forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 HC pretjerivanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/05/2007 : 16:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne da mi se opet objasnjavati. Hoce li netko drugi?:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47037 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 17:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne da mi se opet objasnjavati. Hoce li netko drugi?:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





ma pusti ih

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 09/05/2007 : 18:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Mogao bi neko djukaku objasniti da država Republika Srpska ne postoji, koliko god to neki htjeli: stoji i opstoji samo, jedna i jedina, Bosna i Hercegovina, a entiteti se ovdje ne navode u profilu samostalno ni pod razno.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 09/05/2007 : 18:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Nemogi virovat da ljudi iskrene 100 kuna da bi gledali Donatellia.
Go to Top of Page

zlatkob
Average Member

Croatia
633 Posts

Member since 24/02/2006

Posted - 09/05/2007 : 20:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatkob a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Mogao bi neko djukaku objasniti da država Republika Srpska ne postoji, koliko god to neki htjeli: stoji i opstoji samo, jedna i jedina, Bosna i Hercegovina, a entiteti se ovdje ne navode u profilu samostalno ni pod razno.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.



Možeš se truditi "objasniti" ali to ti nema nikakvog smisla. Gubiš vrijeme a život prolazi. Radije opali koju guzatu i cicatu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47037 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 20:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message


Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/05/2007 : 21:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
možete pricat što god hocete,poslovna logika ovakvog izdavanja stripova nekima je dobro poznata; pod krinkom velike platonske ljubavi prema njima a istodobno njihovog printanja za par stotina snobovskih naivaca koji mogu ispljunuti par tisucica mjesecno za 1 desetinu kile luksuznog papira i 2 kile tvrdih korica,krije se samo lijepo umaskirana biznis ideja i kvalitetna veza u državnoj instituciji koja iste otkupi ako oni prijespomenuti naivci omanu ili postanu švorc...ako ste bogati samo kupujte te skupe nastranosti,kad vas tako rasipne, financije jednog dana ipak stisnu,knjižnice vam naravno nece otkupiti te vaše kolekcije jer su polovne a i nemate vezu...no ništa ne brinite... ima ljudi koji ce vam rado otkupiti te vaše basnoslovno skupe kolekcije koje su vas stjerale u bankrot.....ZA 10-20% VRIJEDNOSTI...odnosno taman onoliko koliko zaista vrijede da su normalno odprintane....
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7417 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/05/2007 : 21:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

možete pricat što god hocete,poslovna logika ovakvog izdavanja stripova nekima je dobro poznata; pod krinkom velike platonske ljubavi prema njima a istodobno njihovog printanja za par stotina snobovskih naivaca koji mogu ispljunuti par tisucica mjesecno za 1 desetinu kile luksuznog papira i 2 kile tvrdih korica,krije se samo lijepo umaskirana biznis ideja i kvalitetna veza u državnoj instituciji koja iste otkupi ako oni prijespomenuti naivci omanu ili postanu švorc...ako ste bogati samo kupujte te skupe nastranosti,kad vas tako rasipne, financije jednog dana ipak stisnu,knjižnice vam naravno nece otkupiti te vaše kolekcije jer su polovne a i nemate vezu...no ništa ne brinite... ima ljudi koji ce vam rado otkupiti te vaše basnoslovno skupe kolekcije koje su vas stjerale u bankrot.....ZA 10-20% VRIJEDNOSTI...odnosno taman onoliko koliko zaista vrijede da su normalno odprintane....



Mi koji to kupujemo smo ipak jetset, pa si možemo priuštit

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/05/2007 : 21:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ziv je!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/05/2007 : 21:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nego, ajd ti meni reci, ako danas prodas MM gigante 1 i 2 po 400 kuna, koliko je to posto od 115, koliko si ih platio? 10-20%?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47037 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 22:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u plusu si 347,826 %

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/05/2007 : 22:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message


quote:
Originally posted by Markos

Ziv je!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy











Marko, marko...

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/05/2007 : 22:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nego, ajd ti meni reci, ako danas prodas MM gigante 1 i 2 po 400 kuna, koliko je to posto od 115, koliko si ih platio? 10-20%?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Marko, naganjaš vjetrenjace.

Uglavnom izbjegavam te besmislene diskusije HC/SC, cijene, bla, bla... i pokušavam se koncentrirati na cinjenicu da sam sretan dok citam stripove. Da budem iskren nisu mi jasni motivi tih ljudi koji prigovaraju takvim HC izdanjima. Vjerujem da nisu glupi i da kuže da je to jedini nacin da te stripove vidimo izdane na hrvatskom jeziku. Cemu onda toliki bunt i prigovori oko toga?

