forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OTAC I SINOVI
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 05/05/2007 : 06:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Prošlu subotu,na Pjaci u Splitu,s obzirom da je Riva zatvorena, sjednemo ja i moje tri cure popiti kavu i sokove.
Citam ja tako Slobodnu,kad me žena lagano udre nogom ispod stola.Pogledam lijevo,a do mene scena koju nisam vidao još od 70-tih i 80-tih godina.
Otac koji cita novinu,te do njega njegova dva sina,od kojih jedan,mladi,cita Tom i Jerrya,a drugi,necete vjerovati,Zagora.Po mojoj procjeni mladi ima nekih 5-6 godina,a stariji 8-9 godina.I da stvar bude gora citaju tako zainteresirano,da uopce ne dižu pogled.

Vjerovatno je otac imao to zadovoljstvo da dici kupi romane na kiosku.Naravno nije se radilo o nikakvim HC izdanjima,vec o obicnim romanima koji se kupuju na kiosku.

Ovo mi je bilo toliko drago viditi jer me vratilo u moje djetinstvo,kada su takve prizori bili uobicajeni,ali isto tako tužno.Jer cu ja,nažalost teško osjetiti to zadovoljstvo kupovine romana na kiosku za dicu.Moj plafon je samo Disney princeze i Barbie,šmrc...kako je život okrutan.

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 05/05/2007 : 08:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Haha, ne znam ni sam zasto, mozda sto sam ustao pre pola sekunde, ali bas me nesto dirnula ova prica. Valjda vole deca stripove, ili je taj otac neko od moderatora ovde pa ih tera, ko ce ga znati...
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/05/2007 : 11:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
I ja sam jednom vidio Tatu i njegova dva sincica kako "profesionalaisticki" kupuju stripove na kiosku. Tata je uzeo hrpu Martya, a sincici doslovno hrpu Zagora.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/05/2007 : 15:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ovakva scena nije rijetkost na Makarskoj Rivijeri...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/05/2007 : 15:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Mene je tako obradovao prije 4 godine jasa (sada na forumu) koji je s jaranom nosio novog Teksa tek kupljenog na kiosku. Koliko je tad mogao imati godina, 9-10? Prvi klinac koga sam vidio sa romanom u rukama od bogzna kada.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

wanton
New Member

Serbia
262 Posts

Member since 24/02/2004

Posted - 05/05/2007 : 23:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wanton a Private Message
Moja starija curuca ima cetri ipo godine i upravo citamo baš celika od lobacova, imamo i carobnjaka iz oza, luda je za pokahontes, korigansi joj se svidaju da lista........ teško ce ici zagor ili nešto slicno kod devojcica ali se trudim da iskopam izbor koji ce joj strip uciniti bliskim i svakodnevnim pa ako je bude zanimalo.........ko zna
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/05/2007 : 00:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Kad malo naraste, onda kreni s WonderCityem, još malo, pa onda Mali Spiro, Bone i Ultimate Spidey (zbog onih senti-menti vovi--dovi scena sa Mary Jane, girls dig that shit...) i zaokruži sve sa dobrim, starim Asteriksom.
Ali najprvo, cuvaj je kao malo vode na dlanu.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2007 : 16:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Prošlu subotu,na Pjaci u Splitu,s obzirom da je Riva zatvorena, sjednemo ja i moje tri cure popiti kavu i sokove.
Citam ja tako Slobodnu,kad me žena lagano udre nogom ispod stola.Pogledam lijevo,a do mene scena koju nisam vidao još od 70-tih i 80-tih godina.
Otac koji cita novinu,te do njega njegova dva sina,od kojih jedan,mladi,cita Tom i Jerrya,a drugi,necete vjerovati,Zagora.Po mojoj procjeni mladi ima nekih 5-6 godina,a stariji 8-9 godina.I da stvar bude gora citaju tako zainteresirano,da uopce ne dižu pogled.

Vjerovatno je otac imao to zadovoljstvo da dici kupi romane na kiosku.Naravno nije se radilo o nikakvim HC izdanjima,vec o obicnim romanima koji se kupuju na kiosku.

