forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 BELI PUT pitanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 05/08/2007 : 13:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Haha, Raspucine, ti me brines tom odusevljenoscu Metabaronima. Nemoj care sebi neki ekstremitet da odstranis...
Go to Top of Page

bok
New Member

Croatia
142 Posts

Member since 09/01/2007

Posted - 05/08/2007 : 14:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit bok's Homepage  Send bok a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Haha, Raspucine, ti me brines tom odusevljenoscu Metabaronima. Nemoj care sebi neki ekstremitet da odstranis...



he he

__________________
Kupujmo originale!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 06/08/2007 : 08:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Kad ide drugii deo Kaste Metabarona?
Gde u Crnoj Gori ima da se kupe izdanja Belog Puta?

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.



Na dva mjesta u Podgorici:
1. Gradska knjižara u centru, imaju sva izdanja ali su cijene za 10 evrica vece od normalnih, tako da tu nemaš šta da tražiš sem ako ne želiš da razbacuješ pare i
2. IPS store u Hercegovackoj ulici (opet centar), u suterenu, oni uglavnom imaju graficke novele dok su sa integralima malo tanji, cijene su uglavnom "normalne".
Eto...

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 06/08/2007 : 15:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Loša im je distribucija van Beograda. Mislio sam da možda i na moru imaju neki štand ili prodaju u okviru neke knjižare.
Izgleda da se ni ne sekiraju mnogo, ipak su ovo izdanja za nas probranih 500 zaljubljenika-budala, a mi takvi se lako snadjemo.

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 06/08/2007 : 15:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Da li se izdanja Belog Puta mogu kupiti negdje u Sarajevu?

Bilo je price da ce im distributer za Federaciju biti IT Computers, ali kada sam prije vise od mjesec dana otisao u njihovu prodavnicu/knjizaru na Kosevu "ljubazna" gospodjica koja je zaduzena za knjizaru ne samo da o tome nije imala poima, nego nije ni cula za Beli Put...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/08/2007 : 23:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Kad ce konacno izaci Thorgal Najavljuju ga još od pocetka godine...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2007 : 00:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Što ste vi svi ljubopitljivi...

Attachment leeds to jealosy. The shadow of greed that is...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 07/08/2007 : 00:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Jbga!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 07/08/2007 : 08:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Loša im je distribucija van Beograda. Mislio sam da možda i na moru imaju neki štand ili prodaju u okviru neke knjižare.



U Budvi, na šetalištu postoji knjižara, valjda se zove Alfa, e tu sam primijetio 300 Frenka Milera i ne bih se zakleo još po-koje izdanje BP-a, pa ako ti je usput i ako do sada nijesi kupio 300 eto ti zgodne prilike da sebi uljepšaš cijelu nedjelju sa fenomenalnim stripom.

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 07/08/2007 : 14:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Raspucin

Loša im je distribucija van Beograda. Mislio sam da možda i na moru imaju neki štand ili prodaju u okviru neke knjižare.



U Budvi, na šetalištu postoji knjižara, valjda se zove Alfa, e tu sam primijetio 300 Frenka Milera i ne bih se zakleo još po-koje izdanje BP-a, pa ako ti je usput i ako do sada nijesi kupio 300 eto ti zgodne prilike da sebi uljepšaš cijelu nedjelju sa fenomenalnim stripom.

Video sam taj 300. To je ona knjižara sa leve strane kad ideš od Trokadera prema sajmu. Nemoj da me držiš za rec, ali mislim da je koštao celu pedeseticu.

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"



Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 07/08/2007 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Haha, Raspucine, ti me brines tom odusevljenoscu Metabaronima. Nemoj care sebi neki ekstremitet da odstranis...




Samo da ne bude kao sa onim prvim Metabaronom, za noge i glavu bih lakše.

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 08/08/2007 : 08:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin
Video sam taj 300. To je ona knjižara sa leve strane kad ideš od Trokadera prema sajmu. Nemoj da me držiš za rec, ali mislim da je koštao celu pedeseticu.




PEDESET EVRICA!!!! I za Budvu je brate mnogo

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 08/08/2007 : 15:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Mnogo, mamu im hoštaplersku!

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 08/08/2007 : 15:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
50€ za 300!!!
Koji lopovi naopako!!!

When I raise my flashing sword... and my hand takes hold on judgment,
I will take vengeance up on mine enemies. And I will repay those who haze me.
O Lord, raise me to Thy right hand... and count me among Thy saints.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 08/08/2007 : 19:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
To je izgleda postao prestiz kod mafijasa. Mercedes, utoka, kajla, i sad stripovi. Uskoro ce ulice biti pune krvi prolivene zbog Nadziraca, a prangija ce da se poteze i za ravnodusne komentare za Zagora.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1561 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 08/08/2007 : 20:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Samsung,Spajder,Stripovi - moto novih mafijasa.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 09/08/2007 : 08:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Nego da se vratimo po život važnim pitanjima:
Šta bi od ovih silnih najava za jul mjesec - te Sin Siti, te druga knjiga Helblejzera, te Sendmen, te Propovednik... Dali je BP otišao na kolektivni godišnji ili škripi tamo dje je i do sada?

