forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 PRICE IZ BAZE DRUGDJE by Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/08/2007 : 22:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
spominjanje toga teksta izaziva kod mene jako negativne emocije... gore imas natuknicu...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 00:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hvala na informaciji.
Ocigledno smo previdjeli, iako mi je ostalo u sjecanju da smo na to gledali.
Srecom, citateljima koji budu pozorno citali strip radi stripa, a ne radi gresaka u njemu,
nece biti problem skuziti o kojim se stranicama radi, ako se budu vracali na reference.
Odgovornost za gresku preuzimam iskljucivo na sebe, te se ispricavam svim citateljima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/08/2007 : 01:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
je, to je iznimna greska. unutar 5 stranica jako tesko se snaci i naci o cemu se govori. kako rekoh - bilo je puno vaznijeg posla u tom tekstu, ukljucivo i talijanske tvarne greske koje je ispravio dok...
to su pizdarije koje moze spomenuti valjda samo dikej
nijedno strip izdanje nije besprijekorno ni savrseno, ali i dalje smatram da su ova izdanja jako blizu tomu...
jer, ako se nekom dogadaju posvete sati kopanja po netu, ako se pazi dobro da se apdejtaju brojni dogadaji brojnim saznanjima - kao npr. deep impact misija u mmg, ta tko bi to ucinio osim LL?? - onda naravno imam pravo na gore receno...
ne kontam tipfelere i glupe previde, ma kako teški bili, pokoji ce uvijek proci citali ih i 50 puta...
LL izdanje se ne prevode, ona se rade i studiraju, a vecina drugih, s izuzetkom fibre, ne moze napraviti ni jezicno pristojan i razumljiv prijevod, o drugome da ne govorim...
i zato je LL valjda mnogima trn u oku... jer pokazuje kako i bonelli moze izgledati vraski dobro!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 02:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nismo mi toliko dobri koliko nas ti nahvali.
I sigurno ima jos izdavaca, osim Libellusa, koji rade dobra izdanja, odnosno daju
maksimum i ulazu puno truda i rada.
I sam znas da ne volimo previse o nama pricati rijecima, vise djelima...
A svaka, pa i najmanja greskica, nama osobno jako smeta i uvijek cemo se zbog toga ispricati,
jer, ma koliko god bezazlena bila, nije se trebala dogoditi.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/08/2007 : 03:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Xexe, hvali cigo svoga konja;-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/08/2007 : 10:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Nismo mi toliko dobri koliko nas ti nahvali.
I sigurno ima jos izdavaca, osim Libellusa, koji rade dobra izdanja, odnosno daju
maksimum i ulazu puno truda i rada.
I sam znas da ne volimo previse o nama pricati rijecima, vise djelima...
A svaka, pa i najmanja greskica, nama osobno jako smeta i uvijek cemo se zbog toga ispricati,
jer, ma koliko god bezazlena bila, nije se trebala dogoditi.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Kad smo vec kod dela,koja nas ocekuju u septembru da znam koliko para da odvojim porodici od usta

Kad ce Tex od prvog broja???

Edited by - Tex Willer on 26/08/2007 10:11:01
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/08/2007 : 11:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Kad smo vec kod dela,koja nas ocekuju u septembru da znam koliko para da odvojim porodici od usta



Oko 1000 kuna.....!

Kao i svaki put.......
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 12:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Xexe, hvali cigo svoga konja;-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Eto Curunire, ti si Cigo a mi ostali smo konj... doci ce on opet na Mafest, kad tad!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/08/2007 : 14:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

je, to je iznimna greska. unutar 5 stranica jako tesko se snaci i naci o cemu se govori. kako rekoh - bilo je puno vaznijeg posla u tom tekstu, ukljucivo i talijanske tvarne greske koje je ispravio dok...
to su pizdarije koje moze spomenuti valjda samo dikej
nijedno strip izdanje nije besprijekorno ni savrseno, ali i dalje smatram da su ova izdanja jako blizu tomu...
jer, ako se nekom dogadaju posvete sati kopanja po netu, ako se pazi dobro da se apdejtaju brojni dogadaji brojnim saznanjima - kao npr. deep impact misija u mmg, ta tko bi to ucinio osim LL?? - onda naravno imam pravo na gore receno...
ne kontam tipfelere i glupe previde, ma kako teški bili, pokoji ce uvijek proci citali ih i 50 puta...
LL izdanje se ne prevode, ona se rade i studiraju, a vecina drugih, s izuzetkom fibre, ne moze napraviti ni jezicno pristojan i razumljiv prijevod, o drugome da ne govorim...
i zato je LL valjda mnogima trn u oku... jer pokazuje kako i bonelli moze izgledati vraski dobro!



Ma gle, izdanje je super, sa prijevodom, samom obradom izdanja (sa cijenom sam se ocito pomirio), a i sama epizoda je odlicna (a greske 0.01%). Nemojte me sad uzimati na pik sto sam to primijetio, valjda 90% citaca to niti ne gleda, no sve to lijepo moze dodati kao zanimljivost izdanja. Lijepo sam rekao curuniru, moze dodati zanimljivosti koje je spomenuo onomad... I kaj se toliko zustro branite, pa niko vas ne napada?!

