forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Julia - vrijeme za svodenje racuna???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/10/2007 : 20:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

SiP/SuR?

Isplatice se u vidu nas koji cemo ti se klanjati na forumu. ;)

Ha, ha, dovoljno ce biti da se samo prepozna trud koji je u ovo uložen i da mi se oprosti pokoja greškica ako ih bude.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/10/2007 : 20:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Tex Willer

Da budem potpuno jasan - ja od VG nemam ni koristi ni stete.
Nemam konkurentsku izdavacku kucu i nijedan razlog da vam zelim propast.
Ali zeleo bih Juliu koja izlazi brze nego u Italiji i koja je kvalitetno uradjena.
Da mi se ne svidja strip ne bih napisao ni slovo,kamoli da polemisem nasiroko i nadugacko.
Ja hocu Juliu ali ne na kasicicu.

Mogla bi Julija izlaziti i svako dva tjedna da postoji barem 200 ljudi koji bi to kupili na kioscima, ma dovoljno bi bilo ajde i 150. Ali kad nemaš takvu bazu teško je ubrzavati ritam jer bi se skladište natrpavalo. VG je pokušao na kioscima s mjesecnim ritmom, a sad imamo preko 50000 (pedesettisuca) neprodanih stripova. Samo prijevoz takve kolicine iz ZG do DU dode oko 5000,00 kn.



Kad bi mi s foruma koji cekamo nesto,uzeli ove brojeve koliko bi trebalo za procenu koliko nas ima i da li se moze ubrzati?
Kad ce prvih 5 brojeva u novom ruhu?
Ajde da pomognem ako postoji sansa da se ubrza?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2007 : 20:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Dado

Jednom prilikom smo pitali sina (koji je oko desetak godina star) Claudija Ville sto misli za Texa...
Kaze: hmm... Tex nije los... ali su Mange bolje...


A tek klinci i vesterni... ;)



Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 17/10/2007 : 21:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Djole

Ma kakvi klinci i Bonelli. Može da košta i tri kune i klinci je nece kupovati. Toga nema više, zaboravite na klince i Bonellija.


Jednom prilikom smo pitali sina (koji je oko desetak godina star) Claudija Ville sto misli za Texa...
Kaze: hmm... Tex nije los... ali su Mange bolje...


Pokazao sam nekim prijateljima nove stripove Bonellija i svi su rekli da im se ne svida crtež i da su stari Bonellijevi puno bolji, nije im se dalo ni citati.



ma bonelli je crtacki uglavnom neatraktivan... cak i meni, koji sam odrasto na tome... sad sam baš gledo demiana i prva epizoda super izgleda crtacki, a recimo mv mi dosta loše crtacki izgleda...
osim toga, slicice su prilicno male i crno-bijele, a danas to više nije u modi...

Edited by - mifugo on 17/10/2007 22:02:41
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2007 : 22:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa male su i crno bijele i u Mangama, ali su ipak popularne...

P.S. ne stigoh ni odgovoriti na zadnji mail.
Hvala na poslanom, cut cemo se...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/10/2007 : 22:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Opet s druge strane ukusi su bogme razliciti...
Meni recimo MV ima odlicnih crtaca... nas Goran, pa Oritiz, Milazzo, Perovic nije los,
Frisenda i Ramella su isto dobri...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 18/10/2007 : 01:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
ja sam od julije odustao (kao i mnogi) kad je došao novi format, nova cijena, novi ritam izlaženja... julija mi je sasvim pristojan strip po cijeni od 20kn, relativno zabavan, ali nikako dovoljno napet da bi ga novi nastavak cekao po dva mjeseca i placao ga puno više nego što vrijedi.

a kit tellera ne bih kupio niti mrtav. nije mi bio zanimljiv ni kad sam imao osam godina pa ne mogu niti zamisliti koliko bi loše izgledao da ga sad uzmem u ruke

Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals of time.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/10/2007 : 07:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>>a recimo mv mi dosta loše crtacki izgleda...

