forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BONELLI SPECIJALCI TIK PRED MAFEST:)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 22/05/2007 : 20:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Izaša je novi MM "Operacija Ðingis Kan" na kioske!


Isto tako je ista epizoda izašla i prije dva mjeseca u elitnoj zagrebackoj striparnici.
Kad se nakupila prašine smetajuci,vrijedni distributeri su je odlucili staviti u izloge trafika.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/05/2007 : 20:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by rocco21

Usljed navale stripofila ovaj vikend u Makarskoj specijalci rasprodani.

Na kiosku gdje stalno kupujem stripoce cudi se žena da svako malo upadaju ljudi, traže i kupuju stripove. Tek je kasnje u toku dan saaznala da je festival u Makarskoj


Navrati popodne u Bašku Vodu.
Ima glancera :-)

Ja sam svoje komade kupiJo u Splitu... (hvala Djole;))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 22/05/2007 : 20:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
vec si u New Yorku?
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 22/05/2007 : 23:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Martin Mystere .... nedorecen ... neznaš ni ko pije ni ko placa ... :( Vracan se ja starim Martin Mystere ... Izvor mladosti Rulez ... :)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16838 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/05/2007 : 10:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ovaj team-up MM&Mister NO... to je preloše.
Jednostavno pre-pre-preloše.

in the evidence of its brilliance


Ja sam citao piratsko izdanje, epizoda je stvarno glupa.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/05/2007 : 16:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
meni nije jasno kako niti u nedjelju nije bilo zadnjeg redovnog mister noa ("crveni vjetar") na kioscima.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/05/2007 : 16:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

meni nije jasno kako niti u nedjelju nije bilo zadnjeg redovnog mister noa ("crveni vjetar") na kioscima.

"Experience is simply the name we give our mistakes"

Juce je bio u Baškoj Vodi, a i Bernard mi je rekao da su stripovi tek juce stigli na kioske.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/05/2007 : 16:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by jang

vec si u New Yorku?

Bilo je gusto Malo je falilo da propustim let nazad, pa se nisam ni ljudski pozdravio od Djola, Dzontre i Profesora. Sorry, guys...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/05/2007 : 16:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by I like girlz

meni nije jasno kako niti u nedjelju nije bilo zadnjeg redovnog mister noa ("crveni vjetar") na kioscima.

"Experience is simply the name we give our mistakes"

Juce je bio u Baškoj Vodi, a i Bernard mi je rekao da su stripovi tek juce stigli na kioske.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood




meni je još u petak govorio kako trebaju da dodu, pa kad nisu došli, govorio je sigurno ce biti u subotu (opet nije bilo), pa ni u nedjelju...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/05/2007 : 20:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
I like girlz,
što ga nisi kupio odmah od Bernarda na MaFESTu?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7386 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/05/2007 : 22:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Usljed navale stripofila ovaj vikend u Makarskoj specijalci rasprodani.

Na kiosku gdje stalno kupujem stripoce cudi se žena da svako malo upadaju ljudi, traže i kupuju stripove. Tek je kasnje u toku dan saaznala da je festival u Makarskoj



Ma skoro sve rasprodano. Jedva našao svoje primjereke na perifernim kioscima

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 23/05/2007 : 22:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
mister no novi mi je predobar

http://www.youtube.com/watch?v=ooshRABGReE
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/05/2007 : 23:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kico

I like girlz,
što ga nisi kupio odmah od Bernarda na MaFESTu?



pa nije mi ni ponudio to kada sam ga pitao za mister noa, a na njegovim štandovima nisam vidio ništa od kiosk izdanja. sad moram cekati najmanje 20tak dana prije nego dobijem tog mister noa.

"Experience is simply the name we give our mistakes"

Edited by - I like girlz on 23/05/2007 23:04:39
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7796 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/05/2007 : 01:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/05/2007 : 01:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)



Ajd'stvarno,ko zna?
Trebalo bi za Texove fanove bar 6 giganata da se ublazi psihicki bol koji preti da predje u dusevnu bolest
Lepo bi bilo videti i nova 4 Dampyra

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7386 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/05/2007 : 01:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)



Kico sve zna, a meni su bile važnije ženske od Kice, Bernarda i svih Ludensovih izdanja skupa, pa sad živim u neznanju, ali ne žalim nimalo.
Možda ga odem posjetit i ispilat za koji dan

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/05/2007 : 02:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Trebalo bi za Texove fanove bar 6 giganata da se ublazi psihicki bol koji preti da predje u dusevnu bolest


pa nece ih biti baš šest,ali dva oce...u devetome mjesecu...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 24/05/2007 : 12:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Da i meni je Bernard spomenuo Gigante za najesen, to sam ga naravno prvo pitao kada smo se sreli!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/05/2007 : 13:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Da i meni je Bernard spomenuo Gigante za najesen, to sam ga naravno prvo pitao kada smo se sreli!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'




Lepo je to,ali posle onakvog starta ga je mnogo utupio s Texom
Ne znam,voleo bih da se ta izdanja kojih ima relativno malo(MM,NN,TEX giganti i almanasi) isibaju sto pre da bi se napravio prostor za nesto novo ili se barem smanjio trosak po zavrsetku istih

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/05/2007 : 13:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Meni su zabranili da išta pitam

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/05/2007 : 18:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Meni su zabranili da išta pitam


Pitam se zašto.....
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/05/2007 : 18:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by mpavin

Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)



Kico sve zna, a meni su bile važnije ženske od Kice, Bernarda i svih Ludensovih izdanja skupa, pa sad živim u neznanju, ali ne žalim nimalo.
Možda ga odem posjetit i ispilat za koji dan

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.


Za tebe informacija nema!!!!!

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/05/2007 : 18:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)


Cetiri Lucky Lukea su vec u tiskari....uskoro i na kiosku u SC varijanti,a HC za jesen,kao obicno.
Dva Bluberryja u pripremi,negdje usred ljeta se ocekuje izlazak.
Kiosk izdanja ne znam,nisam pitao....
Almanah Zagor 15.6.ove godine je jedino što znam.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7796 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/05/2007 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by mpavin

Jeste što ispitali Bernarda na Mafestu koja ce izdanja biti ovo ljeto na kioscima
(ovo vjerojatno Kico zna...javi se!)


Cetiri Lucky Lukea su vec u tiskari....uskoro i na kiosku u SC varijanti,a HC za jesen,kao obicno.
Dva Bluberryja u pripremi,negdje usred ljeta se ocekuje izlazak.
Kiosk izdanja ne znam,nisam pitao....
Almanah Zagor 15.6.ove godine je jedino što znam.



i baš ono najvažnije nisi pitao...cccc....
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/05/2007 : 12:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ih....
pa brzo ce on nazad u južne krajeve
ima vrimena....
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000