forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NN Ludens specijalci???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/05/2007 : 15:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Jel se zna možda hoce li izlaziti još NN specijalci? Izašla su 2 redom ali zadnja 2-3 ljeta ni mirisa od njih. Inace, kakvo je stanje sa NN redovitim izlaženjem opet? Vec je trebao novi broj

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 13/05/2007 : 15:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Evo nekoliko nas kuka za Nathanom vec duže vrijeme, razne su špekulacije da li ce Ludens i dalje izdavati Nathana ili ce to preuzeti neko drugi...
Ima par topica na tu temu
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 13/05/2007 : 16:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Po svim dosadašnjim pokazateljima Ludens je odustao od NN. Šuška se da ce ga preuzeti Libellus, iako nitko to nije zvanicno potvrdio.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/05/2007 : 17:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
To bi bila šteta odustati od takvog lika. Još nekako ne vjerujem da ipak tako jedan dobar strip slabije prolazi kod nas. Nadam se da ce neko uspjeti da ga preuzme i održava na životu kod nas...
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 13/05/2007 : 20:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Jel se zna možda hoce li izlaziti još NN specijalci? Izašla su 2 redom ali zadnja 2-3 ljeta ni mirisa od njih. Inace, kakvo je stanje sa NN redovitim izlaženjem opet? Vec je trebao novi broj

kazu da ce izaci sa tvrdim koricama marke krupp (na rasklapanje), luksuznom papiru obradjenom pri punoj mjesecini i u maloj nakladi. nesto posebno za znalce.
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 14/05/2007 : 01:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
Izdavat ce sve na cemu mogu zaraditi...

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 14/05/2007 : 02:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

quote:
Originally posted by premujanin

Jel se zna možda hoce li izlaziti još NN specijalci? Izašla su 2 redom ali zadnja 2-3 ljeta ni mirisa od njih. Inace, kakvo je stanje sa NN redovitim izlaženjem opet? Vec je trebao novi broj

kazu da ce izaci sa tvrdim koricama marke krupp (na rasklapanje), luksuznom papiru obradjenom pri punoj mjesecini i u maloj nakladi. nesto posebno za znalce.



i ja sam to cuuuuo eee da da

.
.
up the irons..
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 05:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
mislim da cemo nakon Mafesta ipak nešto konkretnije znati,Libellus je obecao info o svim izdanjima do kraja godine ak se ne varam...
eeee sad...ak oni niš ne vele....eeee onda smo u škripcu...
gadnom i velikom,monstruoznom škripcu...

no racunaj da ce odsad najvjerojatnije bit malko skuplje citat nathana,bez obzira ko ga preuzeo...
a netko ce ga,jebat ga izdavat...ako libellus frce gigante,almanahe i dr.,ne postoji logicnog razloga da se regularni nathan ne izdaje...u kakvom obliku...to je kvisko pitanje za sad

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/05/2007 : 08:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Što se Bernija tice, nema šanse... NN ne ide, pa ne ide, i to je to. Ima jedino šanse za superluksuzno L. izdanje.

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Yu-bi-tu? Mi-tu!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 14/05/2007 : 09:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
šteta za NN iako je bilo za ocekivati... meni je baš dobar (zato se i gasi:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 14/05/2007 : 10:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
NN je možda cak i najbolji strip Bonellijeve produkcije. Tako da ako se ne može nikako drugacije, nego kao HC, pozdravljam tako nešto. Ako nešto zaslužuje HC, onda je to definitivno NN.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/05/2007 : 11:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

NN je možda cak i najbolji strip Bonellijeve produkcije. Tako da ako se ne može nikako drugacije, nego kao HC, pozdravljam tako nešto. Ako nešto zaslužuje HC, onda je to definitivno NN.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/05/2007 : 12:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Niti jedan strip ne zaslužuje HC.

Kada se danas pristupa HC-izaciji stripa, na zadnjem mjestu je razlog te neke "objektivne" kvalitete doticnog stripa... zna se stanje stvari koje tjera tiskanje HC-idnih stripova (jedan faktor može se pripisati i osobnoj afekciji izdavaca pojedinom naslovu). Zato bi bilo dobro da nas se poštedi od gluposti tipa "ovaj strip zaslužuje HC izdanje" i slicno...

Ako Nathan Never bude izlazio ubuduce tvrdoukoricen, to ce ponajmanje biti zbog toga jer je to kao svojom kvalitetom zaslužio.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 14/05/2007 : 12:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
ne citam nn, no bojim se da je mimo zagora i kad prode afk euforija sudbina svih stripova hc.par stotina fanova ce uvijek dati stotinjak kuna, a kioscima je bojim se odzvonilo.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 14/05/2007 : 14:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Dalen

NN je možda cak i najbolji strip Bonellijeve produkcije.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2007 : 15:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Jel se zna možda hoce li izlaziti još NN specijalci?


