forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 FRI KOMIK BUK DEJ!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2007 : 13:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

zna li netko kada radi knjizara utopia?
gledao sam na njihovoj web stranici i nigdje ne pise


Radi dvokratno, cini mi se od 9 do 13, i od 17 do 20.



isto je i subotom?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10223 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/05/2007 : 13:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Mislin da suboton rade samo ujutro.
Nazovi 021/314-328 pa pitaj.
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/05/2007 : 19:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Stripovi su stigli i poslani u Split, Zadar i Beograd tako da sutra mozete pokupiti svoje besplatne stripove na ranije navedenim lokacijama. U SK Libellus osim americkih svescica stampanih iskljucivo za tu prigodu besplatno se mogu dobiti i jos neke americke svescice a od domacih LMI-jev Banner 1 i 2 te Striporama.

P.S.

Ne, stripovi izdavacke kuce Libellus nisu besplatni i ne, nije besplatno sve sto je u ponudi strip knjizare Libellus, za to cete morati izdvojiti koju kunu i necete dobiti popust (koliko god pokusavali). :)

Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 05/05/2007 : 10:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Bijo maloprije u Utopije. Oduševljen sam, ali...

- ne zato što cu procitati nove stripove, jer ce do veceras uglavnom svi skenovi biti u opticaju

- ne zato jer cu ih imati na papiru, jer ono šta me zanima ce prije ili poslije završiti u kakvom trejdu koji cu kupiti.

Oduševljen sam zato jer ponovo imam osjecaj da nisam u najgoroj pripizdini na planeti, vec u globalnim tokovima, nešto slicno kada umjesto sa 1-2 godine razmaka premijera originale trilogije SW-a, ovi novi filmovi imaju istovremenu svjetsku premijeru. Ko se '84 nije gužva u redu za Džedaja, ne zna taj osjecaj:)

Onaj ko je zaslužan za distribuciju i organizaciju ovoga, najvjerojatnije Pajtak, zaslužio je moj glas za ovogodišnji Orden stripa sa tvrdim koricama i 3D hologramom.

S druge strane, s obzirom da je Utopija jedna od najbolje skrivenih prodavaonica u centru grada i na reklamu koja se svodi na ovaj sajt i jedan plakat u radiusu 15 metara od prodavaonice, utjecaj ce vjerojatno biti zanemariv, osim meni i 5 lokalnih citalaca ove poruke. Nešto slicno kao kad sam išao gledati ponocnu premijeru Klonova, bez karte 5 minuta prije ponoci. Naravno da nije bilo problema za kupiti je. SF, stripovi, koga briga. Kako ono kažu u 300: "This is madness", "Koja Sparta, ovo je Split" (btw, film još nisam pogleda, strip mi je bio dobar još '41-e, kad sam ga cita)
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 05/05/2007 : 10:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
E da, i uzeo sam Lone Ranger/Galactica, Slott/Jimenez Spideya i Kirkmanovog Wolfmana.

Edited by - The Hammer of Hell on 05/05/2007 12:20:51
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2007 : 11:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
uzeo sam bannera (drugi dio), a u vezi knjizare Utopia - svaka joj cast na odlicnom skrivanju, ne bi je ni mystere nasao
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/05/2007 : 21:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
LOep osecaj i u Darkwoodu danas.

Isto, više zbog samog hepeninga, nego zbog stripova...

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/05/2007 : 21:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
LOep osecaj i u Darkwoodu danas.

Isto, više zbog samog hepeninga, nego zbog stripova...

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000