Ovo mi je bilo toliko drago viditi jer me vratilo u moje djetinstvo,kada su takve prizori bili uobicajeni,ali isto tako tužno.Jer cu ja,nažalost teško osjetiti to zadovoljstvo kupovine romana na kiosku za dicu.Moj plafon je samo Disney princeze i Barbie,šmrc...kako je život okrutan.



tu scenu nisan vdija bar 13-14 godina

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2007 : 16:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by chemako

Prošlu subotu,na Pjaci u Splitu,s obzirom da je Riva zatvorena, sjednemo ja i moje tri cure popiti kavu i sokove.
Citam ja tako Slobodnu,kad me žena lagano udre nogom ispod stola.Pogledam lijevo,a do mene scena koju nisam vidao još od 70-tih i 80-tih godina.
Otac koji cita novinu,te do njega njegova dva sina,od kojih jedan,mladi,cita Tom i Jerrya,a drugi,necete vjerovati,Zagora.Po mojoj procjeni mladi ima nekih 5-6 godina,a stariji 8-9 godina.I da stvar bude gora citaju tako zainteresirano,da uopce ne dižu pogled.

Vjerovatno je otac imao to zadovoljstvo da dici kupi romane na kiosku.Naravno nije se radilo o nikakvim HC izdanjima,vec o obicnim romanima koji se kupuju na kiosku.

Ovo mi je bilo toliko drago viditi jer me vratilo u moje djetinstvo,kada su takve prizori bili uobicajeni,ali isto tako tužno.Jer cu ja,nažalost teško osjetiti to zadovoljstvo kupovine romana na kiosku za dicu.Moj plafon je samo Disney princeze i Barbie,šmrc...kako je život okrutan.



tu scenu nisan vidija bar 13-14 godina

Monster Factory Mertojak



Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/05/2007 : 22:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Prošlu subotu,na Pjaci u Splitu,s obzirom da je Riva zatvorena, sjednemo ja i moje tri cure popiti kavu i sokove.


bolje da si te pare potrošio dici na stripove,a sokove kupija u konzuma

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/05/2007 : 01:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message


Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 07/05/2007 : 01:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
to si ti i sin alene?
pa svaka cast tako treba sinu odmah tex-a davati, samo napred;))

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 07/05/2007 : 10:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
A vidi što drži korice da se ne otvore previše. Pusti ba dijete da uživa, kupice se drugi stripovi.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 07/05/2007 : 10:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
U ocima mu se vidi da ce mali sigurno nadmašiti oca u citanju stripova!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 07/05/2007 : 10:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ima on par svojih Spidermana, od kad je gledao film mislim da mu je Pero Parker omiljni junak. Za onog drugog Parkera je jos premali, a ovaj Tex mu je bio zanimljiv jer se voli igrati "kabuja" (i jedija, gusara...)

Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 11/05/2007 : 10:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ima on par svojih Spidermana, od kad je gledao film mislim da mu je Pero Parker omiljni junak. Za onog drugog Parkera je jos premali, a ovaj Tex mu je bio zanimljiv jer se voli igrati "kabuja" (i jedija, gusara...)





E,lako je kad je muški.
Da vidim ima li ko kceri koje interesiraju stripovi?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/05/2007 : 10:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Pa Toninho je više puta napomenuo.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/05/2007 : 13:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by alen





bravo care

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/05/2007 : 13:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Vidio sam i ja nedavno slicnu scenu, samo šta je mali cita velikog bleka stenu.Ko zna, možda je bija sin od nekih naših frikova sa sajta iz Splita.Pa ja svojim rodacima mladim isto dajem da citaju, vecina oce citat alan forda, pa zagora.Samo, dam im da citaju prve brojeve a.f., da im dam ovo šta sad ide izrigali bi.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 14/05/2007 : 13:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message

E,lako je kad je muški.
Da vidim ima li ko kceri koje interesiraju stripovi?
[/quote]

daklem
od moje tri

najstarija - 9,5 - wondercity , sve al doslovno sve male spirue titeufe i slicno iz comic stripa stripoteke etc..
karmu i na to je odvaljivala- eto da i djole izda strip za decu


srednja - 7,5 - puno manje ta je puno žešca na racunala

najmanja - 16 miseci - taj mali bandit mi je neki dan prodro u moj škafetin i kad sam je vidio kak u svojim nježnim rucicama nosi ZS br11
što bi duro reko : kad me šlag onda ne strefi
a mala je napredna , vec se pohvalih da cita ko buš - naopako

a bratov sin odvaljuje na marka i zagora - 10 godina

meni je mark bezveze meni je blek zakon - 39 godina
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000