Naravno da hoce.
Barem jedan ove godine.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 15:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Dalen

NN je možda cak i najbolji strip Bonellijeve produkcije.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"







hmmm,ja se naravno slažem s ovom konstatacijom u svakom pogledu no....to je subjektivni rezime

bilo bi vrlo zanimljivo cut neki objektivni stav,ako je to ikako moguce,uzeti u obzir cjelokupni opus,vrstu stripa(podvrsta:bonelli franšiza),scenarije,crtež,razradu likova i svijeta i sve to....
no zadržati objektivni stav je nemoguce jer svatko ima svoj tip stripa...

možda uvatit nekog tko nikad stripa citao nije pa...mu uvalit od svakog lika...pa da objektivizira

po meni nathan JEST najbolji strip bonellija,bar po uloženom trudu,prica i scenarij,kompliciranost teme i razrade svijeta...
a definitivno prvi po razradi likova...
crtež sveukupno mu nije najbolja strana pak,makar ima definitivno najbolje naslovnice...(tex je odlican ali fali ono nešto na naslovnicama što Deangelis cini)

marti mu je opasno blizu jer pak vrvi nevjerovatnom kolicinom informacija i takoder dobrih scenarija

al eto,to je samo jedno subjektivno mišljenje

netko ce npr.,sve te kvalitete prepoznat u jednom Zagoru

i tako...izgubi se smisao procjene

no recimo to ovako...

nathan definitivno zaslužuje da izlazi i da ga citamo,u kojem obliku i zašto baš tako(HC ili SC,isplativost i sl)...to je sporedna stavka
samo je bitno da izlazi...
sve ostalo su nijanse

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 15:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by premujanin

Jel se zna možda hoce li izlaziti još NN specijalci?


Naravno da hoce.
Barem jedan ove godine.




ne zahebavaj,lažne nade nikad nisu korisne.
makar se uzdam u libellus u punom smislu rijeci

ako se nešto zna onda neka se to nešto i kaže vec jednom...
eto konkretno:
koliko cemo još cekati na novi broj regularnog nathana?!

specijalci su trenutno nebitni kad se ni o regularcu ništa nezna

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 14/05/2007 : 15:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
ja nikad nisam volio nathana, bio mi je stvarno dosadan strip prije 10-ak god, iako sam kupio prvih 15 brojeva kad je poceo izlaziti (vecinu nisam ni procitao), i stajao je u ormaru do prije 2 mjeseca kad sam slucajno izvadio te stare brojeve. Onako iz dosade/znatiželje procitao sam prvi broj, koji mi se toliko svidio da nisam mogao stati citati preostalih 14 komada iz moje skromne kolekcije i ubrzo sam nabavio ove gigante, sad cu almanahe, tako da mi je sada NN jedan od najdražih bonellijevaca i neznam šta mi je bilo prije da sam toliko zaobilazio tog junaka
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 15:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
il bolje još:

hocemo li za Mafesta saznati konacno pravu sudbu regularne serije nathana?!?

eto jednostavno pitanje na koje bi volio jednostavan odgovor...
nije nikakvo otkrivanje tajni,nikakvi sukob interesa,samo meni bitno saznanje...

?it's a small step for you,but big for me...and mankind? :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 15:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by HC

ja nikad nisam volio nathana, bio mi je stvarno dosadan strip prije 10-ak god, iako sam kupio prvih 15 brojeva kad je poceo izlaziti (vecinu nisam ni procitao), i stajao je u ormaru do prije 2 mjeseca kad sam slucajno izvadio te stare brojeve. Onako iz dosade/znatiželje procitao sam prvi broj, koji mi se toliko svidio da nisam mogao stati citati preostalih 14 komada iz moje skromne kolekcije i ubrzo sam nabavio ove gigante, sad cu almanahe, tako da mi je sada NN jedan od najdražih bonellijevaca i neznam šta mi je bilo prije da sam toliko zaobilazio tog junaka





to ti je nathan,tek kad kreneš kronološki citat od prvog broja,tek onda shvatiš...što on jest

nema nikakvog smisla ubacit se u sred serije,pocet od neznam 30i nekog broja...jer ostaje nejasan,kompliciran okus nakon citanja,i time nezainteresiranost

to mu je istodobno i najbolja kvaliteta, i najgora presuda,jer upravo zato teško nalazi nove fanove

al mislim da se naprotiv na ove gigante ama baš svatko zakacit može

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2007 : 15:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver
koliko cemo još cekati na novi broj regularnog nathana?!


108 dana.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 14/05/2007 : 15:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by darkraver
koliko cemo još cekati na novi broj regularnog nathana?!


108 dana.




ako je tocno...to je 4 mjeseca još

ajme,okrutnog li svijeta

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/05/2007 : 15:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bolje ikako nego nikako
raduj se
:-)
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 14/05/2007 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Niti jedan strip ne zaslužuje HC.


Znao da ceš to upravo TI odgovoriti . To stoji. Ipak je to samo strip. Ali ajde, samo kratko, jer ne želim ulaziti u polemike SC vs. HC. Po meni je puno bolje ikako nego nikako. Ende, fine, kraj.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2007 : 21:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

il bolje još:

hocemo li za Mafesta saznati konacno pravu sudbu regularne serije nathana?!?

eto jednostavno pitanje na koje bi volio jednostavan odgovor...



Hocete.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000