forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mala pomoc oko Kena
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 17/07/2007 : 18:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Htio sam pitanje postaviti u donji topic o Kenu ali je isti otišao debelo u oof topic.

Naime kopkam malo po netu i gledam tok Ken Parkera imaju ga i Libellus i Fibra i sad ja tu ne kuzim je to isto izdanje ili su to razlicita izdanja i koliko vidim ovaj od Libellusa je crno bijeli dali je Fibrin u boji ??? (nepiše na siteu) a Markos (koi je koliko sam skuzio sef Fibre) spominje boju pa ono ...

Znam da i jedni i drugi citaju Forum pa ak omoze malo pojašnjenje

unaprijed zahvalan

lijep pozdrav

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 17/07/2007 : 18:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ukratko: pa libellus je prvo izdavao kena jer je markos bio jedan od osnivaca libellusa(prvih 32 broja), pa je sada osnovao fibru pa tako i ken prelazi u fibru (logicno od broja 33). sve je ostalo isto samo je promijenjeno ime izdavaca.
naravno ne ulazim u razloge zasto, kako i sl. i to je sada nebitno (ovo cisto da se ne nastavi razgovor u tom smijeru)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 17/07/2007 : 19:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nisu u boji ali ce izaci broj koji je color.
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 17/07/2007 : 19:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Hvala vam na informacijama, da vidio sam da je u Libelusu do broja 32 a nastavak u Fibri a sve ostalo isto, zato me je i zbunilo :)), šteta što nije u boji, ali šta se može ;)

ustvari dali su u originalu svi Ken Parkeri u boji? (imam doma neke talijanske u boji pa sam automatski pretpostavio da su svi)

lijep pozdrav

Edited by - Gutrum on 17/07/2007 19:57:00
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 17/07/2007 : 20:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by Gutrum

Hvala vam na informacijama, da vidio sam da je u Libelusu do broja 32 a nastavak u Fibri a sve ostalo isto, zato me je i zbunilo :)), šteta što nije u boji, ali šta se može ;)

ustvari dali su u originalu svi Ken Parkeri u boji? (imam doma neke talijanske u boji pa sam automatski pretpostavio da su svi)

lijep pozdrav



Ken Parker je u crno belom ali su neke epizode u boji. A to sto imas u boji su epizode koje je crtao Milazzo koje Colana West izdala u boji.

When I raise my flashing sword... and my hand takes hold on judgment,
I will take vengeance up on mine enemies. And I will repay those who haze me.
O Lord, raise me to Thy right hand... and count me among Thy saints.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000