forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ostali izdavaci za Mafest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 13/05/2007 : 12:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
za Libellus i Fibru znamo, isto se Bookglobe potrudio.

ima li koje najave od Strip Agenta?

Van Gogh? dali imaju namjeru biti prisutni i prodavati barem MR ako ne uspiju ništa novo izdati?

Beli put je najavljen. Spremaju možda nešto novo u tih zadnjih par dana? Nadam se da ce uspjeti sa Konanom broj 2.

System/Dagda se vjerovatno ispucao prošli mjesec.

MARKETPRINT? ovi mi izgleda najjace posustaju. ocekivao sam Neo 2 i Gipsi 3...barem to

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/05/2007 : 22:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
da,i mene zanima...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/05/2007 : 23:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Najbitnijeg je zaboravio: LAVIRINT!!!

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/05/2007 : 23:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Mene zanima šta je sa Thorgal integralima od Belog puta, najavljenim prvo za kraj 2006, pa onda za kraj Februara ove godine.

Zna li netko nešto???

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 13/05/2007 : 23:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Najbitnijeg je zaboravio: LAVIRINT!!!



zna da ti shloseri ionako samo lade bele bubce:)

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 00:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara
zna da ti shloseri ionako samo lade bele bubce:)




Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2007 : 15:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Da,
fali Strip Agent
nadao sam se kakvom Texoneu
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15569 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/05/2007 : 15:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
marketprint ?
system?

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 15/05/2007 : 08:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Manijaci!

I ovo sto je za sada najavljeno od LIBELLUSA, FIBRE, BOOKGLOBE je pravi rusvaj, nije vam dosta?



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 15/05/2007 : 08:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
NE!
šta je ovo sve od bookglobea, a Blueberry?
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 15/05/2007 : 09:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
pa libellus je u 95% orijentiran samo na bonelia, što je za neke odmah otpalo
ako maknemo tih 128 izdanja, ostaje svega 10-ak izdanja od ostalih izdavaca ( 4 od Fibre i ako maknemo Marvel 8 od Bookglobea ).
Što naravno nije neka brojka.
Da idem u Makarsku i da imam love, nebih gotovo imao što kupiti ( Svagdanja borba i Jodorovsky, te Klara i ako se ne pojavi još nešto, to je to )

tako da od tog rusvaja nema gotovo ništa

Kena uzimam pomalo

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 15/05/2007 : 09:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Tacno tako.
Ali meni je dovoljno ovo što ima od Fibre i par giganata da odem u dugove da bih stigao na MaFest...

Cool, like the other side of the pillow: http://www.stripopeka.com/ ||| A na ulici sa svake strane/filijale, uredi/iz njih plaze birokrate/jao ljudi, pa ja se bojim! ||| Lavirint in English: http://stickythis.com/lavirint ||| A mi smo stranci u vlastitoj zemlji zbog ljudskog šljama.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000