forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BELI PUT pitanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 16/06/2007 : 14:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Kad ce tacno izaci Torgal?

When I raise my flashing sword... and my hand takes hold on judgment,
I will take vengeance up on mine enemies. And I will repay those who haze me.
O Lord, raise me to Thy right hand... and count me among Thy saints.
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 16/06/2007 : 15:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

pa ta prica se vrtela po forumima... vec 2-3 meseca....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."



Iskreno receno, verovatno je nisam primetio. Nije mi za zameriti.



Kontaktiraj darkwood, sloba ima resenje za sve vrste razmena i prebijanja.
Go to Top of Page

bok
New Member

Croatia
142 Posts

Member since 09/01/2007

Posted - 16/06/2007 : 18:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit bok's Homepage  Send bok a Private Message
quote:
Originally posted by wildboar

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

pa ta prica se vrtela po forumima... vec 2-3 meseca....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."



Iskreno receno, verovatno je nisam primetio. Nije mi za zameriti.



Kontaktiraj darkwood, sloba ima resenje za sve vrste razmena i prebijanja.



Nekog treba prebiti?
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 16/06/2007 : 20:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Slobu ako ne pristane na razmenu
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 04:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ma nisam ja ljudi kupio te Metabarone-Metabarune, niti volim takve stripove, nego mislim, da bi izdavaci trebali da se dogovore o tome ko šta izdaje. Mi smo jedno tržište, to nemojte zaboraviti. Mislite da bi krenulo ovo sa stripovima da nismo postali jedno tržište? Bi kurac, mi jedni bez drugih ne možemo.

Mene zanima da cujem informaciju za Gospodare jecma, za Metabaru(o)ne me zabole.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/06/2007 : 05:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Mi NIsmo jedno trziste.

Druga je stvar sto stripadzija ima relativno malo na svim stranama, pa kupuju i jedna i druga izdanja...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 17/06/2007 : 15:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ma nisam ja ljudi kupio te Metabarone-Metabarune, niti volim takve stripove, nego mislim, da bi izdavaci trebali da se dogovore o tome ko šta izdaje. Mi smo jedno tržište, to nemojte zaboraviti. Mislite da bi krenulo ovo sa stripovima da nismo postali jedno tržište? Bi kurac, mi jedni bez drugih ne možemo.

Mene zanima da cujem informaciju za Gospodare jecma, za Metabaru(o)ne me zabole.



NISMO JEDNO TRZISTE, ako smo pre 5-6 godina i bili, vise nismo.... e sad druga je stvar sto ima ljudi koji prate desavanja i na trzistima stranih zemalja...

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/06/2007 : 15:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ma nisam ja ljudi kupio te Metabarone-Metabarune, niti volim takve stripove, nego mislim, da bi izdavaci trebali da se dogovore o tome ko šta izdaje. Mi smo jedno tržište, to nemojte zaboraviti. Mislite da bi krenulo ovo sa stripovima da nismo postali jedno tržište? Bi kurac, mi jedni bez drugih ne možemo.

Mene zanima da cujem informaciju za Gospodare jecma, za Metabaru(o)ne me zabole.


Kakve to ne voliš? Dobre?
Citaš samo loše ili...


Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.

Edited by - Obi-wan on 17/06/2007 15:55:00
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 19:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raspucin

Ma nisam ja ljudi kupio te Metabarone-Metabarune, niti volim takve stripove, nego mislim, da bi izdavaci trebali da se dogovore o tome ko šta izdaje. Mi smo jedno tržište, to nemojte zaboraviti. Mislite da bi krenulo ovo sa stripovima da nismo postali jedno tržište? Bi kurac, mi jedni bez drugih ne možemo.

Mene zanima da cujem informaciju za Gospodare jecma, za Metabaru(o)ne me zabole.


Kakve to ne voliš? Dobre?
Citaš samo loše ili...


Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.



