forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 -Mikijevo Carstvo i Mika Miš-kompleti*?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/09/2007 : 21:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-MIKIJEVO CARSTVO(217 brojeva) i MIKA MIŠ(505 brojeva)**

-Pitanje za starije(i mlade) kolekcionare.-Znate li da li netko posjeduje ova dva kompleta?-Koliko bi to objektivno vrijedilo?

-Radi se o novinskim izdanjima,cirilica,izlazili u periodu 1936-1941(mika miš),te 1939-1941 mikijevo carstvo.
P.S.-ukoliko netko posjeduje skenirane naslovnice VANDROKAŠA,nek se javi.Hvala

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 25/09/2007 : 10:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Možda Mala Sirena.Nisam siguran.
Hoceš li mi uspit poslat onaj ostatak?
Go to Top of Page

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 25/09/2007 : 10:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
Možda Mala Sirena.Nisam siguran.
Hoceš li mi uspit poslat onaj ostatak?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/09/2007 : 01:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by chemako

Možda Mala Sirena.Nisam siguran.
Hoceš li mi uspit poslat onaj ostatak?




Hocu Marko,al evo,tek sada stigoh--"radi se Bato"!

-Šta ste se stisli,sunce vam jeb.. žarko,imal kakva informacija,koliko bi to vrijedilo?Ili da se zapali?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15563 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/09/2007 : 08:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
znam ja ali to košta - nema dabe ni u stare babe veli jedan moj kolega

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/09/2007 : 09:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message
To je izlazilo u doba dok je risbo jos bio mlad
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15563 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/09/2007 : 10:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
kad sam bil tvojih godina :-))))

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 05/10/2007 : 17:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/10/2007 : 01:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...



-kaj,opet svrbež brka?
-Some,ako ništa,evo ti prilika da vidiš uživo,a ne moraš ništa platit!-Jel moš virovat,gledaš,a ne moraš platit!Stisni,možda ga dobiješ na poklon.Nikad se ne zna.-Stvarno si "traktor".
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/10/2007 : 10:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Bleso, otvori topic "Stripoteka", pa se uvjeri tko je som. A usput, nije mi jasno što se opet javljaš, pa nisam te prozvao. Ti si se takvim opet prepoznao. E, jesi krkan...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/10/2007 : 10:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Baš je dosadno kad se ne prepucavate Lipo dodite u BC 19.10 pa se uz ice i pice dohvatite. Eto, ja ne pijem pa vas uredno otpremim doma po završetku hepeninga.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 10/10/2007 : 10:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
eh jebiga sad, covjek je lijepo pitao koliko bi to kostalo......

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 10/10/2007 : 10:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by sed1

eh jebiga sad, covjek je lijepo pitao koliko bi to kostalo......



Je, ali su korijeni mnogo dublje. Pravi party je tek kad su obojica istovremeno na netu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 10/10/2007 : 10:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by sed1

eh jebiga sad, covjek je lijepo pitao koliko bi to kostalo......



Je, ali su korijeni mnogo dublje. Pravi party je tek kad su obojica istovremeno na netu.


pravi MERAK!!!

www.bhfanaticos.com

Edited by - sed1 on 10/10/2007 10:46:16
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 10/10/2007 : 20:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...



evo ti prilika za nabavu,imaš ih na aukcijama ,
a s obzirom da si prijatelj veliki s dveribadom
možda dobiješ nešto i na poklon(besplatno)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/10/2007 : 20:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a nije ni skup -samo 88 000 kn

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/10/2007 : 20:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by wiskey

Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...



evo ti prilika za nabavu,imaš ih na aukcijama ,
a s obzirom da si prijatelj veliki s dveribadom
možda dobiješ nešto i na poklon(besplatno)

dobijaju se bombone sad na poklon, nesto nije u redu

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 10/10/2007 : 20:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by wiskey

Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...



evo ti prilika za nabavu,imaš ih na aukcijama ,
a s obzirom da si prijatelj veliki s dveribadom
možda dobiješ nešto i na poklon(besplatno)

dobijaju se bombone sad na poklon, nesto nije u redu



nekom 505 s crtom a nekom slatka tajna
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/10/2007 : 20:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by wiskey

