premocan mu je crtež, na žalost nacrtao je samo tu jednu epizodu...

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 03/06/2007 : 13:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Bedlam, ona sa zmijama, extra prica!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/06/2007 : 13:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Ma nekad mi djeluju likovi pomalo ukoceno, ali nije toliko loš. A vidim da je i Roi nacrtao jednu pricu za MV. Premocan mu je crtež, na žalost nacrtao je samo tu jednu epizodu...



I briljirao :-)
Roi je zakon!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2007 : 17:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Roi je koma!
(mada, iskreno, imao je 2 mjeseca da nacrta tu epizodu, pa kad se to uzme u obzir, onda je stvarno zakon)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 03/06/2007 : 19:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Roi je extra!

Homo homini lupus
Honores mutant mores
Actum ne agas
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 03/06/2007 : 19:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Nakon procitanog "covjeka bez lica" koji me naprosto ostavio bez daha ne trebam ni reci da jedva cekam sljedece brojeve. Ovaj zadnji broj je nešto najbolje što Bonelli posjeduje, sad mi sve ostalo izgleda tako glupo i dosadno, npr. ovi regularni texovi i ostala sranja. Manfredi je ako ne najbolji onda jedan od tri najboljih iz SBE! Ko ne vjeruje, nek procita ovo. Sada mi CAK ni Boselli nije više tako dobar...

BTW Frisenda je Zaaaaaaakon!!!

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

DannyTrejo
Junior Member

344 Posts

Member since 20/09/2006

Posted - 04/06/2007 : 00:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DannyTrejo a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

sad mi sve ostalo izgleda tako glupo i dosadno, npr. ovi regularni texovi i ostala sranja.



That's just crazy talk!

Poštenim putem ici bit' ce teško znaj
Al' samo ceš tako stici gdje je vjecni sjaj
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/06/2007 : 15:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Nakon procitanog "covjeka bez lica" koji me naprosto ostavio bez daha ne trebam ni reci da jedva cekam sljedece brojeve. Ovaj zadnji broj je nešto najbolje što Bonelli posjeduje, sad mi sve ostalo izgleda tako glupo i dosadno, npr. ovi regularni texovi i ostala sranja. Manfredi je ako ne najbolji onda jedan od tri najboljih iz SBE! Ko ne vjeruje, nek procita ovo. Sada mi CAK ni Boselli nije više tako dobar...

BTW Frisenda je Zaaaaaaakon!!!



Njušim ogromnu kolicinu zadovoljstva nakon procitanog štiva...
I vec te vidim kako ciriš u vec procitane narednih dana.
Sad razumiješ zašto sam predložio da bi bilo lijepo ugostiti na nekom od strip-festivala (MaFEST konkretno) dvojac iz Magicnog stuffa!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/06/2007 : 20:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ja sam za ukidanje magicnog fažolskog vjetra

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/06/2007 : 00:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Nakon procitanog "covjeka bez lica" koji me naprosto ostavio bez daha ne trebam ni reci da jedva cekam sljedece brojeve. Ovaj zadnji broj je nešto najbolje što Bonelli posjeduje, sad mi sve ostalo izgleda tako glupo i dosadno, npr. ovi regularni texovi i ostala sranja. Manfredi je ako ne najbolji onda jedan od tri najboljih iz SBE! Ko ne vjeruje, nek procita ovo. Sada mi CAK ni Boselli nije više tako dobar...

BTW Frisenda je Zaaaaaaakon!!!


previše si uživljen u tog Magicnog, smiri se malo
bolji su Zagor i Tex
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 06/06/2007 : 10:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
A ne znan baš, nakon ovoga teško da cu više citati nekog texa, jedino možda neke odlicne Bosellijeve, ovo što sad triba izaci sa El Moriscom.

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/06/2007 : 14:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
bedlam i roi to je fantazija.odlican crtez
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000