Ako im se vec ne dopadaju takvi stripovi neka ih ne kupuju. Nije li stvar tako jednostavna. Nemojte ih kupovati! Sve je to vec izdano od SBE i Dnevnika, fala Bogu može se lako i (sada) sigurno jeftinije nabaviti.

Cinjenice su vrlo jednostavne a ovaj se Forum pretvorio u Senat gdje se bljezgari o nicemu. Dajte se skoncentrirajte na to kako ce vaš omiljeni junak spasiti situaciju i osvojiti djevojku. A ako nekog (mene) raduje citati Libellusov Mister No umjesto Dnevnikovog dajte nas pustite na miru.

Ne bi htio lansirati odjeb forumu jer sam u ovih par godina koliko visim ovdje saznao toliko toga o stripovima i proširio svoje vidike, upoznao toliko dobrih ljudi (žao mi je što mi obaveze ne dopuštaju više druženja) i shvatio da mi ce mi život biti obilježen stripovima. Al da ima seronja - ima.

Dežurni grintavci ce uvijek grintati. Ko ona dva starca iz Muppet Showa. "Ajmo razjebat drugima zadovoljstvo. Ako ga ne mogu ja imati bolje spaliti i uništiti... Zip fajl!"

Uh, malo sam se raspisao...

Ja se nastavljam radovati novom Zagoru na kiosku, Mister No-u, Martin Mystereu, Magicnom Vjetru i KEN PARKERU od Libellusa (Fibre), radujem se i Cortu kojeg nikako docekati od Bernarda, radujem se i ovom zadnjem fetiš stripu kojeg sam procitao u Heavy Metalu, zanima me kakav je to jebeni virus pobio sve muškarce na svijetu u Y-u, neki sam dan poceo uživati u Usagiju (jebote koji strip), raduje me kad u restoranu narucim biftek debeo dva prsta s brdom krumpirica...

A sad vas sve pozdravljam do sutra, idem vidjeti jel mi žena budna i nagovoriti je na sex. Laku noc.

Go to Top of Page

Motofunac
New Member

Croatia
118 Posts

Member since 06/05/2007

Posted - 09/05/2007 : 22:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Motofunac a Private Message
quote:
Originally posted by alen
Ja se nastavljam radovati novom Zagoru na kiosku, Mister No-u, Martin Mystereu, Magicnom Vjetru i KEN PARKERU od Libellusa (Fibre), radujem se i Cortu kojeg nikako docekati od Bernarda, radujem se i ovom zadnjem fetiš stripu kojeg sam procitao u Heavy Metalu, zanima me kakav je to jebeni virus pobio sve muškarce na svijetu u Y-u, neki sam dan poceo uživati u Usagiju (jebote koji strip), raduje me kad u restoranu narucim biftek debeo dva prsta s brdom krumpirica...

A sad vas sve pozdravljam do sutra, idem vidjeti jel mi žena budna i nagovoriti je na sex. Laku noc.





jedan od najboljih odlomaka koje ikad procitah na forumu.
kapa dolje.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 09/05/2007 : 22:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Ajde javi sutra jesi ju nagovorio,ja ne uspjevam u zadnjih par godina!!!!!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/05/2007 : 22:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Bravo Alene.

...ej, pa imam i ja zenu!:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/05/2007 : 22:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Markos

Nego, ajd ti meni reci, ako danas prodas MM gigante 1 i 2 po 400 kuna, koliko je to posto od 115, koliko si ih platio? 10-20%?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Marko, naganjaš vjetrenjace.

Uglavnom izbjegavam te besmislene diskusije HC/SC, cijene, bla, bla... i pokušavam se koncentrirati na cinjenicu da sam sretan dok citam stripove. Da budem iskren nisu mi jasni motivi tih ljudi koji prigovaraju takvim HC izdanjima. Vjerujem da nisu glupi i da kuže da je to jedini nacin da te stripove vidimo izdane na hrvatskom jeziku. Cemu onda toliki bunt i prigovori oko toga?

Ako im se vec ne dopadaju takvi stripovi neka ih ne kupuju. Nije li stvar tako jednostavna. Nemojte ih kupovati! Sve je to vec izdano od SBE i Dnevnika, fala Bogu može se lako i (sada) sigurno jeftinije nabaviti.

Cinjenice su vrlo jednostavne a ovaj se Forum pretvorio u Senat gdje se bljezgari o nicemu. Dajte se skoncentrirajte na to kako ce vaš omiljeni junak spasiti situaciju i osvojiti djevojku. A ako nekog (mene) raduje citati Libellusov Mister No umjesto Dnevnikovog dajte nas pustite na miru.

