forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nathan forever
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/05/2007 : 23:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

Pa isto je 9 ili 10. Poanta je da je Medda napisao da je Nathan prije upoznao Hansa nego što je bio na Ðavoljem otoku što nije istina. Zato sam pitao Djoleta za mišljenje jel možda on zna ko je "zaribao"?



"Nathan kaže da je Hansa upoznao prije 10 godina, a da je na Ðavoljem otoku bio prije 5 godine što ne bi bilo tocno."

Da te citiram, Hansa je upoznao pred nekih 7 godina (zaokruženo na 10), a posljednji put je Nathan bio na Otoku pred 4 godine (odoka 5 godina). Dok ti Djole ne odgovori, ja cu malo pricat sam sa sobom. Što se desilo sa u Zabranjenoj zoni sa tom djecicom, ja sam vec zaboravio!?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 29/05/2007 : 00:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
daklem ljudi procitao sam 3. gigant i.........

najbolji je do sada

ja sam melankolik pa mi baš nevjerovatno paše kraj i rasplet....

ocjena do 10.....paaaaaa.....20/10 ;)

mislim da sam kupio neprocjenjivo blago....neprocjenivo!



a sad na 4vorku.... :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/05/2007 : 07:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Bardho

Pa isto je 9 ili 10. Poanta je da je Medda napisao da je Nathan prije upoznao Hansa nego što je bio na Ðavoljem otoku što nije istina. Zato sam pitao Djoleta za mišljenje jel možda on zna ko je "zaribao"?



"Nathan kaže da je Hansa upoznao prije 10 godina, a da je na Ðavoljem otoku bio prije 5 godine što ne bi bilo tocno."

Da te citiram, Hansa je upoznao pred nekih 7 godina (zaokruženo na 10), a posljednji put je Nathan bio na Otoku pred 4 godine (odoka 5 godina). Dok ti Djole ne odgovori, ja cu malo pricat sam sa sobom. Što se desilo sa u Zabranjenoj zoni sa tom djecicom, ja sam vec zaboravio!?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!



Ostadoše živjeti tamo. Ako se ne varam u Lovci i lovine se pojavljuje jedan od njih.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/05/2007 : 10:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

daklem ljudi procitao sam 3. gigant i.........

najbolji je do sada

ja sam melankolik pa mi baš nevjerovatno paše kraj i rasplet....

ocjena do 10.....paaaaaa.....20/10 ;)

mislim da sam kupio neprocjenjivo blago....neprocjenivo!



a sad na 4vorku.... :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Eto! Još jedan jednako oduševljen! Salute!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/05/2007 : 13:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Cetvrti gigant je jeben....!
Tocno onakva tema kakvu volim u Neveru...!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/05/2007 : 20:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

[quote]Što se desilo sa u Zabranjenoj zoni sa tom djecicom, ja sam vec zaboravio!?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!




cuj zaboravio, srami se

pa "djeca" su mu pomogla da se snade na davoljem otoku, pokazali su mu razne kratice, upoznali ga sa svim mogucim opasnostima, spasio ih je od big sama itd, itd... a u "lovci u lovine" se pojavljuje opet manje-više ista grupica "djece" i opet pomažu nathanu da pronade onu grupu teenagera.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/05/2007 : 20:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

daklem ljudi procitao sam 3. gigant i.........

najbolji je do sada

ja sam melankolik pa mi baš nevjerovatno paše kraj i rasplet....

ocjena do 10.....paaaaaa.....20/10 ;)

mislim da sam kupio neprocjenjivo blago....neprocjenivo!



a sad na 4vorku.... :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!





a tek crtež... simeoni&olivares su odradili odlican posao.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 29/05/2007 : 23:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz




a tek crtež... simeoni&olivares su odradili odlican posao.

"Experience is simply the name we give our mistakes"



ma nije bitan ni crtež nego....

recimo samo da je 3. gigant hard core SF...sa dušom...
najjebenija kombinacija u bilo kojem obliku medija...

a da je crtež i photoshop pomogao u dojmu...jest jebga

al mislim ono radnja:novi suncev sustav,vremenski loop,...
da ne spojlam prevec ali....

nenadjebivo!!!!!


p.s. nije mi jasno zašto 3. ima samo 68% posto po glasanju,prva 2 su prehebena ali ovaj 3. je...jednostavno još bolji




Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 30/05/2007 : 10:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

p.s. nije mi jasno zašto 3. ima samo 68% posto po glasanju,prva 2 su prehebena ali ovaj 3. je...jednostavno još bolji




Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



Zašto 68%? Vjerovatno ga ljudi nijesu citali pažljivo pa im je cio koncept zbunjujuci i prevoše fantastican. Za mene je cista 10!!!
Jedva cekam ovu sledecu gigant trilogiju, bice opet do jaja, ne znam jeste li citali kratak sadžaj sledeca tri giganta, ne da obecava dobar provod nego... nemam rijeci!!
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 31/05/2007 : 00:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
brate moj fantasticni ...

