forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Castelli lob... (ups) odgovara, mi pitamo ;)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 26/05/2007 : 23:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

nije doslo do zabune u mjenjacnici, vec su ga prevarili,
to znam jer je dobio racun na kojem je pisalo da je dobio kune

svasta. najgore sto ima dosta ljudi koji su jos ponosni kad izgube obraz radi sake sitnisa.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/05/2007 : 01:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja sam pokupio neke kucevne traceve tipa kako je Ruso jebo majku Mariji Baiteli, ili kako je Rici dobio nogu od gazde Serdja...;)

@DeeCay
Ne diraj mi Omina Bufa, Kasteli mi je nagr(a)dio Ljude u crnom s njime...:-))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/05/2007 : 10:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
I još ti rekao da se vec ponadao da se nitko nece sjetiti povezati njega i omina bufa ;) Ali oštroumnom senkinom oku ništa ne promakne!

Tko je Maria Baitelli?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/05/2007 : 11:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay
Tko je Maria Baitelli?



bugarski autoprijevoznik

Mario Baitelli

--
http://www.sesvete-online.info
http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/05/2007 : 16:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Marija je jedna od urednica u SBE. Ili je bar bila. Nema je u impresumu Martijevih izdanja poslednje 2-3 godine...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/05/2007 : 17:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Glavna urednica, tj. najmocnija osoba u Bonelliju poslije Sergia. Mislim da je jos tamo, samo u sjeni.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000