forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nickovi-podrijetlo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 31/05/2010 : 10:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 31/05/2010 : 10:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
http://en.wikipedia.org/wiki/Imrahil

Tolkin omiljeni pisac, Imrahil omiljeni "lik" iz njegovog opusa.
A i onako se svuda registrujem tako neki me tako i zovu, pa ljudi pomisle da sam neki Turcin
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 31/05/2010 : 11:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

http://en.wikipedia.org/wiki/Imrahil

Tolkin omiljeni pisac, Imrahil omiljeni "lik" iz njegovog opusa.
A i onako se svuda registrujem tako neki me tako i zovu, pa ljudi pomisle da sam neki Turcin

To sam i ja mislio,dok nisam video pravo ime .

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 31/05/2010 : 12:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Imrahil

http://en.wikipedia.org/wiki/Imrahil

Tolkin omiljeni pisac, Imrahil omiljeni "lik" iz njegovog opusa.
A i onako se svuda registrujem tako neki me tako i zovu, pa ljudi pomisle da sam neki Turcin

To sam i ja mislio,dok nisam video pravo ime .



hahaha, kazem ja
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 31/05/2010 : 12:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ha, moj pokusaj da originalno spellujem "Gruja" na engleskom, pa dodah "h" na kraju, koje, jelte, ne bi trebalo da se izgovaram. Problem lezi u tome sto se to i dalje cita "Grudža", a vecina stranaca na Ventrilu je izgovaralo "Grudžah" tako da nisam baš mnogo postigo, osim sto je ime jedinstveno i nikad nije zauzeto ni na jednom sajtu.

E sad, što se tacke na kraju tice, imao sam problem sa mailom, jer u 100% slucajeva koristim gmail, a sa tim se ne moce registrovati. Tako da sam napravio nalog na nekom opskurnom besplatnom sajtu koji nije na listi. Nažalost, iz ne-znam-ni-ja kojih razloga, potvrda registracije mi nije stigla. Onda iskopah drugi e-mail, što dobih od providera, i taj je upalio - ali kako nisam imao živaca da proveravam dal' ce dva put da prihvati isti nik, samo dodah tacku. Tako i ostade....
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 31/05/2010 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
Nadimak iz detinjstva, vise od pola zivota ga vucem za sobom, tako da mi mnogi ni ne znaju pravo ime.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/05/2010 : 14:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
igram i pijem ko adriano, a i paše mi uz ime.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 31/05/2010 : 14:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Vronski je osim cinjenice da je jedan od najpoznatijih Tolstojevih likova, kao i likova iz svetske književnosti, zasnovan na istoriskoj licnosti, pukovniku Rajevskom koji je poginuo kod Paracina boreci se na srpskoj strani protiv Turaka.
Ime zvuci kratko a opisuje slavnu književno-istorijsku licnost, dovoljno za nick!
;)
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/05/2010 : 15:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
a koje ti je pravo ime, podijeli s nama, zašto se kriješ iza tog zastrašujuceg nadimka.
quote:
Originally posted by psycho

Nadimak iz detinjstva, vise od pola zivota ga vucem za sobom, tako da mi mnogi ni ne znaju pravo ime.

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/05/2010 : 15:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
zagor baš paše uz hajdukov grb
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ja san prvobitno bija Zarkoff, i prijavija se tamo 2003/2004, a Zarkoff radi fizicke slicnosti, cesta mornarska majica i u to vrime njegova frizura.Mislim da sam s tim nickom napravija 2 posta, onda kad san se 2006 opet tija ulogirat, zaboravija san pass, i onda san opet kreira novi nick, stari je izbrisan.
A zašto "Zagor-te-nay"? Jer je "Zagor" bija zauzet..I zato jer je ovo ipak site od stripova, pa želim bit kliše nick. I zbog nikakve fizicke slicnosti sa Zagorom.

Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 31/05/2010 : 15:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message
Veliki sam ljubitelj nocnog okupljanja na slabo osvjetljenim lokacijama. Zbog toga cesto nosimo baklje, svjece i velike odore sa kapuljacama. Naravno to nosimo da ne isprljamo odjela. Tu volimo da pricamo o veselim temama: sex, novac i prijem novih clanova. Možda mi se to podsvjesno nametnulo kao nik.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4703 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 31/05/2010 : 15:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Nešic - Neša - Kreša.
Prozvali me na jednoj ekskurziji :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/05/2010 : 16:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Ja sam aktivan na samo jos jednom forumu pored ovog, ali nisam hteo isti nik da uzmem. A, na forum sam se registrovao odmah po citanju epizode Dampira "Ispod kamenog mosta", jedan od likova ce zove Caleb (Kejleb), pa mi je on prvo pao na pamet. Inace se zovem Nikola.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