smanji malo dozivljaj

nemoj da mi te srce okine od odusevljenja

ajde dako nadjem malo vremena da svratim da mi preneses utiske

pozdrav
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 31/05/2007 : 09:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by DrB

brate moj fantasticni ...

smanji malo dozivljaj

nemoj da mi te srce okine od odusevljenja

ajde dako nadjem malo vremena da svratim da mi preneses utiske

pozdrav



Ðe si ti covjece?! Taj fax ti izbi stripove iz glave, vidimo se ovih dana, upoznao sam novog/starog stripadžiju iz kraja, ima interesantnu ponudu... Šteta što ne pode u Makarsku
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 31/05/2007 : 10:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
od jeseni bi trebalo taj fax da se isplati ,plata normale pa cu onda da te vidim ko ce sta da propusta :)
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 31/05/2007 : 11:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by DrB

od jeseni bi trebalo taj fax da se isplati ,plata normale pa cu onda da te vidim ko ce sta da propusta :)



Ajde više brate, dojadilo mi je da idem sam po ovih festivala i sajmova. Ubrzaj radnju...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/06/2007 : 11:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

Pa isto je 9 ili 10. Poanta je da je Medda napisao da je Nathan prije upoznao Hansa nego što je bio na Ðavoljem otoku što nije istina. Zato sam pitao Djoleta za mišljenje jel možda on zna ko je "zaribao"?



Šta znam, taj podatak je ocito netacan - ali, u krajnjoj liniji, nije ni previše racionalno da se Nathan baš tacno seca datuma svega što mu se desilo. Misli da je bilo pre deset godina, koja godina manje više, i mislim da to nije previše problematicno.

Cekajte sedmi i osmi gigant da vidite šta je prava rupetina u kontinuitetu...

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2007 : 23:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma nije posve tako. Izvukli ste neke stvari iz konteksta. Prvo Nathan veli da je Hansa upoznao pred skoro pa 10 godina. Tocno. Onda Raiser pita Nathana da mu nece bit problem ici na Ðavolji otok jer kao vec pozna tamošnje freakove i da je vec bio tamo, a Nat mu veli da, bio pred 5 godina. Tocno. I veli da je tamo životni vijek cisto drugaciji nego kod s cime Medda kao da veli da je tamo život jeftin.

A to što ga djeca ne poznaju... Pa mislim, to su samo cetvorica djece. KO veli da baš moraju znati za covjeka pod imenom Nathan Never, a usto na vratima im kuca gomila krvožednih mutanata. Možda nije bilo vremena za razmišljanje. Klinci se zove ko likovi iz Fantastic 4. Neka slicna cetvorka klincadija bila je i u Lovci i lovine, samo što se oni drugacije zovu.

I još ovo, Medda u samom predgovoru veli da mu je namjera bila da se ova prica može citati i da se ne pozna Nathanov univerzum (buduci da su prva tri bila jako povezana referencama sa redovnom serijom), a usto da ima dosta materijala i za stare geekove.

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/06/2007 : 05:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Procitah Gigant trojku i najlosiji je u ovoj trilogiji. Sam koncept da su ultrasapiensi stvorili sami sebe, stvorili anomaliju i paradokse pa sad nasli da po svome "peglaju" brljotine mi je bez veze. A i uvodjenje vise vremenskih tokova/multiverzuma mi je premlako. O banalnim greskama tipa "Natan skuplja kamencice u Saturnovom prstenu" ko da isti miruju u prostoru, pa ih ovaj bere ko lale, ili prolasku Dzerijevog broda kroz isti, prelazu Jupitera iz planete u novo Sunce koje je previse miroljubivo i gostoljubivo za Nemov brod, a sam razlog za taj proces tek da ni ne pominjemo, i t d... Ocigledno je Sera ovde pogubio sve konce, moze biti da se i sam zapetljao u prostor-vremenskim objasnjavanjima, tako da je rezultat jedna jako razocaravajuca prica.

Snaga covecijeg uma zakrivljuje prostor-vreme. Pazi, molim te...

I na kraju, ako se Natan vratio PRE pocetka akcije na Stalkera, za koji se qrac izvinjavao onom malom Luci, odnosno za koji qrac je Luka prihvatio izvinjenje, ako se duel sa Stalkerom jos nije desio? Sta je Sera hteo da kaze? Mora da mi je nesto jebeno promaklo...

Neubedljiva prica (iako je imala velikog potencijala), uz ne bas Bog zna koliko kvalitetan crtez: ocena 35%

Sutra cu na Ustanak, da vidimo koliko je brutalan.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
383 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 12/06/2007 : 12:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message
Potpisujem rijeci prozirne senke.

Jedno pitanje za velike magove Nathana Nevera: u kojoj se to epizodi predstavlja prica sa Susan Connelly (koja je prezervirala Nathanovu svijest ko da je dzem od sljiva)..?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/06/2007 : 13:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Fenice 76/77 i nešto u gigantu...

Nemojte me razocarati previše sa trojkom, još ga nisam procitao.


Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
supermark je ultramega simpa kompa i svaka koka bi ga htjela za jebaca ;)
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000