forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford kolor biblioteka
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 15/11/2007 : 23:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Ako ce slijediti primjer Dylan Dog SPECIAL, cija su prva 3 izdanja s tvrdim koricama izašla NAKNADNO, vjerovatno ce AF Color doživjeti naknadni otisak i uvez i u HC... Nadam se... Ako je naklada dobra, tko ne bi tiskao?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/11/2007 : 23:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

Ako ce slijediti primjer Dylan Dog SPECIAL, cija su prva 3 izdanja s tvrdim koricama izašla NAKNADNO, vjerovatno ce AF Color doživjeti naknadni otisak i uvez i u HC... Nadam se... Ako je naklada dobra, tko ne bi tiskao?



Ako se ne varam, prvai specijal - Na ruti Moby Dicka nikad nije izas'o HC,bar ga ja nisam video
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/11/2007 : 23:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
A nazalost ne varam se
http://www.morecomics.hr/?srch_cat=1&srch_str=dylan+dog&trazi.x=36&trazi.y=1
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/11/2007 : 23:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kico

korice = tvrde
sve piše



Pa kako sad odjednom tvrde korice a prva tri nisu bile
I gde je druga naslovna



http://www.morecomics.hr/?srch_prop%5Bdata%5D%5B35_12760%5D=1


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/11/2007 : 23:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kico

korice = tvrde
sve piše


Da sad sam video, dakle sad imamo sa po dve razlicite naslovnice svaki broj, plus HC, ali samo jedna naslovna je HC, da li ce biti i drugi primerak od svakog broja HC, tako da bi onda imali po 4 primerka od svakog broja.
A šta je sa mekim naslovnicama , da li broj 4 ide na kioske po ceni od 29kn?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 00:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Yap!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 08:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Koje je ovo šarenilo izdanje. Ja bih ga nazvao navrat-nanos, zbrda-zdola, papilova. Vrrrrlo sam zadovoljan što sam na vrijeme eskivirao i nisam kupio nijedan primjerak.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 16/11/2007 : 08:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Totalno sranje od izdanja.. Prelistao sam 12 umjetnika (jer sam toliko blagoslovljen da mi je cura pocela raditi u kiosku) i mogu reci da jako nakaradno izgleda obojani crtež i format je užasno loš.. Sad još i HC izdanje?!? Pa ko je tu lud :(
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2430 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 16/11/2007 : 10:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Šta još sledi ? Alan Ford giganti sa probranim epizodama (od 1-51) .. u SC i HC ... a da ne zaboravimo još albuma sa slicicama, može i reprint iz osamdesetih... pored "albumovanih" epizoda od 1-51

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2007 : 11:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sve dok se prodaje, bit ce ga u milion varijanti i formata. Sto je tu cudno? Nije li poanta svakog normalnog izdavastva zarada? Berniju se nema sta prigovorit, covjek samo radi svoj posao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/11/2007 : 12:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Meni su odlicni ovi Alan Fordovi u boji, 29kn - mislim da je pristojna cena, sad ove HC sigurno necu da kupujem.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Sve dok se prodaje, bit ce ga u milion varijanti i formata. Sto je tu cudno? Nije li poanta svakog normalnog izdavastva zarada? Berniju se nema sta prigovorit, covjek samo radi svoj posao.


