forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Spasimo stripovi online!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2007 : 20:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
izbacen je prije nego san se ja uclanija na site.znaci ima 2 godine.
mislin nešto u vezi aukcija,nisan siguran.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 23/09/2007 : 20:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message

www.bhfanaticos.com

Edited by - sed1 on 25/09/2007 13:30:49
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 23/09/2007 : 22:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Ludilo postovi

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2007 : 23:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Baj d uej...
Tko je uopce taj Adnan kojeg stalno spominjete? Izgleda da ga znaju svi osim mene... Neko sa sajta?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16740&SearchTerms=crnje

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2007 : 23:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

Krvi ti... više s tin recenzijama...
Pa izbrišite je, ali nemojte rušit stranicu...
No sve je to tragicno, po meni dvije stranice bi trebale usko suradivat a idealno bi bilo kad bi se spojile... na jednom mistu stripovi, recenzije, forum, i ostalo... e to bi biolo savršenstvo...


Nemam zasto suradjivati s stripovionline. Niti ih imam namjeru rusiti. Samo zelim da skinu sadrzaje koje su uzeli od nas bez dozvole. Tocka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 23/09/2007 : 23:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by flamboyant soul

Baj d uej...
Tko je uopce taj Adnan kojeg stalno spominjete? Izgleda da ga znaju svi osim mene... Neko sa sajta?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16740&SearchTerms=crnje


Odlicna ideja za detektivske romane!

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/09/2007 : 00:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16740&SearchTerms=crnje

Ah neki lopov ukratko, nisam imao volje citat dalje od 5. stranice. Hvala na informaciji.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/09/2007 : 10:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, nije to taj Adnan. Ovo bi trebao biti
Adnan Pasic
Zeljeznicka 19
Ilidza, 71210


Trouble will find me
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 10:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
Koji smrad od covika taj Adnan.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/09/2007 : 11:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja mislim da je to upravo taj Adnan, znas da je on nesto mutio sa adresama jos dok je Portera hteo da 'ispali' za onih 400 eura. Ili mozda nisam u pravu???
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 11:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
Ma to je Adnan Hodžic spomenuo je negdje u onim komentarima.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/09/2007 : 15:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Jebote, ovaj stari topic je pravi krimic. Dostojno Agate Kristi i Poaroa...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 24/09/2007 : 16:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Vidim da je i jucer ostavio užasno bezobrazan komentar na svom sajtu.

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 24/09/2007 : 19:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by Vega

Vidim da je i jucer ostavio užasno bezobrazan komentar na svom sajtu.



Meni taj komentar zvuci kao da ga je ipak gosp. Hodzic pisao... Bilo mi je sumljivo jos na pocetku jer se i na ovom siteu reklamirala ta stranica a kao izvor stripova stranica od Hodzica (kao velikog prijatelja admina stripovionline). Ja mislim da je to ista osoba.

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 24/09/2007 : 19:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by altair

quote:
Originally posted by Vega

Vidim da je i jucer ostavio užasno bezobrazan komentar na svom sajtu.



Meni taj komentar zvuci kao da ga je ipak gosp. Hodzic pisao... Bilo mi je sumljivo jos na pocetku jer se i na ovom siteu reklamirala ta stranica a kao izvor stripova stranica od Hodzica (kao velikog prijatelja admina stripovionline). Ja mislim da je to ista osoba.




Taj Hodžic vjerojatno i sada ima neki novi nick na ovom forumu.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/09/2007 : 05:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky


Taj Hodžic vjerojatno i sada ima neki novi nick na ovom forumu.