Da je nabavit ova dva kompleta, pa ne imat, nego preprodat...



evo ti prilika za nabavu,imaš ih na aukcijama ,
a s obzirom da si prijatelj veliki s dveribadom
možda dobiješ nešto i na poklon(besplatno)

dobijaju se bombone sad na poklon, nesto nije u redu



nekom 505 s crtom a nekom slatka tajna

..a nekom bronhi - "lakse se dise", kad se vide kompleti, ljudi, uzmite bronhi!!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 10/10/2007 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Bleso, otvori topic "Stripoteka", pa se uvjeri tko je som. A usput, nije mi jasno što se opet javljaš, pa nisam te prozvao. Ti si se takvim opet prepoznao. E, jesi krkan...



-Vec sam ti priznao,brko,da sam blesav,a ovo "krkan" mi je simpaticno.
-Shvati kako želiš,moja je stvar da li prodajem ili preprodajem ili poklanjam ili bacam ili .....
-Cuj,ljepo što si nazvo Slavkovica,ipak ste vas dvojica "brkonje",ali to što ti sebi umišljaš spoznaje i kolekcionarsko znanje,tvoja je stvar,a meni iskreno puca kita da li je Talicni broj 2 ili 4.Jebe mi se za takvo prepucavanje,ali tvoje ispoljavanje arogancije stvara odbojnost(barem za mene),jedino tvrdim da pišeš i kuneš se u stvari (stripove) koje nikada nisi niti vidio.-Ja ti osobno,iskreno cestitam na tvojoj kolekciji od nekih 12 000 stripova,ali zaista sam u nekoliko navrata vidio puno,puno više.
-Bio bi puno korisniji na ovom sajtu,kao uvaženi stariji kolekcionar,da educiraš i savjetuješ mlade generacije,umjesto što se praviš pametan u ovom hobiju sakupljanja.Eto,barem si dobio na važnosti u ovim prepiskama.I previše si uvredljiv,ko nekakva "tetkica sa trajnom"!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 11/10/2007 : 00:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Da, cijelo vrijeme je bio problem u rasporedu prve 4 Stripoteke. Sada taj raspored više nije važan. A cemu onda sve ovo? Zašto me onda tu vrijedaš i provociraš? Jer si mislio da su tvoje preprodavacke pretpostavke tocne? Sada kada vidiš da nisu i da si u stvari kenjao cijelo vrijeme i da više nemaš nikakvog osnova za to, sada pišeš ovako. Bilo pa prošlo. Ujeo vuk tovara. E, baš si mustra. Bar shvati da si pored toga što si blesav, a to si i priznao, da si ti u stvari popizdio što sam, ne tebe, nego opcenito preprodavace svojevremeno prozvao, cak i ne znajuci za tebe, pa si se onda obrušio samo da vrijedaš, omalovažavaš i mene i moje prijatelje, ali, blesane, to samo govori o tebi. Hoceš li vec jednom to shvatiti i onda mi se skinuti s grbace? A što se tice kupovine kod tebe na nekakvim aukcijama, ni u ludilu. Imam sve što mi treba, nisam iskompleksiran saznanjem da postoji netko tko ima više stripova od mene, jednog takvog znam, a volio bih upoznati još nekog, dapace. Jer, ja stripove ne skupljam zato da budem najveci kolekcionar, nego zato što ih volim, ali ti to ne možeš shvatiti. Ti ih gledaš samo kroz lovu i u tome je tvoj problem. Nije mi samo jasno što se onda javljaš na Forum, jer ovo su stranice za stripofile i kolekcionare, a ne za tebe. Ti daji oglase da nešto prodaješ, kupuješ pa preprodaješ, ali se u strip ne miješaj, jer o njemu nemaš pojma (što se i pokazalo). Znaš samo koliko možeš izmusti od jadnika koji kod tebe kupuju. I još nešto. U ovom svom zadnjem tekstu si glup na kvadrat. Jer kažeš da "umišljam spoznaje o stripu itd itd", a na dnu da bih se trebao usmjeriti prema nekakvom educiranju mladih. Kako da ih educiram, kad umišljam? E, blesane. Ja sam svoje rekao, sve razloge zašto sam uopce komunicirao s takvom bijedom sam naveo i više ti nemam što reci.

