forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SALON STRIPA 2007
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/09/2007 : 14:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
...osjeca se kisa u zraku!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2007 : 08:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Jedan je idiot upravo odradio najglupljih i najbeskorisnije potrosenih 16 sati zivota. Zaista, pa tko normalan provjerava je li mu putovnica istekla PRIJE odlaska na put, puno je zanimljivije kad to otkrije granicna policija u nocnom vlaku. Da stvar bude gora, da bih si prikratio vrijeme morao sam procitati neke od najglupljih Texova u povijesti - npr. Maxi 10 koji ima definitivno najgori, najsugaviji i najgluplji kraj u povijesti. Mislio sam da Tex ne moze pasti nize, ali ocito moze, Nizzi doseze nove dubine. Colte - citas li ovo - ovo je zadnji put da ti kupujem Texove u Italiji. Ne zelim vise doci u situaciju da to moram citati.

Isprika svima, pogotovo organizatorima Salona kojima je moja glupost poremetila planove. Pokusat cu se iskupiti. A sad se idem ritualno samoubiti tupim nozem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 28/09/2007 : 08:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Hahaha, izvini Markose, ali ovo je stvarno scena iz komedija. Doduse, tebi je horor, ali stvarno je smesno...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/09/2007 : 09:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Tako je to kad vam ne trebaju vize ni za gde, pa ste se razmazili! ;)

Šalu na stranu - bezveze, mislio sam da cemo se videti. Nadam se da barem nije i Anita bila s tobom.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/09/2007 : 09:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A smijesno je i meni, sto cu...
Nije, ona mi se smijala od doma.
Ne znam, sad razmisljam da dodjem za sajam knjiga, mada, nakon ovog iskustva, tako mi se ne da.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 28/09/2007 : 15:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
GRAND PRIX:
Strip NASLjEÐE
(scenario Dejan Vujic - Beograd, crtež Siniša Banovic - Beograd)

NAJBOLjE OSTVARENjE U DOMENU KLASICNOG STRIP JEZIKA:
Strip NASLjEÐE
(scenario Dejan Vujic - Beograd, crtež Siniša Banovic - Beograd)

NAJBOLjE OSTVARENjE U DOMENU ALTERNATIVNOG STRIP JEZIKA:
Strip SKOK
(autor Slobodan Stošic, Novi Sad)

NAJBOLjI SCENARIO:
Strip NASLjEÐE
(scenario Dejan Vujic - Beograd)

NAJBOLjI CRTEŽ:
Strip NASLjEÐE
(crtež Siniša Banovic - Beograd)

SPECIJALNA NAGRADA ŽIRIJA ZA INOVACIJU:
Prostorni strip PRICA O POMOSITOM COVEKU
(autor Aleksandar Curic, Cuprija)

SPECIJALNO PRIZNANjE ZA DOPRINOS SRPSKOM STRIPU
Žika Bogdanovic, publicista, Beograd

NAGRADE ŽIRIJA U KATEGORIJI TAKMNICARA DO 15 GODINA

MLADI LAV

Strip SLUCAJEVI
(autori Marko Stanimirovic i Ljubo Ljubišic, Subotica)

SPECIJALNA NAGRADA ŽIRIJA ZA NAJBOLjU IDEJU
Strip PINOKIO; KORNjACA I ZEC
(autor Michael Makivic, SAD)

SPECIJALNA NAGRADA ŽIRIJA ZA ZREO I MAŠTOVIT IZRAZ
Strip TAJNA BELOGRADSKE NESANICE
(autor Dejana Škipina, 1998. godište, Višegrad)

SPECIJALNA NAGRADA ŽIRIJA ZA NAJMLAÐEG UCESNIKA
Strip SANjAJMO DOK SMO MALE
(autor Anja Tanovic 1999. godište, Novi Sad)

SPECIJALNA NAGRADA 5. MEÐUNARODNOG SALONA STRIPA "GREGG COX" (GREG KOKS)
Dragan Maksimovic, Beograd

NAGRADE SPONZORA

NAGRADA "POLITIKINOG ZABAVNIKA"
Strip NASTAVICE SE
(autor Dušan Božic, Beograd)

NAGRADA "STRIPOTEKE"
Strip NASLjEÐE
(scenario Dejan Vujic - Beograd, crtež Siniša Banovic - Beograd)

NAGRADA IZDAVACKE KUCE "SYSTEM COMICS"
- Strip DRUŠTVO 11 NEŽENjA
(scenario Ðorde Milosavljevic - Beograd, crtež Dragan Maksimovic - Beograd)

- Strip BEZ NASLOVA
(autor Vladimir Veljaševic)

- Strip GOSPODAR LUTKE
(autor Tijana Ambrišak, Novi Sad)

NAGRADA IZDAVACKE KUCE "BELI PUT"
- Strip DOK SANjAŠ
(autor Bojana Dimitrovski - Beograd)

- Strip POSLEDNjA VREMENA
(autor Nebojša Ðumic - Banja Luka)

- Strip GOSPODSKA PITA
( autori Saša Arsenic, Darko Pajcin - Beograd)

NAGRADA MAGAZINA "STRIP PRESING"
- Strip SREBRNI MECI U MOM PIŠTOLjU
(autor Milan Uvrtacev, Kikinda)

- Strip GOSPODAR LUTKE
(autor Tijana Ambrišak, Novi Sad)