mlLandj3
Average Member



Serbia
680 Posts

Member since 22/09/2009

Posted - 31/05/2010 : 16:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mlLandj3's Homepage  Send mlLandj3 a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Hehe... Pa nisam rekao da su losi. Samo sam rekao da su njanjavi. Nisu bili u skladu sa svojim izgledom. Ono kao, rokeri, a pesme za male devojcice. To sto su radili, dobro su radili.
No, dobro, ne mogu svi da budu metalci
Ako ti se svidja Na raskrscu poslusaj ovo da cujes na sta mislim...
http://www.youtube.com/watch?v=9LdpaYX6LdU



pito bi te ja da si imo 10 god kad su se pojavili a ono sledeca scena: Niš, naselje Pantelej, neke usamljenje zgrade na periferiji, prvi soliteri izgradjeni u to vreme u Nišu. Ja mali pa mi se one zgrade cine visokim u božju mater. Pogledam gore a ono sa poslednjeg sprata sprata jedne od tih višespratnica trešti: "Nebo je malo, malo je za sve...". A pravo nebo se nešto natmurilo, spremalo se neko nevreme, ma prava apokalipsa. I sad moš misliti mene balavca kako sam se napržio na njih. Dan danas se naježim kad se setim te scene
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 31/05/2010 : 17:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Ahaa,to..ma nemoj tako,meni su i grupa kerber bili super
na raskrscu,svetlana,kad ljubav izda,seobe...super su,bar za mene,posebno Na raskrscu

http://www.youtube.com/watch?v=K9_4scvPYJk

Kerber je moja omiljena grupa! Zaista su legende!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 31/05/2010 : 17:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Dva dana pre registracije sam postao profesor tehnike i informatike, otud želja da mi nic bude profesor, kako je isti vec postojao dodao sam inz od inženjer koje je bilo moje prethodno zvanje.Mnogi ce sada dodati da sam težak kompleksaš ali to mi je bilo simpaticno.
Go to Top of Page

mezmehudin
New Member



122 Posts

Member since 11/11/2009

Posted - 31/05/2010 : 18:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mezmehudin a Private Message
ime lika iz jednoga stripa kojeg san napravija prije par godina, kad malo pogledan i nije baš najbolje za nick
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 31/05/2010 : 21:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Ja sam aktivan na samo jos jednom forumu pored ovog, ali nisam hteo isti nik da uzmem. A, na forum sam se registrovao odmah po citanju epizode Dampira "Ispod kamenog mosta", jedan od likova ce zove Caleb (Kejleb), pa mi je on prvo pao na pamet. Inace se zovem Nikola.

Plus sto je u Partizan dosao najbolji play Evrope McCALEB,mislim da je to presudilo.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 31/05/2010 : 21:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
Veliki sam fan benda Manowar, pa je nick Wicked uzet iz njihove pesme Blood Of My Enemies.

Three Sons Have I And They Ride By My Side
The Fierce The Black And The Wicked Are Their Names
We Ride Down My Enemies On Their Half Hearted Flight
No Voice Of Mercy No Evangels Of Light




You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/05/2010 : 21:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Plus sto je u Partizan dosao najbolji play Evrope McCALEB,mislim da je to presudilo.



Ja sam na forumu pre nego je dosao Mekkejleb, pre nego sam uopste cuo za njega. Nema veze ovo sa njim.



Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 31/05/2010 : 21:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by okiboki

Plus sto je u Partizan dosao najbolji play Evrope McCALEB,mislim da je to presudilo.



Ja sam na forumu pre nego je dosao Mekkejleb, pre nego sam uopste cuo za njega. Nema veze ovo sa njim.




Znam zezam se.Ali kao da si znao.Naslutio si i prizvao ga i hvala ti na tome

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 31/05/2010 : 21:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

a koje ti je pravo ime, podijeli s nama, zašto se kriješ iza tog zastrašujuceg nadimka.
quote:
Originally posted by psycho

Nadimak iz detinjstva, vise od pola zivota ga vucem za sobom, tako da mi mnogi ni ne znaju pravo ime.




Zoran
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/06/2010 : 11:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
ima jako puno Zora i Zorana, ali niti jedna Sutonka ili Suton. valjda suton predstavlja nekakav kraj, a zora pocetak.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/06/2010 : 13:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja nemam pojma, za mene je 1Euro svojevremeno imao zanimljivu teoriju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 01/06/2010 : 13:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

Zora Suton

fora


Dawn Sunset
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000