Any oficials to explain?

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 09/08/2007 : 08:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk
a prangija ce da se poteze i za ravnodusne komentare za Zagora.




Pa to je sasvim opravdan razlog!!

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15569 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/08/2007 : 08:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Nego da se vratimo po život važnim pitanjima:
Šta bi od ovih silnih najava za jul mjesec - te Sin Siti, te druga knjiga Helblejzera, te Sendmen, te Propovednik... Dali je BP otišao na kolektivni godišnji ili škripi tamo dje je i do sada?

Any oficials to explain?

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"



ocito škripi i ne drži se ni približno svojih vlastitih najava - ništa novo

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/08/2007 : 17:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Raspucin
Video sam taj 300. To je ona knjižara sa leve strane kad ideš od Trokadera prema sajmu. Nemoj da me držiš za rec, ali mislim da je koštao celu pedeseticu.




PEDESET EVRICA!!!! I za Budvu je brate mnogo

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"


Kupila mi žena 300 u Subotici (1550 din.).
Odmah procitao i oduševljen sam... Film je stvarno raden po stripu. Odlican strip, odlican film...

Attachment leeds to jealosy. The shadow of greed that is...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 09/08/2007 : 23:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by vope

Nego da se vratimo po život važnim pitanjima:
Šta bi od ovih silnih najava za jul mjesec - te Sin Siti, te druga knjiga Helblejzera, te Sendmen, te Propovednik... Dali je BP otišao na kolektivni godišnji ili škripi tamo dje je i do sada?

Any oficials to explain?

"...a dje vam je sad FAP mašina!!"



ocito škripi i ne drži se ni približno svojih vlastitih najava - ništa novo

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --





Možeš da se tužiš koliko hoceš, ali Belopute mi ne diraj, oni uz Markosa izdaju najbolje stripove u ex-Ju.
Pusti ih nek urade stvar kako treba.
Nikolu Vranjkovica su pitali kada ce nova ploca, a on im kaže :
-paaaaaaaaaaa, mi smo poceli da je snimamo, ali ne verujem da ce da izade u naredne dve godine....

To je ta stvar, nek izade kad god hoce ali neka bude U PICKU MATERINU !!!!

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/08/2007 : 23:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ne treba sad preterivati pa porediti Block Out i Beli put.
Ipak BO u proseku izda album svakih 5 godina, nadam se da nece i BP krenuti istom stazom.

______________________
Freeeze! Vegan police!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 11/08/2007 : 20:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Samo neka ga urade ljudski.

Pogledajte na Youtube-u, kako Džoni u Prištini, sam sa akusticnom gitarom svira Proljece 13-tog u decembru.
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 13/08/2007 : 15:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message
Metabaroni su zaista izvrsno uradeni, mada se meni svida i kako je SC Mladost JD uradena, a nabavio sam i Tehnopape prvi album. Metabarone sam uzeo u BG u Alanu Fordu (mislim da je bilo oko 23 evra). Više puta je na ovom sajtu spominjana legendarna gostoljubivost i dobrodošlica u toj knjižari i moram reci da je to zaista tako. Miroslav i njegov sin & drugari su stvarno legende. Kupio sam i nešto od Bilala, i sve u svemu oni imaju tamo stvarno odmjerene cijene. Ostalo sam kupio u Biblioneru ovdje u Banja Luci i njihove cijene se isto OK, uvecane za transport i slicno (SC je 13-14 KM a HC 23 KM paritet KM:Evro=1:1,95583). Ali u cijeloj prici mi je ipak nešto malo .... Naime, zaljubljenik sam u Inkale odkada sam cuo kao klinac o njima i o Janjetovu a narocito kada sam nabavio Crni Inkal negdje 1995 godine. Nažalost nemam ostala 4 albuma originalne Mebijusove serije. I pored fantasticnih prica i scenarija i za Metabarone i za Tehnopape i za Mladost JD (a i crteža) ipak mi je Mebijusov rad neprevaziden. On se granici sa filozofijom i pogledom na život. Svi ostali radovi se granice sa mojom pasijom tj. citanjem stripova u svrhu moje ultimativne razonde, ali Crni Inkal je prvi strip koji je na mene uticao kao npr. citanje Jadnika ili Zlocina i kazne i slicnih literarnih remek-djela (ili npr Matrix prvi dio i slicno što se tice filma). Da li neko zna da li ce doci do objavljivanja ponovo originalnih Mebijusovih albuma? (nešto tipa kako je uradena Kasta Metabarona bi bio pun pogodak)

TM
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/08/2007 : 17:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Eto, prica se da ce Inkal (Mebijusov) uskoro ponovo izaci...
Upravo zato se ti stari trenutno mogu nabaviti na aukcijama (neka tri kompleta su bila u prodaji nedavno), što ranije nije bio slucaj.
Znaci, malo strpljenja...

Attachment leeds to jealosy. The shadow of greed that is...
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000