Slažem se!
Ako prodaja,primjer Martija ili M.Noa ili cak Texonea ili Dampyra,iole ovisi o prodaji bilo kakve verzije Alana Forda u izdanju Strip-Agenta,onda neka nama Fordova svakakvih,šarenih i raznih formata,tvrdih i mekih.
Uvijek ce se naci onaj koji to nema ili onaj kojem treba,kupiti i biti sretan sa novom verzijom.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 15:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Neka izlazi, nemam ja ništa protiv. Ali kod mene u kucu ne ulazi. O tome sam ja pisao. U današnjoj hiperprodukciji stripa, covjek MORA napraviti neku selekciju, ne može sve kupovati. Odakle mu tolika lova. Ovo je moja selekcija i ne treba mi sada spocitavati da sam protiv toga da izlazi. Isto tako izlazi i glupi Mali rendžer, ali mimo mene. To bih možda uzimao kada bi živio u Bangladešu i to bi bio jedini strip.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey
Neka izlazi,nemam ni ja ništa protiv.A kod mene doma je dobrodošao.O tome ja pišem.U današnjoj hiperprodukciji stripa,covjek MORA napraviti neku selekciju,ne može sve kupovati. Ali za ovakvo izdanje uvijek se nade. Ovo je moja selekcija i ne treba mi sada spocitavati da sam za to da izlazi. Isto tako i Politikin Zabavnik,nek izlazi,al mimo mene. To bih možda uzimao kada bih živio u Hrasnici i to bi bio jedini strip kojeg sam procitao.


Slažem se!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 15:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
A lopove jedan, montiraš, a?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 15:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message


Ali stoji ona... neka, jer to pomaže izdavanje nekih drugih stvari, zato sam i za ovo i za Zagor klasik.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/11/2007 : 15:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message


nemoj zamjeriti,al morao sam
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/11/2007 : 16:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by wiskey
Neka izlazi,nemam ni ja ništa protiv.A kod mene doma je dobrodošao.O tome ja pišem.U današnjoj hiperprodukciji stripa,covjek MORA napraviti neku selekciju,ne može sve kupovati. Ali za ovakvo izdanje uvijek se nade. Ovo je moja selekcija i ne treba mi sada spocitavati da sam za to da izlazi. Isto tako i Politikin Zabavnik,nek izlazi,al mimo mene. To bih možda uzimao kada bih živio u Hrasnici i to bi bio jedini strip kojeg sam procitao.


Slažem se!


Izvrsno!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 16/11/2007 : 17:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
quote:
Originally posted by kico



nemoj zamjeriti,al morao sam




Ne gadi mi PZ, jer cu ti nategnuti Štrumpfetu!!!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/11/2007 : 18:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by kico



nemoj zamjeriti,al morao sam



Ne gadi mi PZ, jer cu ti nategnuti Štrumpfetu!!!!!



I onda samo zamislite kolika je moja samokontrola kad ovo ne komentiram

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/11/2007 : 10:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Koliko mogu da primetim ma sajtu morecomicsa ima AF kolor sa dve razlicite naslovnice u HC varijanti po 59kn, da li to znaci da ga više nece biti po ceni od 29kn u SC izdanju i da nece više ici na kioske?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/11/2007 : 11:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Koliko mogu da primetim ma sajtu morecomicsa ima AF kolor sa dve razlicite naslovnice u HC varijanti po 59kn, da li to znaci da ga više nece biti po ceni od 29kn u SC izdanju i da nece više ici na kioske?



A prva tri samo jedna u HC?
Ovo se zove "jebe lud zbunjenog"...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/11/2007 : 12:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by srdjandj

Koliko mogu da primetim ma sajtu morecomicsa ima AF kolor sa dve razlicite naslovnice u HC varijanti po 59kn, da li to znaci da ga više nece biti po ceni od 29kn u SC izdanju i da nece više ici na kioske?



A prva tri samo jedna u HC?
Ovo se zove "jebe lud zbunjenog"...


Zato i pitam, voleo bih da mi neko da objašnjenje!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 17/11/2007 : 12:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ovako: ajd sacekajmo tjedan dana
pa ako ne dode na kioske do CRŠa
razvalit cemo Bernarda na štandu
ako dode,ja ti javim obe naslovnice i sve
može?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/11/2007 : 12:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ovako: ajd sacekajmo tjedan dana
pa ako ne dode na kioske do CRŠa
razvalit cemo Bernarda na štandu
ako dode,ja ti javim obe naslovnice i sve
može?


Naravno care!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000