forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko stripova kupujete?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 09/05/2007 : 14:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
Vjerojatno se o ovome govorilo, no stvarno me zanima s financijskog i prostornog aspekta. Da li kupujete sve od svega, kolekcionirate sve ili procitate pa prodajete. Naime, s obicnim stripovima je nekako išlo, no ocito se shvatilo da je publika ogranicenog broja i da je bolje puno toga izdati po manje u obliku svih tih giganta,knjiga itd. To puno košta, a ako se covjek navuce na nekog junaka ulaze i specijali,maxi,retro izdanja... Da li kupujete sve od nekog junaka, ili samo neka izdanja i u konacnici gdje sve to držite?

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 09/05/2007 : 14:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
cini mi se da je ovo vec bilo nedavno, kupujem od svega pomalo, a najmanje kiosk izdanja, po striparnicama mjesecno potrošim 500-tinjak kn, a sa tim novcima kupujem gotovo sve što me interesira, a interesira me sve.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 14:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne kupujen sve,samo šta me zanima.od ovih kiosk izdanja Zagora extra i redovnog,Dylana isto tako + Tex-a.
a di ih držin? napunija san sve moguce ormare


Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 14:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
od HC-a ovisi kako šta izade.tu su KP,MV,KM,AF,Zagor+Ciko specnaz,maxi...
Torpedo i Jeremiah,sad i MR NO,Tex giganti,MR(nije HC,al nije ni kiosk) .a ostalo šta mi se svidi,povremeno uzmen nešto novo.

Monster Factory Mertojak

Edited by - lwood on 09/05/2007 15:01:40
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 09/05/2007 : 15:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Uzimam više manje sva kiosk izdanja. Prioritet su: Zagor, Zagor Extra, Tex, Marty i Mister No. Dylan i Nathan su se ošugavaili u zadnje vrijeme. HC nisam nikad kupio niti namjeravam jer me ne uzbuduje takva kvaliteta.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 09/05/2007 : 15:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
kiosk izdanja: zagor, zagorex + sva spec izdanja, tex, mno, mm, mark, blek.
ne kupujem dd i nn.

od hca ken parker i magico vento (postaje upitan).

ostale bonelli hce ne kupujem jer su mi preskupi. da izlaze kao kiosk izdanja sve bi ih kupovao (znaci mm reprint, tex extra, mn extra...)

mi smo obojica skakaci. on skace po krovovima, a ja preskacem obroke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 15:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
tex extra više ne izlazi

Monster Factory Mertojak
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/05/2007 : 15:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Kupujem oko 80 posto svega što taj mjesec izade....
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/05/2007 : 15:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Suzio sam svoj interes stripova na Dylana Doga, Nathana Nevera i Marti Misteriju... i to ne zbog financija, nego cisto stoga što mi ova tri stripa daju najviše od onoga što tražim; horror, mistiku, psihologiju, filozofiju, stav, karakter, osebujnost, ironiju, satiru, i naravno zabavu.
Pribrojite tome Freuda, Marxa, Slavoja Žižka, Madonnu, Bjork, Tobe Hoopera, Takashi Miikea, Andreia Tarkowskog i tak vam izgleda moj sadašnji univerzum interesa. Sve ostalo izvan toga smatram prolaznim, beznacajnim, glupim, pokvarenim, nimalo vrijednim pažnje.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/05/2007 : 15:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Puno, puno...

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/05/2007 : 15:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
kupujem uglavnom bonnelija: dylan, dylan extra, zagor, zagor extra, nathana itd.
tu su i izleti u striparnice u kojima znam gadno srezati mjesecni budžet...

od ostalih, ne-bonneli izdanja, ne kupujem nista planirano, nego sto mi se u tom trenutku svidi...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/05/2007 : 15:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
kupujem sve moguce sto mi padne pod ruku, onoliko koliko mogu da izdrzim:)))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/05/2007 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by kiky
... Sve ostalo izvan toga smatram prolaznim, beznacajnim, glupim, pokvarenim, nimalo vrijednim pažnje.




tak se govori cekicem!

uopce nije bitno što ništ od recenog ne stoji

evo: klap, klap

još bih samo dodao da i ono što mi je unutar smatram prolaznim, beznacajnim, glupim itd

____________________________________
Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17775 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/05/2007 : 16:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
DD i NN

sve ostalo (uglavnom stripovi na engleskom)
online :D

Ko je vas poznavao ni pakao mu nece biti težak!!!!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 09/05/2007 : 16:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ne kupujem vise skoro nista od kad je prebacivanjem systemovog kiosk-mv-a u hc otvorena pandorina kutija perverzija.
gdje koji zagor po 10-ak kuna ili nesto na kiosku u prolazu.
kad me uhvati volja rijesit cu se kolekcije od ne znam koliko tisuca stripova.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 09/05/2007 : 17:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Od HC-a samo MV i Mr. NO!

