forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 hiperprodukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

pot
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 27/10/2002

Posted - 31/08/2007 : 20:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pot a Private Message
prije 3 godine otkrio sam stripovi com! bas se slavila prva godisnjica, no to nije vazno zelio sam reci da u to vrjeme na kiosku je bilo nekolicina naslova, moglo se nabrojati na prste!
sad gledam po kioscima i nemogu vjerovati,zagor extra,klasik,vanredno izdanje chico prica.....,alan ford taj itaj, pa ovaj pa onaj pa sa debelim koricama pa sa crvenim,zutim,zelenim koricamatex nekoliko izdanja!!!!!itd(malo sam karikirao)
uglavnom zanima me od kad se u hrvata i ostataka ex yu pojavila takva zainteresitiranost za stripove i od kad to??
te koliko je za to zasluzan markos i ostali entuzijasti od prije 4 godine,naravno mislim na stripovi com!! zaista zanimljivo prije 3 godine skoro nista stripova a sada hiperprodukcija! dali je to dobro? kome treba af toliko verzija itd!!!!???

JA BI MOGAO DA MOGU JA BI ZNAO DA ZNAM

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2007 : 20:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
vecina tih izdanja se dobro prodavala prije 20 godina.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 31/08/2007 : 20:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Za sve je kriva prokleta nostalgija, sve su to stari junaci... nista novo na kioscima ne moze opstati.

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 31/08/2007 : 20:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Cuj, nebih te želio tu sad ispravljat ali izgleda da si zagubio koju godinu, jer ti si clan 5 godina a forum postoji 6.

A što se tice zasluga - svakako da je ovaj sajt zaslužan za promociju stripova i poboljšanje situacije na prostoru ex-yu, medutim nebih rek'o da je situacija tako blistava. Da, ima puno izdanja na kioscima, ali u sve manjoj nakladi. A ova luksuzna tvrdoukoricena, ne smatram baš stripovima. Više kao neku skupu legalnu perverzijicu.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2007 : 20:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by pot

prije 3 godine otkrio sam stripovi com! bas se slavila prva godisnjica, no to nije vazno zelio sam reci da u to vrjeme na kiosku je bilo nekolicina naslova, moglo se nabrojati na prste!
sad gledam po kioscima i nemogu vjerovati,zagor extra,klasik,vanredno izdanje chico prica.....,alan ford taj itaj, pa ovaj pa onaj pa sa debelim koricama pa sa crvenim,zutim,zelenim koricamatex nekoliko izdanja!!!!!itd(malo sam karikirao)
uglavnom zanima me od kad se u hrvata i ostataka ex yu pojavila takva zainteresitiranost za stripove i od kad to??
te koliko je za to zasluzan markos i ostali entuzijasti od prije 4 godine,naravno mislim na stripovi com!! zaista zanimljivo prije 3 godine skoro nista stripova a sada hiperprodukcija! dali je to dobro? kome treba af toliko verzija itd!!!!???


Ja prije 3 godine nisam razmišljao o stripu i onda mi je prijatelj donio neke Zagore da ih procitam. Uslijedila je prva kupovina, 10 extra Zagora za 100 kuna na pijaci od Ontarioweba u Osijeku. Sjecam se kako sam mislio da sam platio veliku sumu za stripove (danas potrošim i preko 1000 poneki mjesec). Polako sam se navukao i danas citam sve što mi padne šaka, a skupljam štošta.
A za hiperprodukciju, samo neka pice, a mi možemo birati...od AF kupujem klasik i vjerovatno cu nabaviti i kolor biblioteku (jer ce biti samo 10 kom.) Borgis, Svet, Vjesnik i extra me ne zanimaju, ali netko ce opet i to izabrati pa svi sretni i zadovoljni.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/08/2007 20:51:42
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 31/08/2007 : 22:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Meni je OK, da bude sto vise stripova, voleo bih najvise kad bi izlazili Zagori svake nedelje, po jedan redovni i jedan extra i AF klasici kad bi picili isto tako jednom nedeljno, ovo ostalo mi odgovara sto izlazi mesecno po jedan komad.
Sad kupujem i ove Libellusove( ne bas sve), ali 70% HC kupujem!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Akul
Junior Member

Croatia
354 Posts

Member since 08/05/2007

Posted - 31/08/2007 : 23:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Akul a Private Message
Što više to bolje!

quote:
Originally posted by altair

Za sve je kriva prokleta nostalgija, sve su to stari junaci... nista novo na kioscima ne moze opstati.



Da, teško da ce nešto novo preživjeti duže od dvije godine,možda i manje. Uzmimo na primjer napoleona, u nas je izdan samo jedan broj ako me sjecanje ne vara...
Go to Top of Page

pot
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 27/10/2002

Posted - 01/09/2007 : 10:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send pot a Private Message
U Jebote! znaci da sam prije 5 godina poceo brijati po stripovima com!(ali vrjeme leti) dobro dvije godine nisam bio prisutan radi nekakvih osobnih problema ali sad mi se gust prema stripovima vratio. mada moram priznati da vise skupljam stripove iz nostalgije nego kaj ih citam(znam da gresim posto ima jako kvalitetnih i dubokih izdanja!
nista,prvi post je bio samo moje malo razmisljanje pa vam hvala na vasem misljenju! sta se tice hiperprodukcije i kupovanja tu je problem kad si u braku i kad se moras kuciti itd + tu su i prva izdanja a ona znaju nekad biti preskupa(tu smo mi krivi posto smo spremni platiti bilo koju cjenu za strip koji nam jos nedostaje da popunimo zbirku...
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Cuj, nebih te želio tu sad ispravljat ali izgleda da si zagubio koju godinu, jer ti si clan 5 godina a forum postoji 6.

A što se tice zasluga - svakako da je ovaj sajt zaslužan za promociju stripova i poboljšanje situacije na prostoru ex-yu, medutim nebih rek'o da je situacija tako blistava. Da, ima puno izdanja na kioscima, ali u sve manjoj nakladi. A ova luksuzna tvrdoukoricena, ne smatram baš stripovima. Više kao neku skupu legalnu perverzijicu.


JA BI MOGAO DA MOGU JA BI ZNAO DA ZNAM
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000