forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Heroes - Days of Future Past
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 01/05/2007 : 18:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message

Najnovija epizoda je totalni strip uživo. Svi stripovski klišeji koji su razlog popularnosti tog medija, u ovoj su epizodi izvanredno ekranizirani za mainstream televizijsku publiku. Sinocnja epizoda je jaca od bilo cega šta je Hollywood vezano za strip ponudio do sada i mislim da je vrhunac svih ovih transmedijskih razmjena. Wow.

Ima i strip, ali koga briga za njega:)

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 03/05/2007 : 15:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
evo odgledah je sad i jedino sto mogu da kazem.... SJAJNO!!!!

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 03/05/2007 : 16:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ja sam gledao do 19. epizode i jedva cekam nabavit ostale, a vas dva ste mi samo produžili cekanje:)), stvarno prepredobra serija, nadam se da ce biti još sezona.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/05/2007 : 16:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Pa i ostale epizode koriste iste stripovske klišeje, pa ne znam po cemu bi ova bila posebna? Uostalom, vidjet cu za par dana...

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 03/05/2007 : 16:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Ma ne mogu vise na kasicicu da gledam. Sacekacu lepo celu sezonu, pa onda djuture.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/05/2007 : 19:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ja sam se smorio tamo negde kod 16e/17e u pokushajima i nadanjima da tje ovo uopshte da mi se svidi, skontao da ipak vishe volim stripove nego TV pokushaje istih i preshao na sapunjare.
ovih dana na tapetu life on mars i october road.
a u njima za razliku od heroesa - uzivam.

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 03/05/2007 : 19:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ja sam se smorio tamo negde kod 16e/17e u pokushajima i nadanjima da tje ovo uopshte da mi se svidi, skontao da ipak vishe volim stripove nego TV pokushaje istih i preshao na sapunjare.
ovih dana na tapetu life on mars i october road.
a u njima za razliku od heroesa - uzivam.




Onda možeš probati i "Friday Night Lights", simpaticno.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 03/05/2007 : 19:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Too much grind is NOT good for you!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/05/2007 : 20:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
ma kakvi grind - ovih dana shibam samo narodnjake(kultur shock) i kvazi dzezere(richard cheese)... shto opet ne znachi da se ne bi moglo sve to pospajati u jednu turu Le Scrawla:)

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/05/2007 : 20:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell
Onda možeš probati i "Friday Night Lights", simpaticno.



will do.
ako ni zbog cheg drugog a ono zato shto je,ako me pamtjenje drzi, glavna zvezda dotichne serije sebe predstavio kao provereno velikog stripskog geeka i chak na nekom od stripskih foruma davao masu razloga zashto bi BASH on bio najbolji odabir za naslovnu ulogu filmske adaptacije Nepobedivog.


****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/05/2007 : 20:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
http://forum.newsarama.com/showthread.php?t=98145

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

milan2.0
New Member

127 Posts

Member since 16/10/2006

Posted - 04/05/2007 : 14:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send milan2.0 a Private Message
Odgledah sinoc 20tu epizodu...
Ova serija je ispunjenje svih mojih geekovskih vlaznih snova!!

X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST Claremont/Byrne dvojca ovako dobro prenesen u drugi medij... Ja sam potpuno odusevljen.
POTPUNO!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000