Jok, imam neki svoj ukus. Ne volim naucnu fantastiku, ne volim Americke stripove....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/06/2007 : 19:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ma šalim se malo. I pretpostavljao sam da je tako nešto. Ovo nije americki strip, ali fantastika jeste (meni omiljen žanr). Ako ti se pruži prilika, ipak baci pogled, možda ti se svidi...
Što se tice "duplog" izlaženja, ni meni se to baš ne svida. Istina da sada možemo birati izmedu dva izdanja, ali smatram da nam to nije trebalo jer ce ionako oba izdanja biti vrhunska. S druge strane, jedna od izdavackih kuca je za potrošen novac mogla ostvariti neki drugi dobar strip. Ovako imat cemo dva izdanja Metabaruna...Jedno izdanje previše što se mene tice.

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 17/06/2007 : 20:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.



Kod strip izdanja od 500 primeraka to i ima neke tacnosti posto ljubitelji stripova kupuju bez obzira na zemlju porekla ali vec kod izdanja od preko 1000 primeraka se diferencira trziste tako da neki uobicajen kupac u hrvatskoj bi se tesko odlucio na kupovinu srpskog stripa i obrnuto.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 20:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by wildboar

quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.



Kod strip izdanja od 500 primeraka to i ima neke tacnosti posto ljubitelji stripova kupuju bez obzira na zemlju porekla ali vec kod izdanja od preko 1000 primeraka se diferencira trziste tako da neki uobicajen kupac u hrvatskoj bi se tesko odlucio na kupovinu srpskog stripa i obrnuto.



To je tacno, ali u Srbiji imaš pun davo Zagora, Teksa i ostalih kiosk izdanja iz Hrvatske. To su stvari koje govore o tome da je tržište zajednicko, ajmo reci i to da je Srbija jeste Hrvatsko tržište.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/06/2007 : 20:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
a sta je sa BiH? i mi smo veliko trziste, proda se 50 ludensovih nathana po broju ;-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 20:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ma šalim se malo. I pretpostavljao sam da je tako nešto. Ovo nije americki strip, ali fantastika jeste (meni omiljen žanr). Ako ti se pruži prilika, ipak baci pogled, možda ti se svidi...
Što se tice "duplog" izlaženja, ni meni se to baš ne svida. Istina da sada možemo birati izmedu dva izdanja, ali smatram da nam to nije trebalo jer ce ionako oba izdanja biti vrhunska. S druge strane, jedna od izdavackih kuca je za potrošen novac mogla ostvariti neki drugi dobar strip. Ovako imat cemo dva izdanja Metabaruna...Jedno izdanje previše što se mene tice.

Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.



Stoprocentno se slažem sa tobom.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 17/06/2007 : 21:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by wildboar

quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.



Kod strip izdanja od 500 primeraka to i ima neke tacnosti posto ljubitelji stripova kupuju bez obzira na zemlju porekla ali vec kod izdanja od preko 1000 primeraka se diferencira trziste tako da neki uobicajen kupac u hrvatskoj bi se tesko odlucio na kupovinu srpskog stripa i obrnuto.



To je tacno, ali u Srbiji imaš pun davo Zagora, Teksa i ostalih kiosk izdanja iz Hrvatske. To su stvari koje govore o tome da je tržište zajednicko, ajmo reci i to da je Srbija jeste Hrvatsko tržište.



ajde molim te prestani da lupas gluposti... i sam si rekao da bas i ne pratis kako se stvari odvijaju... to sto Marketprint vrsi distribuciju pojedinih izdanja nema nikakve veze sa zajednickim trzistem... onda bi mogli da kazemo da smi i mi i Ameri zajednicko trziste, s obzirom na Heavy Metal, pojedine Spider_manove, X-Men... koje je moguce svuda po Srbiji kupiti kod Kolportera....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/06/2007 : 21:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.



Kupuju se i americki, italijanski i francuski - pa ne znaci da smo isto trziste.