Edited by - wiskey on 11/10/2007 00:30:44
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/10/2007 : 02:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Da, cijelo vrijeme je bio problem u rasporedu prve 4 Stripoteke. Sada taj raspored više nije važan. A cemu onda sve ovo? Zašto me onda tu vrijedaš i provociraš? Jer si mislio da su tvoje preprodavacke pretpostavke tocne? Sada kada vidiš da nisu i da si u stvari kenjao cijelo vrijeme i da više nemaš nikakvog osnova za to, sada pišeš ovako. Bilo pa prošlo. Ujeo vuk tovara. E, baš si mustra. Bar shvati da si pored toga što si blesav, a to si i priznao, da si ti u stvari popizdio što sam, ne tebe, nego opcenito preprodavace svojevremeno prozvao, cak i ne znajuci za tebe, pa si se onda obrušio samo da vrijedaš, omalovažavaš i mene i moje prijatelje, ali, blesane, to samo govori o tebi. Hoceš li vec jednom to shvatiti i onda mi se skinuti s grbace? A što se tice kupovine kod tebe na nekakvim aukcijama, ni u ludilu. Imam sve što mi treba, nisam iskompleksiran saznanjem da postoji netko tko ima više stripova od mene, jednog takvog znam, a volio bih upoznati još nekog, dapace. Jer, ja stripove ne skupljam zato da budem najveci kolekcionar, nego zato što ih volim, ali ti to ne možeš shvatiti. Ti ih gledaš samo kroz lovu i u tome je tvoj problem. Nije mi samo jasno što se onda javljaš na Forum, jer ovo su stranice za stripofile i kolekcionare, a ne za tebe. Ti daji oglase da nešto prodaješ, kupuješ pa preprodaješ, ali se u strip ne miješaj, jer o njemu nemaš pojma (što se i pokazalo). Znaš samo koliko možeš izmusti od jadnika koji kod tebe kupuju. I još nešto. U ovom svom zadnjem tekstu si glup na kvadrat. Jer kažeš da "umišljam spoznaje o stripu itd itd", a na dnu da bih se trebao usmjeriti prema nekakvom educiranju mladih. Kako da ih educiram, kad umišljam? E, blesane. Ja sam svoje rekao, sve razloge zašto sam uopce komunicirao s takvom bijedom sam naveo i više ti nemam što reci.



