forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus cijene?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/05/2007 : 15:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Jebi ga, skupi su veb dizajneri danas. :)

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15568 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/05/2007 : 15:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2007 : 16:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

a ko zna da je on vec spustil cijenu - samo on ocito

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



O tome smo vec pricali cesto na forumu i spominjali kako se trebamo pokrivati sa velikim
brojem primjeraka kako bi cijene bile ovakve, kakve jesu.
Najblizi nasi suradnici, Vedran i Slobo, pristali su raditi po minimalnim uvjetima
i sa minimalnim marzama kako bi se takve cijene mogle odrzati.
I sad je uvjek nezgodno kad se negdje na festivalu daje manji popust, da se trazi i kod njih
taj popust ali oni ga stvarno nemaju gdje ukalkulirati.
Meni je jasno da ne mogu svi doci na festival, ali bit takvog festivalskog popusta i je
da taj popust dobiju oni nazocni samom festivalu.
Ako je recimo Karlovacko pivo nazocno negdje na festivalu i tamo se prodaje toceno za recimo 5 kuna,
to ne znaci da ce po cijeloj HR karlovacko toceno kostati 5 kuna u svim bircima,
za one koji nisu mogli doci na taj festival.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2007 : 16:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
A sto se tice cijena na web stranici, to je najvecim dijelom moja odgovornost sto ih nema,
no vjerujem kako ce i to ubrzo nakon Mafesta biti sredjeno...
Dakle, Rizbo, Vedran je ovaj put (vjerovao ili ne) neduzan.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15568 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/05/2007 : 16:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

A sto se tice cijena na web stranici, to je najvecim dijelom moja odgovornost sto ih nema,
no vjerujem kako ce i to ubrzo nakon Mafesta biti sredjeno...
Dakle, Rizbo, Vedran je ovaj put (vjerovao ili ne) neduzan.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



znam ja da nije on kriv nego libellus

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15568 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/05/2007 : 16:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by risbozg

a ko zna da je on vec spustil cijenu - samo on ocito

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --



O tome smo vec pricali cesto na forumu i spominjali kako se trebamo pokrivati sa velikim
brojem primjeraka kako bi cijene bile ovakve, kakve jesu.
Najblizi nasi suradnici, Vedran i Slobo, pristali su raditi po minimalnim uvjetima
i sa minimalnim marzama kako bi se takve cijene mogle odrzati.
I sad je uvjek nezgodno kad se negdje na festivalu daje manji popust, da se trazi i kod njih
taj popust ali oni ga stvarno nemaju gdje ukalkulirati.
Meni je jasno da ne mogu svi doci na festival, ali bit takvog festivalskog popusta i je
da taj popust dobiju oni nazocni samom festivalu.
Ako je recimo Karlovacko pivo nazocno negdje na festivalu i tamo se prodaje toceno za recimo 5 kuna,
to ne znaci da ce po cijeloj HR karlovacko toceno kostati 5 kuna u svim bircima,
za one koji nisu mogli doci na taj festival.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



to sam i ja rekel jedan post niže samo na drugi nacin i puno krace

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2007 : 17:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ma ja volim puno pricati i obecavati, uzor su mi Bandic i Mamic...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/05/2007 : 22:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Kako se blizi MaFest i sve vise spominje popust Libellusovih izdanja na MaFestu tako i striparnica Libellus (koja vidi vraga, ima isto ime kao i istoimeni izdavac iako je zapravo cijelina za sebe) dobiva sve vise upita elektronickom postom kao i brzoglasom a u vezi toga dali ce biti popust i u ducanu odnosno dali oni koji nisu u mogucnosti ici u Makarsku mogu ipak dobiti stripove po "sajamskoj" cijeni. Na zalost onih koji pitaju i koji su se spremali pripupitatati odgovor je NEMA i NECE. Cijene Libellusovih izdanja u SKL su ionako najnize moguce (ma koliko god se vama cinilo da gulimo kozu sa ledja i ostalih djelova tijela te pritom posteno i zasolimo da vas vise pece i boli). Hvala na (ne)razumjevanju.

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 12/05/2007 : 15:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

Kako se blizi MaFest i sve vise spominje popust Libellusovih izdanja na MaFestu tako i striparnica Libellus (koja vidi vraga, ima isto ime kao i istoimeni izdavac iako je zapravo cijelina za sebe) dobiva sve vise upita elektronickom postom kao i brzoglasom a u vezi toga dali ce biti popust i u ducanu odnosno dali oni koji nisu u mogucnosti ici u Makarsku mogu ipak dobiti stripove po "sajamskoj" cijeni. Na zalost onih koji pitaju i koji su se spremali pripupitatati odgovor je NEMA i NECE. Cijene Libellusovih izdanja u SKL su ionako najnize moguce (ma koliko god se vama cinilo da gulimo kozu sa ledja i ostalih djelova tijela te pritom posteno i zasolimo da vas vise pece i boli). Hvala na (ne)razumjevanju.





Ene ti de
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/05/2007 : 01:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
U topicu "Resenje za HC" dao sam vam jednostavan nacin da dodjete do para za HC stripove.
Da se kladite i glasate za Mariju Serifovic
E sad ko je poslusao...

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 15/05/2007 : 07:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message
ja mislim da su cijene libellus izdanja sasvim o.k i da mozda ne bi bilo lose da se u buduce (ako stripovi budu i dalje rasprodani) podigne tiraz na tih nekih 750 komada i bez snizenja cijene.

Jedino sto je kod libellusa nezgodno je sto su knjige "malo" poteskepa je postarina (barem za inostranstvo) prilicno visoka da bi se za tu postarinu moglo da kupi i poneki strip.

Ali gospodo iz libellusa nemojte sad ni u kom slucaju da mijenjate papir ili nesto slicno da budu lakse :). Ja cu rado i da platim visu postarinu (ako nemogu da dodem da kupim) nego da se Qualitet oslabi :)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000