--
"Heiliger $*#@!!! Eine saugroße Miezekatze läuft loss in der Strasse!!"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 22:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by wildboar

quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.



Kod strip izdanja od 500 primeraka to i ima neke tacnosti posto ljubitelji stripova kupuju bez obzira na zemlju porekla ali vec kod izdanja od preko 1000 primeraka se diferencira trziste tako da neki uobicajen kupac u hrvatskoj bi se tesko odlucio na kupovinu srpskog stripa i obrnuto.



To je tacno, ali u Srbiji imaš pun davo Zagora, Teksa i ostalih kiosk izdanja iz Hrvatske. To su stvari koje govore o tome da je tržište zajednicko, ajmo reci i to da je Srbija jeste Hrvatsko tržište.



ajde molim te prestani da lupas gluposti... i sam si rekao da bas i ne pratis kako se stvari odvijaju... to sto Marketprint vrsi distribuciju pojedinih izdanja nema nikakve veze sa zajednickim trzistem... onda bi mogli da kazemo da smi i mi i Ameri zajednicko trziste, s obzirom na Heavy Metal, pojedine Spider_manove, X-Men... koje je moguce svuda po Srbiji kupiti kod Kolportera....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."




Mešaš babe i žabe. Ja ti govorim o o tome da izdavacke kuce iz Hrvatske izdaju talijanske stripove i prodaju ih kod nas. Stripovi su poreklom talijanski, ali ih štampaju i prodaju izdavacke kuce iz Hrvatske na kioscima Srbije. Ako to nije tržište onda ni ja nisam Dejan Vasic. Ko izdaje Zagora i Teksa, da ne nabrajam dalje?

Ja nemam ništa protiv toga, ali bi voleo da se izdavaci iz Srbije i izdavaci iz Hrvatske dogovore oko toga ko šta izdaje. Da nemamo dve Crvena plašta i Metabaro(u)na.

Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 17/06/2007 : 23:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Po toj logici kad HM izda neki francuski strip i plasira ga u Srbiji u okviru svog izdanja to znaci da imamo zajednicko trziste sa usa? I sto je najbitnije- hm plasira najnovije brojeve ovde dok ludensova izdanja idu sa kasnjenjem od nekoliko meseci.

Zacudio bi se kad bi znao koliko Srba/Hrvata zeli da ima izdanja na svom jeziku. Strip ljubiteljima je najcesce sve jedno ali prosecnom citaocu stripa cesto znaci da ima potpuno lokalizovanu verziju.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 17/06/2007 : 23:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ova je rasprava je otišla predaleko i ja odustajem.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 17/06/2007 : 23:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by wildboar

quote:
Originally posted by Raspucin

Jedno smo tržište. U Srbiji se kupuju Hrvatski stripovi i u Hravatskoj Srpski.
Dobra i zdrava konkurencija medu izdavackim kucama je nešto drugo.



Kod strip izdanja od 500 primeraka to i ima neke tacnosti posto ljubitelji stripova kupuju bez obzira na zemlju porekla ali vec kod izdanja od preko 1000 primeraka se diferencira trziste tako da neki uobicajen kupac u hrvatskoj bi se tesko odlucio na kupovinu srpskog stripa i obrnuto.



To je tacno, ali u Srbiji imaš pun davo Zagora, Teksa i ostalih kiosk izdanja iz Hrvatske. To su stvari koje govore o tome da je tržište zajednicko, ajmo reci i to da je Srbija jeste Hrvatsko tržište.



ajde molim te prestani da lupas gluposti... i sam si rekao da bas i ne pratis kako se stvari odvijaju... to sto Marketprint vrsi distribuciju pojedinih izdanja nema nikakve veze sa zajednickim trzistem... onda bi mogli da kazemo da smi i mi i Ameri zajednicko trziste, s obzirom na Heavy Metal, pojedine Spider_manove, X-Men... koje je moguce svuda po Srbiji kupiti kod Kolportera....