Ovo je tema za razmisljanje... nije da smisljam toplu vodu, ali sad sam se zaista zamislio nad necim sto svi mi i inace znamo... hocu da kazem, ko zna ko su i kakvi su ljudi sa kojima kontaktiramo putem foruma, a cini nam se kao da ih godinama znamo - naravno, ne mislim na one sa kojima sam se sretao vec ko zna koliko puta uzivo...
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 25/09/2007 : 09:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
Ne znam kako je vama al ja ne mogu uc na stripovionline.com.Da nije pala stranica
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/09/2007 : 10:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

Ne znam kako je vama al ja ne mogu uc na stripovionline.com.Da nije pala stranica



Ne mogu ni ja... Piše zabranjeno... Jel netko zna o cemu je rijec?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 25/09/2007 : 10:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Ne mogu ni ja. Adnane, gdje god da si, pomagaaaaj!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29200 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/09/2007 : 10:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Trazio sam ga da skine recenzije, nije htio. Onda sam javio njegovom hostingu da je uzeo nedozvoljeno materijal s nasih stranica i ovi su mu ocito ugasili sajt. Donekle mi je zao, mada meni osobno ti skenovi ne znace nista, ima ljudi kojima je to bilo znacajno, nisam htio da ugase sajt, nego samo da maknu te recenzije. Ali s druge strane, kad se sjetim koliko je bio bezobrazan, i on i ekipa tamo, zasluzio je.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/09/2007 : 10:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Trazio sam ga da skine recenzije, nije htio. Onda sam javio njegovom hostingu da je uzeo nedozvoljeno materijal s nasih stranica i ovi su mu ocito ugasili sajt. Donekle mi je zao, mada meni osobno ti skenovi ne znace nista, ima ljudi kojima je to bilo znacajno, nisam htio da ugase sajt, nego samo da maknu te recenzije. Ali s druge strane, kad se sjetim koliko je bio bezobrazan, i on i ekipa tamo, zasluzio je.



Sad si gotov kad krene lavina by Poncho & co:)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 25/09/2007 : 10:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Postoji nekoliko mogucnosti:

1. Na stranicu necemo moci jedan dan
2. Stranica je premještena
3. Server je ugašen;stranica srušena
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 25/09/2007 : 10:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Markos

Trazio sam ga da skine recenzije, nije htio. Onda sam javio njegovom hostingu da je uzeo nedozvoljeno materijal s nasih stranica i ovi su mu ocito ugasili sajt. Donekle mi je zao, mada meni osobno ti skenovi ne znace nista, ima ljudi kojima je to bilo znacajno, nisam htio da ugase sajt, nego samo da maknu te recenzije. Ali s druge strane, kad se sjetim koliko je bio bezobrazan, i on i ekipa tamo, zasluzio je.



Sad si gotov kad krene lavina by Poncho & co:)




Ma dajte ljudi taj covjek je toliko sranja napravio na ovoj stranici i onda se još usuduje bez pitanja uzet recenzije(zapravo s pitanjem al bez dopuštenja).Ja ga ne žalim.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/09/2007 : 11:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ne vidim zašto bi bila ta stranica najbolja na svijetu... Meni ne znaci ništa, možda ljudima koji vole citati online stripove i ne da im se davati pare za prave stripove nešto znaci?

Zašto bi trebalo uopce spašavati tu stranicu?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 25/09/2007 11:09:30
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/09/2007 : 11:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovsky

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Markos

Trazio sam ga da skine recenzije, nije htio. Onda sam javio njegovom hostingu da je uzeo nedozvoljeno materijal s nasih stranica i ovi su mu ocito ugasili sajt. Donekle mi je zao, mada meni osobno ti skenovi ne znace nista, ima ljudi kojima je to bilo znacajno, nisam htio da ugase sajt, nego samo da maknu te recenzije. Ali s druge strane, kad se sjetim koliko je bio bezobrazan, i on i ekipa tamo, zasluzio je.



Sad si gotov kad krene lavina by Poncho & co:)




Ma dajte ljudi taj covjek je toliko sranja napravio na ovoj stranici i onda se još usuduje bez pitanja uzet recenzije(zapravo s pitanjem al bez dopuštenja).Ja ga ne žalim.



Poncho je pokrenuo temu za spas stripova online, a Markos ih ugasi... Ne znam za tebe, ali meni je strašno smiješno:)

P.S. Jucer sam par sati citao onaj stari topic s Adnanom i ako je to taj isti, onda je stvarno pokvaren (ublaženo)... Ali Markos je napisao da nije taj...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000