- Strip NASLjEÐE
(scenario Dejan Vujic - Beograd, crtež Siniša Banovic - Beograd)

NAGRADA MAGAZINA "MUNJA STRIP"
Strip DONA
(autor Tamara Lazic, Beograd)

NAGRADA FIRME "COMPUTERLAND"
- Strip PUZLE
(autor Milan Jovanovic, Kragujevac)

- Strip GOSPODSKA PITA
(autori Saša Arsenic, Darko Pajcin - Beograd)

- Strip TEHNICARI
( autor Miloš Nicic - Beograd)

NAGRADA MAGAZINA "POP KULT"
- Strip AJVARMEN VS. TOMATON
(scenario Davor Dramicanin - Skoplje, crtež Igor Jovcevski - Skoplje)

- Strip NEGDA
(autor FRANjO ANŽLOVAR, Zagreb)

NAGRADA KNjIŽARE "PLATO"
- Strip SENSE AND SENSIBILITY
(scenario Marko Stojanovic - Leskovac, crtež Milorad Vicanovic Maza - Laktaši)

- Strip SUNCE
(autor Aleksandra Vidakovic - Beograd)

- Strip ZA ŠAKU ŽIVOTA
(scenario Marko Stojanovic - Leskovac, crtež Denis Dupanovic - Bihac)

Edited by - Blek Stena on 28/09/2007 15:42:53
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/09/2007 : 07:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Hahaha, izvini Markose, ali ovo je stvarno scena iz komedija. Doduse, tebi je horor, ali stvarno je smesno...


alo cešnjak,javi se dušmanu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/09/2007 : 08:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Jedan je idiot upravo odradio najglupljih i najbeskorisnije potrosenih 16 sati zivota. Zaista, pa tko normalan provjerava je li mu putovnica istekla PRIJE odlaska na put, puno je zanimljivije kad to otkrije granicna policija u nocnom vlaku. Da stvar bude gora, da bih si prikratio vrijeme morao sam procitati neke od najglupljih Texova u povijesti - npr. Maxi 10 koji ima definitivno najgori, najsugaviji i najgluplji kraj u povijesti. Mislio sam da Tex ne moze pasti nize, ali ocito moze, Nizzi doseze nove dubine. Colte - citas li ovo - ovo je zadnji put da ti kupujem Texove u Italiji. Ne zelim vise doci u situaciju da to moram citati.

Isprika svima, pogotovo organizatorima Salona kojima je moja glupost poremetila planove. Pokusat cu se iskupiti. A sad se idem ritualno samoubiti tupim nozem.


uuu, zajeb
meni se dogodilo nešto slicno, ali ipak drugacije, prije 7-8 godina, imao važan poslovni sastanak u becu, najavljen naravno mjesec dana prije, a ja 2 dana prije otkrijem da mi je putovnica istekla, i ajde ti sada izvadi novu, u makarskoj, a u zagrebu si, radile su veze

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dcarapo2
Advanced Member

Argentina
3770 Posts

Member since 27/01/2004

Posted - 30/09/2007 : 23:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dcarapo2 a Private Message
feminizam -fašizam

zato oni koji misle,cijene rijeci gospodnje jer ako si u kremenadli ,nisi za kobasice
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 01/10/2007 : 13:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
A šta mislite o slijedecem scenariju? Odem u BG prošle godine, normalno s putovnicom. Prvog dana odem u Narodnu biblioteku, uclanim se (pogadate, dam putovnicu), odradim što sam imao i odem kuci (normalno, putovnica ostane u biblioteci). Iza toga sam 5 DANA lunjao po sajmu, po Beogradu, od prijatelja do poznanika i NISAM POGLEDAO u torbicu. Normalno, zadnji dan, oko 5 km prije granice, otvorim je da izvadim putovnicu...

Edited by - wiskey on 01/10/2007 13:33:24
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Zbog obiteljskih problema,na salonu sam bio samo 15-ak minuta i to u subotu prije Derbija.Lokacija je stvarno super,baš u centru mada u vrijeme dok sam ja bio tamo nije bilo gotovo nikoga.
Ono što me neugodno iznenadilo je odsustvo izdavaca kao što su Marketprint i System Comics što me baš razocaralo pa sam morao juriti u Darkwood(hvala onom decku koji tamo radi,baš je fin i ljubazan i što je još važnije-puno "pricljiviji" od Igora;-)).
Bio je samo Beli put gdje sam kupio "POgled.." i Konan2 te dobio lijepu vrecicu.Pohvale i za decka koji je tamo radio.
E da,kupio sam i ono specijalno izdanje Dylan Doga.Dobro izgleda.

Ali zato je na derbiju bilo super.Bio sam na dosta utakmica ali atmosfera u subotu je bila velicanstvena.Zvezda je bila bolja tako da sam vrlo zadovoljan neodlucenim rezultatom.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/10/2007 : 17:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Jedan je idiot upravo odradio najglupljih i najbeskorisnije potrosenih 16 sati zivota. Zaista, pa tko normalan provjerava je li mu putovnica istekla PRIJE odlaska na put,



Hmm..razmišljam što bi ti napravio da si išao sa mnom;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/10/2007 : 13:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Bio sam nazocan na salonu stripa, te bih se ovim putem zahvalio domacinu Dejanu na srdacnoj dobrodoslici.
Takodje bih pozdravio i cijelu ekipu ljudi s kojima sam se tamo druzio... vrijeme je uzasno brzo proslo.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000