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."




Mešaš babe i žabe. Ja ti govorim o o tome da izdavacke kuce iz Hrvatske izdaju talijanske stripove i prodaju ih kod nas. Stripovi su poreklom talijanski, ali ih štampaju i prodaju izdavacke kuce iz Hrvatske na kioscima Srbije. Ako to nije tržište onda ni ja nisam Dejan Vasic. Ko izdaje Zagora i Teksa, da ne nabrajam dalje?

Ja nemam ništa protiv toga, ali bi voleo da se izdavaci iz Srbije i izdavaci iz Hrvatske dogovore oko toga ko šta izdaje. Da nemamo dve Crvena plašta i Metabaro(u)na.





ha, ha, ha... Pa da System Comics izda Bic Boziji, Sky Doll, KOriganse.... kad ono majku mu zamisli to uradi i Heavy Metal... bah.... sam sebe potires... prvo skoci, pa onda reci hop...

________________________
"Nikad nisam mogao da utvrdim koja me je od padavicarskih ekipa najvise palila. Metalke, pankerke ili hipici. Mogao si medju njima da nadjes samo najruznije i najbolje ribe na svetu. Sredina nije postojala. Carobni svet rokenrola."
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 18/06/2007 : 00:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ova je rasprava je otišla predaleko i ja odustajem.



Slazem se , bolje da se drzimo najava bp-ovih izdanja.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/06/2007 : 00:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Jok, imam neki svoj ukus. Ne volim naucnu fantastiku, ne volim Americke stripove....


Metabaruni su opera, prica veca od života :)
To se slucajno odigrava u nekoj sferi SF-a ( zapravo je to neki mješanac, dogada se u nekom SF svijetu, fantasy ikonografija, zapravo ima tu svgea, raznih utjecaja - Jodorovsky. Uzmi si njegove filmove pa pogledaj ), moglo se je tako odigravati u western svijetu i opet bi bilo dobro. Moglo je biti u feudalnom Japanu i opet bi štimalo ( na to me zapravo i podsjeca )
To je odlika velikih prica - dobre su bez obzira na kontekst.

Ne treba biti iskljuciv sobzirom na žanrove. Prije treba probati. Ima raznih SF-ova. SF tipa NN mi se ne svida, ne mogu ga probaviti ( probao sam nekoliko puta i ne ide ). SF tipa Star Trek mi se ne svida ( ne zbog sukoba sa Star Warsima, nego jednostavno mi je puuuno lošiji - nema te epske price u pozadini - u Metabarunima je ima :) )
Metabaruni su prije svega genijalna prica, a kontekst u kojemu se odvija radnja pustimo na stranu.
To je takoder genijalno izvedena prica, genijalno vodena, i na kraju, genijalno nacrtana.

imaš prew pa pogledaj. Tako je najlakše ocijeniti ( makar se stvari kasnije zahuktavaju, to ti mogu reci :) )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26660 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/06/2007 : 08:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raspucin

Ma nisam ja ljudi kupio te Metabarone-Metabarune, niti volim takve stripove, nego mislim, da bi izdavaci trebali da se dogovore o tome ko šta izdaje. Mi smo jedno tržište, to nemojte zaboraviti. Mislite da bi krenulo ovo sa stripovima da nismo postali jedno tržište? Bi kurac, mi jedni bez drugih ne možemo.

Mene zanima da cujem informaciju za Gospodare jecma, za Metabaru(o)ne me zabole.


Kakve to ne voliš? Dobre?
Citaš samo loše ili...


Mjenjam stripove, nudim druge stripove, knjige i sl.



Jok, imam neki svoj ukus. Ne volim naucnu fantastiku, ne volim Americke stripove....


sa ovim drugim dijelom si sve rekao

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 18/06/2007 : 10:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Nego da se vratimo na temu.
Kako napreduju Metabroni? Oce li biti do kraja meseca kao sto je najavljeno?
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000