_____________
flatline
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 15:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Obzirom da pises u mnozini, predpostavljam da mislis i na mene, ali nisam skuzio zasto?
Mislim da sam se zahvalio na informaciji, jer nama prvima je to najzalije, ali isto tako
i vazno vidjeti gdje je bila greska (neovisno koliko je bitna), kako bi buduca izdanja jos bolje napravili.
O kakvom zustrom branjenju govoris, kad sam odgovornost za gresku preuzeo, i ispricao se, mogu samo ponoviti.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/08/2007 : 16:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ma to, kak se odmah ispricavate... Vidim da se jako unosite u svoj rad, no pogreska se moze desiti, niko nije savrsen! Kaj sad! Peace people, samo tako naprijed! Ocekujem drugo izdanje ubrzo.

_____________
flatline
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2007 : 16:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by prozirna senka

Xexe, hvali cigo svoga konja;-)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Eto Curunire, ti si Cigo a mi ostali smo konj... doci ce on opet na Mafest, kad tad!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 17:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ma to, kak se odmah ispricavate... Vidim da se jako unosite u svoj rad, no pogreska se moze desiti, niko nije savrsen! Kaj sad! Peace people, samo tako naprijed! Ocekujem drugo izdanje ubrzo.

_____________
flatline



Ma naravno, sve OK.
Dakako da se greska moze desiti svakome, no uvijek nam bude jako zao, bez obzira
o kakvoj se gresci radilo. A kako uvijek nastojimo napraviti izdanja sto je moguce bolje,
i citatelji s pravom ocekuju maksimum, pa je iskrena isprika nesto sto nasi kupci sigurno zasluzuju.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/08/2007 : 21:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
Hej libelusovci! Vec sam postavio to pitanje al me niko ne ferma pa da ga ponovim. Dal se u striparnici može platiti karticama?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2007 : 21:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa to pitanje trebas postaviti Vedranu...
U biti znam da planiraju nesto koko toga, ali za sada jos nije moguce.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5049 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/08/2007 : 00:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Ne može karticama, samo cash (za sada). U MC knjižari (F. Petrica) može se platiti i American Express karticom.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/08/2007 : 02:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Pa to pitanje trebas postaviti Vedranu...
U biti znam da planiraju nesto koko toga, ali za sada jos nije moguce.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Jebga kad ga nema pa ja ganjam vas. Hvala
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/08/2007 : 16:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
U zanimljivostima na ubc-u ima ovaj odjeljak gdje koliko sam shvatio objašnjavaju da je Beretta kao skopirao logotip Quakea i da valjda piše i recenzije videoigrica, a Beretta veli da ce za sljedeci nastavak cak i iskoristiti simbol iz Quakea 2 (uz smajlic mali). Jel sam dobro preveo?


Il simbolo che appare sulla mano di Amanda (pag.78) c praticamente uguale, ruotato di 90° e a meno del "farfallino" posticcio aggiunto, al logo del videogame Quake. Pare infatti che Beretta e soci se ne siano accorti con un po' di ritardo (e se che il poliedrico Vincenzo scrive anche per una rivista di videogiochi...) e che a scanso di equivoci abbiano aggiunto al simbolo, che c effettivamente una runa magica, un segno di distinsione. "Poco male", ha affermato lo stesso Beretta, "vuol dire che non dovremo lambiccarci piu di tanto il cervello per trovare un'ispirazione per l'emblema che apparirr nel seguito di questa storia: useremo direttamente il logo di Quake 2 ;^)"

Mislim da to nije istina vec da je to zapravo zapravo okultni znak iz Deejeve Heptarchia Mystica, znak princa Blisdona..




Logo za Quake:


_____________
flatline
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/08/2007 : 18:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Quake 2 pamtim kao jednu od najboljih igrica koju sam odigrao...

Danas se bacam na citanje ove knjige!

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/08/2007 : 23:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
uff, ruzna li avatara...


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 29/08/2007 : 23:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Quake 2 je jedna od najjacih igrica, a, di su ta vremena kad san po cili dan sa rocket launcherom i onom mašinerijom prelazia igricu...

Death is certain, life is not*
*Start digging, Busmalis
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/08/2007 : 23:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

uff, ruzna li avatara...


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/09/2007 : 01:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
S debelim zakasnjenjem preporuke i s juga Srbije.
Fenomenalan strip.
Dado,koliko brojeva planirate dogodine?
Leglo bi bar 3 komada
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/09/2007 : 11:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

S debelim zakasnjenjem preporuke i s juga Srbije.
Fenomenalan strip.
Dado,koliko brojeva planirate dogodine?
Leglo bi bar 3 komada



Ove godine ide jedan. Dakle, kvota je ispunjena za 2007. Za dogodine - vidjet cemo. Jedan sigurno.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/09/2007 : 15:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Nemmoj samo jedan,bar dva.
Poce da mucam od muku i pri kucanje
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000