Ne bi htio lansirati odjeb forumu jer sam u ovih par godina koliko visim ovdje saznao toliko toga o stripovima i proširio svoje vidike, upoznao toliko dobrih ljudi (žao mi je što mi obaveze ne dopuštaju više druženja) i shvatio da mi ce mi život biti obilježen stripovima. Al da ima seronja - ima.

Dežurni grintavci ce uvijek grintati. Ko ona dva starca iz Muppet Showa. "Ajmo razjebat drugima zadovoljstvo. Ako ga ne mogu ja imati bolje spaliti i uništiti... Zip fajl!"

Uh, malo sam se raspisao...

Ja se nastavljam radovati novom Zagoru na kiosku, Mister No-u, Martin Mystereu, Magicnom Vjetru i KEN PARKERU od Libellusa (Fibre), radujem se i Cortu kojeg nikako docekati od Bernarda, radujem se i ovom zadnjem fetiš stripu kojeg sam procitao u Heavy Metalu, zanima me kakav je to jebeni virus pobio sve muškarce na svijetu u Y-u, neki sam dan poceo uživati u Usagiju (jebote koji strip), raduje me kad u restoranu narucim biftek debeo dva prsta s brdom krumpirica...

A sad vas sve pozdravljam do sutra, idem vidjeti jel mi žena budna i nagovoriti je na sex. Laku noc.


Jeste vidjeli kako stripovi poticu strast kod covjeka
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/05/2007 : 23:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Neka kupuje ko sta hoce, a ja ako imam novca onda kupim ono sto mi je prioritetno, ako ne kupim odmah, onda malo sacekam i tako, a bas me briga da li je skupo ili nije, jer svaki hobi je sam po sebi skup, eto...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/05/2007 : 23:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by djukak

Sve ja to razumem. Ali me niko ne može ubediti da bi se npr. Mister No u ovakvoj formi, kompletna epizoda u SC za kioske, prodavao lošije od Ludensovog Bleka.


Pa brojke govore upravo to. Na kioscima imaš i Noa i Bleka a rezultat kaže da je Blek "jaci". Dobro, donekle i razumljivo, živi zdrav, život a ne ko onaj Jerry, sex, drugs & R'n'R
Nemoj se truditi objašnjavati kako je "star" MrNo bolji od "novog" jer to ne pije vodu. Možda je malo manje loš, ali nebitno po tiraž.
quote:
Originally posted by djukak
Porediti Mister Noa i Bleka smešno je. A ocigledno je da se Blek i Mark prodaju.


Porediti Zagora ( Globo, bez uvride ) i bilo šta iz normalnosvjetske produkcije SMIŠNO JE! Ali tiraž kaže suprotno.
quote:
Originally posted by djukak
Ne znam koliki je tiraž Bleka ili Marka, ali bi sigurno i troškovi štampe bili manji kada bi se, pored 500 komada HC odštampalo još recimo 2000 ili cak više komada SC varijante.


Joj! Ajde, nek mu netko otkrije koliki su tiraži na kioscima pa ce biti puno jednostavnije. Prika, ko pride prodaju od iljadu ipo komada ( osim Zagora i AF ) buba se nogon u guzicu od srice. Bi se smanjili troškovi tiska ali veci broj komada povlaci angažman istog ili veceg kapitala cime dolazimo do pitanja jel' nam draže 5 izdanja po 500 komada ili dva po 3000. Da, skuplja su ali imamo izbor. A zamisli da ostanemo na ona dva, pa još ispadne da su ta dva izdanja Zagor. Ja najeba, neman šta kupovati.
quote:
Originally posted by djukak
Jer stvarno oko 20 KM ili više je previše za jedan strip, ali kad bi se ta cena bar prepolovila to bi bilo nešto.


Pa kad bi neki pripolovili, recimo pušenje, i to bi bilo nešto...
Više zdravlja i više stripova
quote:
Originally posted by djukak
Naravno, neophodna je dobra distribucija, ne samo u Hrvatskoj, vec i u BIH i Srbiji i Crnoj Gori, pa i u Makedoniji. A na tom tržištu od cca 20 miliona ljudi sigurno bi se prodalo 2000 ili više primeraka koji bi išli na kioske. Na kraju krajeva, probati. Naravno postoji i rizik koji nije mali, ali s druge strane, postojao je i rizik kada je Libellus krenuo sa ovim HC, luksuznim izdanjima, pa se taj rizik isplatio.


