forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 PRICE IZ BAZE DRUGDJE by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

General Katana
New Member



206 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 11/07/2007 : 18:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send General Katana a Private Message
kljucno pitanje - pojavljuje li se cika Marti u ovom serijalu?

There can be only one!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/07/2007 : 18:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by General Katana

kljucno pitanje - pojavljuje li se cika Marti u ovom serijalu?

There can be only one!



Kol'ko ja znam ne,ali bez obzira ocekujem ludilo od stripa.

Kad ce Tex od prvog broja???
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/07/2007 : 19:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ne, naravno. Price su iz proslosti Baze Drugde, a cak ni nas Marti nije svevremen;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/07/2007 : 19:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
hm,hm,hm,zanimljiva štiva...

jebga da bar ne moram martija nadoknadivat...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 11/07/2007 : 21:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Q: Kakvi tekstici? Šokre, Djole ili Bonelli?




A: Castelli

"When I do good, I feel good; when I do bad, I feel bad, and that is my religion."
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1542 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 11/07/2007 : 22:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Ovo se mora kupiti.Samo dok stigne u Srbiju...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 11/07/2007 : 23:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Knjiga je super. Imam samo jednu primjedbu. Zašto je na naslovnici ime Martina Mysterea, kada se on ne pojavljuje u stripu. Zar to treba da prodaje knjigu. Ja mislim da ne.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/07/2007 : 23:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Knjiga je super. Imam samo jednu primjedbu. Zašto je na naslovnici ime Martina Mysterea, kada se on ne pojavljuje u stripu. Zar to treba da prodaje knjigu. Ja mislim da ne.



Zato sto je ovo spin off Martin Mysterea i naslovna jetakva i u originalu.


Kad ce Tex od prvog broja???
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 12/07/2007 : 00:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
to sam cekao... prodano

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 12/07/2007 : 08:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Slažem se sa vecinom. Odlican crtež, lijep dizajn..
Ovo ce se dobro prodavati
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 12/07/2007 : 10:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Normalno da znam da je ime MM napisano u originalu. Nije moja primjedba bila upucena našem izdavacu, nego onako, kao nedostatak ili primjedba koja mene smeta.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/07/2007 : 10:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Normalno da znam da je ime MM napisano u originalu. Nije moja primjedba bila upucena našem izdavacu, nego onako, kao nedostatak ili primjedba koja mene smeta.



Da se naglasi da je to MM štivo i da je usko vezano uz MM. Kako ceš predstaviti novi serijal, ako ga ne vežeš uz neki prijašnji uspješniji?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 12/07/2007 : 14:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Pa, dobro, neka. Ali ja mislim da je baza Drugdje dovoljno poznata, dovoljno tajanstvena i intrigantna da i samo njeno ime može izazvati interes. Opet naglašavam, JA SMATRAM, da moja primjedba stoji i da to MENE smeta. Ne treba me se sada uvjeravati u ono što je jasno, a to je da je marketing samo petljanje, propaganda, pa makar i nepotrebna. Možda ja malo idealiziram, možda sam takav, ali se ne mogu promijeniti.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/07/2007 : 15:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Knjiga je super. Imam samo jednu primjedbu. Zašto je na naslovnici ime Martina Mysterea, kada se on ne pojavljuje u stripu. Zar to treba da prodaje knjigu. Ja mislim da ne.


Zašto na Umpah-pahu stoji ime Asterixa?????
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/07/2007 : 18:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Pa lepo kaže " Asterix predstavlja".
Jel zna neko uopšte kad ce drugi broj Umpah Paha?

Edited by - Lord Vader89 on 12/07/2007 18:26:33
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 12/07/2007 : 21:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
I sada cemo u ovom topicu o bazi Drugdje nastaviti pisati o Umpah Pahu. Zahvaljujuci Kici. Uvijek on. Samo minira. Kico, svraticu u kafic i gotov si... Grrr...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/07/2007 : 23:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Necemo pisat o Umpah pahu!
Pisat cemo o Bazi Drugdje i njenim pricama...
Cim strip izade iz tiskare
i cim ga vecina forumaša procita



A ti više svrati na tu kavu :-)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/07/2007 : 23:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Ja sam mislio samo usput da pitam, ali sam pkrenuo poseban topic. Sorry....
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/07/2007 : 23:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Pa, dobro, neka. Ali ja mislim da je baza Drugdje dovoljno poznata, dovoljno tajanstvena i intrigantna da i samo njeno ime može izazvati interes. Opet naglašavam, JA SMATRAM, da moja primjedba stoji i da to MENE smeta. Ne treba me se sada uvjeravati u ono što je jasno, a to je da je marketing samo petljanje, propaganda, pa makar i nepotrebna. Možda ja malo idealiziram, možda sam takav, ali se ne mogu promijeniti.



-Vjerojatno s godinama covjek postane "cangrizav",pocinje ga više stvari smetat.!-Ljepo je kad covjek cesto upotrebljava svoje "ja"!-Narocito je ljepo u svakoj recenici upotrijebit to "ja",ja mislim,ja smatram,ja idealiziram,ja sam ljubitelj samog sebe,idealan sam sam sebi,zaljubljen sam u samog sebe,ja sam ....ma sve je jasno,dakako!-
-A što bi se mjenjo kad si si idealan!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/07/2007 : 23:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Normalno da znam da je ime MM napisano u originalu. Nije moja primjedba bila upucena našem izdavacu, nego onako, kao nedostatak ili primjedba koja mene smeta.



-Eh,zar je netko posumnjao u znanje,...hajte,molim vas...i bože sacuvaj da bih "ja" uputio primjedbu izdavacu.-A i Talijani da su znali za smetnju,sigurno ne bi na orginalnoj naslovnici napisali ime MM!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/07/2007 : 23:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Necemo pisat o Umpah pahu!
Pisat cemo o Bazi Drugdje i njenim pricama...
Cim strip izade iz tiskare
i cim ga vecina forumaša procita



Ja cu se cak potruditi da bacim i koji opaki spoiler! BuaaaahhaaaaQ

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/07/2007 : 23:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay


Ja cu se cak potruditi da bacim i koji opaki spoiler! BuaaaahhaaaaQ




Opaki spoileri Tvog uma su prekrasni
velika vecina foruma svršava na svaki tvoj komentar
ostali danonocno paze na svaki tvoj post da vide kakvo ce mišljenje imati o doticnoj epizodi/stripu/junaku
a ti nas redovito obavještavaš šta cemo citati u svakome stripu za mjesec dana
zato

ne seri....
Go to Top of Page

marsuna
Starting Member

33 Posts

Member since 11/07/2007

Posted - 13/07/2007 : 00:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send marsuna a Private Message
Pozdrav svima!
Samo bih rekao da sam citao strip u originalu te da je jedan od najboljih SBE stripova uopšte, recimo rijedak strip koji tuce dobar broj prica cak i nenadmašnog Kena.
Govorim o prvoj svesci. Zamjeram mu jedino pokoju informaciju previše, tj. ono kad je neke stvari bolje ostaviti lagano nedorecenima nego da se sve objašnjava. No, to je blago izrazeno. Za mene svakako najbolje izdanje za ovu godinu na ovim prostorima. I onda Bonelli kao ne valja, ma da...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26506 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/07/2007 : 05:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Jeai li ti Dadoi?

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/07/2007 : 06:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Kada cemo ova nova izdanja moci kupiti?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000