-Ajde,barem si se potrudio nešto konkretno napisat.
-Iskreno si se iskenjao.-Pojma nemam di si se ti obracao prodavacima i preprodavacima,ako je uopce i bitno što si se baš ti obracao!Sigurno su culi nešto pametno od tebe.
-Upoznali se jesmo,da ne misle ostali kako se tu bez veze prepucavamo,a nije u redu da u ovu "jebacinu" ubacuješ svoje prijatelje,jer ih ja niti jednim slovom nisam spomenuo!
-Baš me briga tko ima više stripova.Jebe mi se da li bi ti nešto kupio ili nebi,a to što ja prodajem stripove,moja stvar,jedino mi nije jasno što bi to tebe toliko smetalo,vole!?
-Sam si prvi srao u onom topic-u o prodaji stripova(novih) po garažama i skladištima,iz kojih razloga ja po tebi nisam imao pravo napisat da to nije korektno,bicino!
-Zar se sam pred nama nisi hvalio koliko si ti pametan,sigurno bi daleko dogurao na MILIJUNAŠU,sve su žene glupe u tom kvizu,itd.Ukolko se ne varam,rekao si da ti je problem u tom kvizu proc "najbrži prst",inace sigurno osvajaš milijun!--I šta bi ti ocekivao,da cu o takvom prepotentnom i škrtom seronji imat nekakvo mišljenje.-Bizoncino,evo ti besplatan savjet za prolazak "najbržeg prsta" u kvizu;---jedan prst si stavi u dupe,pa kad postaneš "vrckav",jer ce ti druga ruka malo zatitrat zbog ugode prsta u dupetu,opali po tastaturi i pokaži znanje!!-Kad osvojiš hrpu "šoldi",javi se,možda kupiš poneki kompletic!
-Umišljeni,samodopadni "stripofilu",ta stripoteka je u štampu išla kao broj 4,što je u redakciji i dokumentirano,a što je u prodaju išla kao broj 2 je iz razloga popularizacije,jer su se citatelji iz onog doba žalili da se ponavljaju price(UMPAH PAH-br.1 je ponovljena prica iz PANORAME).Štampano bez numeracije,some,ali promjenjen redosljed prilikom prodaje jer prva cetri broja nisu numerirana.A ti slaži kako hoceš.Eto,to ti je sva prica,otkrio si bananu!
-Stvarno si jadan,sa toliko godina u guzici imaš potrebu se ovdje preseravat svojim stripovskim znanjem.-Ovakvom "krkanu" i "bijedi" kao ja nije bilo do takvih velicanstvenih saznanja,samo sam želio te stripove imat,da li ih je 1,2 ili 500,svejedno.
-I još nešto,ja nikada nisam tvoju ljubav prema stripu omalovažavao niti izrugivao,pa u nedostatku pismenog izražavanja nije fer da komentiraš i pljuješ o mojim stavovima.Kada sam ja bio klinac,svi smo citali i sakupljali stripove,a to što sam ja otišao u krajnost sa gomilanjem je moj problem.--Osobno me interesira popularizacija stripa,ti ceš vjerojatno rec da bi ih više prodao,ali zbog takvih spodoba i seronja se i dogadaju ovakvi generacijski vakumi u citanju.To sam mislio prilikom savjeta edukacije,mrcino,pa kada te netko mladi upita,-barba,Mladene,kolko je tih stripova izašlo?,reci mu koliko,a ne -kako si glup,to ne znaš!-Jel ti sad jasnije tupasti,umišljati snobu?

-Otvorio sam topic sa pitanjem jel to netko još posjeduje,jer je godinama sakupljano,a morao si se israt i pokvarit topic.-Srest cemo se nas dvojica,obožavam takva umišljena smeca.
-Na kraju,cinicni obliguzu,objesim ti se na brk,kao Petar Pan!-
-Sad opet zacvili,možda me izbace,tako da možeš "zaroktat" od srece,ko pravi "nerast"!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 11/10/2007 : 08:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Kad više ništa ne pali, onda pocinješ izmišljati. Ono o Milijunašu si totalno izmislio, izmjenio, da bude po tvom. Ne znam iz kojeg razloga, valjda je ponestalo argumenata. Za žene nikad nisam onako rekao. Možda si izvukao iz konteksta, jer sam rekao da me fascinira glupost one žene koja se javi na Milijunaša, a ne zna s kim granici Hrvatska. U svakom slucaju kao i ti na Forumu.
Pored toga što si bezobrazan, sada postaješ i prost. To se moglo i ocekivati. Što se tice prijatelja, zar nisi vrijedao Rommela, zar si lijepo napisao o Sibinu? To je tebi OK komunikacija? Stvarno si prolupao i ne javljaj se više. Drži se aukcija. Svaka cast na cijenama, derikožo.
Da upoznali smo se, na žalost, ali onda nisam znao cime se baviš. Ni da si takvo smece. Znam samo da si se napio kao svinja. Valjda te zato ta životinja tako privlaci u komunikaciji.
Ah, da, blesane!!!

Edited by - wiskey on 11/10/2007 08:56:13
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15563 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/10/2007 : 10:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
halo moderatori BACAJTE VAN OVA DVA SERATORA NA NEODREÐENO

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15563 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/10/2007 : 15:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
pošto sam zaboravio dodati na kraju evo dodajem sada


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000