forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kovin Vrsac za Split iliti Globinja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 16/09/2007 : 23:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Moja treca poseta Vrscu i Djordjev Srdjanu i Draganu rezultirala je novom foto pricom:
ovde sam akcenat stavio na albume sa slicicama i to na NK Hajduk iz Splita ciji sam i sam navijac bio u vreme SFRJ!
Pozdrav globinju iz Vrsca i Kovina od Srdjana, Dragana i Culfisa!
Dragan i Srdjan ce objasniti o kojim je albumima rec!













Jel to štos iz Minhena?

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/09/2007 : 00:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
pozdrav i vamadošlo mi za plakati kad sam vidiohtio sam reci da onakve igracine više majka ne rada

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 17/09/2007 : 00:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Nazalost! - to je tacno!!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 17/09/2007 : 00:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

pozdrav i vamadošlo mi za plakati kad sam vidiohtio sam reci da onakve igracine više majka ne rada


Tako je!
Ne mogu se nagledat svih tih ljudi.....
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/09/2007 : 00:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Uzivajte "Hajdukovci", zato smo i slikali, posebno za Globinja, da nas ne bi izbacivao sa sajta :D :D :D

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/09/2007 : 01:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Uzivajte "Hajdukovci", zato smo i slikali, posebno za Globinja, da nas ne bi izbacivao sa sajta :D :D :D


izbacit cu vas zbog nanošenja duševne boli

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/09/2007 : 09:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by srdjandj

Uzivajte "Hajdukovci", zato smo i slikali, posebno za Globinja, da nas ne bi izbacivao sa sajta :D :D :D


izbacit cu vas zbog nanošenja duševne boli

Ja mislim da je ovo "praznik" za tvoje oci, zato je i ideja bila moja da culfis kad dodje slika za tebe slicice od Hajduka.
Takodje i moj stari stalno gleda te albume i kaze da nije bilo boljeg fudbala, nego onda.
Sledeci put slikamo Dinamo

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 17/09/2007 : 19:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
Svaka vam cast!!

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2007 : 20:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovo su oni albumi "Fudbaleri i timovi".koliko ih je ukupno izašlo?
ja iman jedan cini mi se iz 82.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/09/2007 : 20:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eno mi susid u prvom albumu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/09/2007 : 20:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ovo su oni albumi "Fudbaleri i timovi".koliko ih je ukupno izašlo?
ja iman jedan cini mi se iz 82.

ne znam, to ja nisam skupljao, jer nisam ni bio rodjen, mislim da taj iz 82-ge nemam.Izaslo je jedno destak.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/09/2007 : 20:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by globinjo

pozdrav i vamadošlo mi za plakati kad sam vidiohtio sam reci da onakve igracine više majka ne rada


Tako je!
Ne mogu se nagledat svih tih ljudi.....



ni ja. pare ka Gumbyji iz Pythona, fali samo šudar na glavi

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

boromir
New Member



Serbia
196 Posts

Member since 21/01/2007

Posted - 17/09/2007 : 23:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send boromir an ICQ Message  Send boromir a Private Message
Uvijek mi je gušt vidjet nešto iz bogate historije HNK Hajduk iz Splita najlipšeg grada na kugli zemaljskoj.Ja živin u Beogradu mater mi je iz Dalmacije i ja navijam za Hajduka
A zbog toga sam ovdi di sam moga cesto nahebat no šta cu rojen lud i uvik bija lud...
Hajduk živi vjecno!!

Alessandro Chiarolla za predsjednika Italije!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2007 : 12:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by boromir

Uvijek mi je gušt vidjet nešto iz bogate historije HNK Hajduk iz Splita najlipšeg grada na kugli zemaljskoj.Ja živin u Beogradu mater mi je iz Dalmacije i ja navijam za Hajduka
A zbog toga sam ovdi di sam moga cesto nahebat no šta cu rojen lud i uvik bija lud...
Hajduk živi vjecno!!



svaka cast faco!

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/09/2007 : 13:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Hajduk zivi vjecno!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/09/2007 : 02:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Hajduk zivi vjecno!!!



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

rogue
Starting Member

10 Posts

Member since 10/09/2007

Posted - 19/09/2007 : 11:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send rogue a Private Message
Podsjeti me da mi je kuci ostala takva grobarska zastavica.

Ovo je bas nostalgicno...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000