If I could be you I will take the world and hold it in my hand
If I could be you I will bring the sunshine after rainy day
Go to Top of Page

Stockbrooker
Junior Member



Slovenia
420 Posts

Member since 09/12/2006

Posted - 09/05/2007 : 18:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Stockbrooker a Private Message
Kupujem Zagor extra,Chico Special,Zagor Special,Zagor Maxi,redovnog Zagora ne kupujem.Kupujem Komandanta marka.Kupio sam prva dva broja Bleka-sad više ne.Kupovao sam malog rendžera-pa sam prestao kod broja 7,kupio sam Mister No Maxi.Znaci redovno kupujem Zagora i Marka i poneki specialac ili maxi od nekog drugog junaka-u obzir dolaze samo Mister No,Blek,možda Teks ako je lijepo nacrtan(nisam navikao na ove nove crtace),Mali rendžer ako bi imao neki ali nema,možda i Blek da bi imao i Kapetan Miki ako bi poceo izlaziti.TO JE TO!!!!

This is madnes!!??THIS IS SPARTA!!!!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2621 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 09/05/2007 : 18:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Na kioscima: Tex, Mister NO, Marti Misterija, Zagor, Zagor extra + svi specijali i maxiji ovih junaka (osim Chicovih sranja).
HC: Tex, Marti, Mister NO - sve (giganti, almanasi, Libellusova biblioteka...)
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/05/2007 : 22:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
na kioscima sve od ludensa i v. gogha, od libellusa sve, jedino od fibre samo nešto......baš racuna da ce mi za sve ovo što izlazi oko mafesta trebati cca 2000 kn...joj, joj, joj....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1561 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 09/05/2007 : 22:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

kupujem sve moguce sto mi padne pod ruku, onoliko koliko mogu da izdrzim:)))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!


Pa isto tako,kupujem dok me zena ne saceka iza vrata sa macolom,pajserom,motkom ili nekim slicnim orudjem.Uglavnom sve i svasta,osim ovih HC Bonelija.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/05/2007 : 23:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Sad skupljam novac da kupim ova 4 texa libellusova, mister noa sam kupio prva dva broja, ostalo sve imam, pa odustajem od dalje kupovine istih, jer su mi preskupi, ostalo od ludensa sve sto izadje, nabavim ili razmenom ili kupim u darkwoodu ili narucim iz knjizare alan ford, a dosta mi stripova salju prijatelji iz hrvatske....
...nekako se snalazim, ali sve teze i teze.....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 09/05/2007 : 23:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Kupujem Martin Mystere kad se smiluje izaci isto vridi za Mr.NO ... Alan ford klasik ... Zagor extra ... Dilan Dog extra kasapljen i obicni ... Mali Rendžer ... Blek ... i sve specijale i Maxie istih ... od libellusa Mr.NO i Martin Mystere kad izade sad za MaFest ... Juliju ako izade više i Tex Maxi
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 09/05/2007 : 23:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Od Bonelija kupim ono što nadem na trafici, uglavnom Zagora i Teksa. To ponekad procitam, a najcešce dam klincima, u nadi da cu barem jedno dete da navucem na porok stripova.
Kupujem integrale Belog Puta. Prošle nedelje sam kupio Sambrove, imam Pogled, Šninkela, Felinija...
Prošle nedelje sam kupio i Spageti Brotherse. Za sada ga samo gledam i meracim. Cekam svagdanju borbu, i još neke stripove koje je Fibra najavila za ovu godinu, a narocito onaj još jedan Milazzov.
Kupicu sve Bookglobeove Bluberije, kupim i po nekog velikog Teksa.

Stripove najcešce kupujem poštom kod gospodina Miroslava u Alan Fordu, a ono što nema kod njega nabavljam u Darkvudu.
Kad sam prošle nedelje bio u Beogradu, odlepio sam kad sam video knjige Mister Noa, nisam ih kupio, preskupe su, za moj budelar hranitelja petoclane porodice.

Vrlo bi se rado otarasio kompletne kolekcije LMS i ZS, ali prilikom prodaje nemaju neku posebnu cenu pa mi je grehota da ih dam budzašto. Prodao sam onom derikoži iz Darkvuda ganc novu Sedmu rundu i Avanturistu za 250 dinara po komadu. Šta da vam kažem? Koliko bi onda mogao da dobijem za sve one citane stripove kuci? Po 50 dinara po komadu?

Generalno mi se svida ova iznenadna hiperprodukcija skupih i dobrih stripova. Konacno stripovi izlaze onako kao smo sanjali da treba da izgledaju kad smo bili klinci.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/05/2007 : 23:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Provizorni plan kupovine strip izdanja na srpskom/hrvatskom govornom podrucju veli da cu toku 2007. godine pazariti oko 100tinjak domacih izdanja. Kolika ce cifra biti krajem godine kada podvucem crtu i pridruzim listi i italijanska i americka izdanja, sam sveti Bog zna...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 10/05/2007 : 00:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
kupovao sam Lazarusa-sve,dok nije prestao izlazit
kupovao sam dylana tak-tak,sad više ne

sada kupujem sve što god se zvalo nathan never,i koliko god koštalo
sad kupujem i sve što god se zvalo marti misterija,ali ipak samo koliko mu to nathan dopušta,nakon što mene financijski ispije
:D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/05/2007 : 00:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
jedva da ista kupujem... dadnu mi onako...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000