Mislim da bi se mogli složiti oko konstatacije da distribucija u HR najbolje funkcionira u spomenutom društvu. A ima praznog hoda i problema. Od velikih rabata, rasporeda odgovarajuceg broja primjeraka po kioscima prema potražnji, pa onda remitenda, uništeno, pošarano, izlomljeno, oprljeno suncem...itd. Možda ni naplata ne tece baš kao kad radite samo sa par striparnica, jel' tako? O skladišnom prostoru necu ni govoriti. Veci tiraži traže i veca skladišta.... ma gomila je tu stvari..

Mislim da je Marko vec spomenija Nebojšu koji sebi može priuštiti izdavanje neki NJEMU ( na sricu i meni ) dragih stripova ali mislim da nitko normalan ne bi uša u izdavaštvo s tim da mu Martin Milan ( ili nedajbože Norbert i Kari ) budu prvo izdanje.
Vidi vraga, prva izdanja obicno budu dragi, ali opceprihvaceni stripovi a onda kad ojacaš kreneš u pokoji eksperiment. Na kraju cak kažeš, e zaboli me Ðorde Peruzovic 'oce li se ovo ikome svidit... ide za moj gušt. I tako to funkcionira.
Uvali se tu i Libellus, blekovi za koje pouzdano znam da su zaljubljenici u ona izdanja koja rade ( a Bogme i šire ) no zar stvarno netko misli da su idioti pa ce svjesno ici u bankrot riskirajuci nekakve tiraže koji se realno ne mogu prodati ooooooooosim na duge staze kroz pakete i slicno, naravno pod uvjetom da dovoljno dugo opstanete na kliskom novcano-tržišnom terenu. Decki su pametni i rade kompromis. Ovako, pokrijemo se a dalje šta bude. Izbrojite im izdanja... pa ljudi, zar netko misli da se vec pokrivaju prodajom? Možda su u fazi da nekakvim pritakanjima iz jednog izdanja u drugo guraju ali siguran sam da im još uvik izdavacki program traži friški kapital. E pa dajte... tko ima muda ( zlatna ) nek' proba. Najlakše je kritizirati i praviti racunice.
Dobro ni Bookglobeu, Ludensu ili Strip Agentu nije lako, dapace, ali oni su nekako vec dugo sa nama pa su možda malo ojacali
Kako je tek Fibri ( sigurno je u fibri ) ili mojim susjedima iz Dubrovnika ( VanG ).
E i samo da preduhitrim Dadu i Marka da mi ne kažu "mi smo krenili sa izdanjem koje je bilo autsajder" misleci na Kena koji je zaista bija autsajder u onovremenskoj produkciji no ipak ( bija san siguran i u to sam uvjerava Marka ) da je publika stasala i da ce Ken pronaci put do srca nekih novih citatelja a da smo mi "oldtajmeri" dovoljni da se pokrije. Cak sam mu u ushicenju nabrojia i imena 14 ljudi iz Gradca koji ce kupit to izdanje.
Sam sebi sad djelujem lud kad se sitim tog vrimena, a nije to bilo jako davno.

Kako li su tek izdavaci stripova ludi...

Jesu...

Neprocjenjivo!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2007 : 23:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 09/05/2007 : 23:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
[quote]Originally posted by Emir Pasanovic

Mogao bi neko djukaku objasniti da država Republika Srpska ne postoji, koliko god to neki htjeli: stoji i opstoji samo, jedna i jedina, Bosna i Hercegovina, a entiteti se ovdje ne navode u profilu samostalno ni pod razno.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
[/quot

Mani politiku.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 09/05/2007 : 23:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin
Mani politiku.


A jeli, a on??? Ili brisanje jedne cijele države tebi predstavlja sasvim normalnu stvar?
Nego, cisto uputstvo u pojmovnik: ovdje vi raspravljate o izdavackoj politici. Ajde da onda "manemo" i tu politiku.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/05/2007 : 00:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Ajde da onda "manemo" i tu politiku.


Ma da...
Pa šta nam onda preostaje? Necemo valjda na forumu o stripovima i raspravljati o stripovima?

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 10/05/2007 : 00:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Raspucin
Mani politiku.


A jeli, a on??? Ili brisanje jedne cijele države tebi predstavlja sasvim normalnu stvar?
Nego, cisto uputstvo u pojmovnik: ovdje vi raspravljate o izdavackoj politici. Ajde da onda "manemo" i tu politiku.

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.



Mani i njega. Zbog svih tih besmislica kad krenem na more moram da prodem tri granice.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/05/2007 : 00:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Ma da...
Pa šta nam onda preostaje? Necemo valjda na forumu o stripovima i raspravljati o stripovima?


Tobejarabi, tobestakvirula, ko bi onda uopšte dolazio na ovaj forum???
Nego, Renky, jesi ti rasprodao onu svoju videoteku???

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000