I pobogu, pa gde bas MV da lose izgleda? Ukusi, ukusi...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 18/10/2007 : 08:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
meni takoder mv nije nešto posebno crtacki, Ortiz mi je recimo najbolji, dok mi se nikako ne svida Parlov, no to je moje mišljenje
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/10/2007 : 09:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Tex Willer

Da budem potpuno jasan - ja od VG nemam ni koristi ni stete.
Nemam konkurentsku izdavacku kucu i nijedan razlog da vam zelim propast.
Ali zeleo bih Juliu koja izlazi brze nego u Italiji i koja je kvalitetno uradjena.
Da mi se ne svidja strip ne bih napisao ni slovo,kamoli da polemisem nasiroko i nadugacko.
Ja hocu Juliu ali ne na kasicicu.

Mogla bi Julija izlaziti i svako dva tjedna da postoji barem 200 ljudi koji bi to kupili na kioscima, ma dovoljno bi bilo ajde i 150. Ali kad nemaš takvu bazu teško je ubrzavati ritam jer bi se skladište natrpavalo. VG je pokušao na kioscima s mjesecnim ritmom, a sad imamo preko 50000 (pedesettisuca) neprodanih stripova. Samo prijevoz takve kolicine iz ZG do DU dode oko 5000,00 kn.

Kad bi mi s foruma koji cekamo nesto,uzeli ove brojeve koliko bi trebalo za procenu koliko nas ima i da li se moze ubrzati?
Kad ce prvih 5 brojeva u novom ruhu?
Ajde da pomognem ako postoji sansa da se ubrza?



Willer, mislim da malo kompliciraš... Ne vidim uopce zašto bi brže izlaženje Julie moglo tebi dati dovoljno poticaja da to pocneš kupovati? Cijena veliš da ti nije problem. To mi smrdi na cisto kolekcionarstvo, kao kupovat cu to ako bi mi taj strip redovito stizao na moju policu tako da lijepo može izgledati na njoj.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 18/10/2007 : 10:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Pa male su i crno bijele i u Mangama, ali su ipak popularne...



hm ali u mangama mi se crtež cini opcenito nekako cistiji, a i veci je nego u bonelliju malo, možda griješim...

quote:
Originally posted by Dado

Opet s druge strane ukusi su bogme razliciti...
Meni recimo MV ima odlicnih crtaca... nas Goran, pa Oritiz, Milazzo, Perovic nije los,
Frisenda i Ramella su isto dobri...



sigurno ima... meni se jako svidaju naslovnice mv-a parlovljeve, ali u prvom broju mi se na prvi pogled ne svida baš crtež (za razliku od demiana koji me je prilicno iznenadio - ugodno)...

a mislim da je današnjim klincima, odgojenim na komp.igricama, tv-u i šarenim slicicama jako bitno da su slike velike, pregledne, jasnih kontura i po mogucnosti u boji...

quote:
Originally posted by prozirna senka

>>a recimo mv mi dosta loše crtacki izgleda...

I pobogu, pa gde bas MV da lose izgleda? Ukusi, ukusi...



prvi broj, možda je poslije bolji zapravo, evo, da ne serem bezveze, pogledo sam malo po netu i stvarno sve table koje sam našo su solidno crtane, ne znam zašto mi se taj prvi broj ucinio tako neprivlacan

a usput naido i na zanimljivu cešku stranu :
http://www.analphabetbooks.com/5/Ofenziva2.htm
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/10/2007 : 12:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Tex Willer

Da budem potpuno jasan - ja od VG nemam ni koristi ni stete.
Nemam konkurentsku izdavacku kucu i nijedan razlog da vam zelim propast.
Ali zeleo bih Juliu koja izlazi brze nego u Italiji i koja je kvalitetno uradjena.
Da mi se ne svidja strip ne bih napisao ni slovo,kamoli da polemisem nasiroko i nadugacko.
Ja hocu Juliu ali ne na kasicicu.

Mogla bi Julija izlaziti i svako dva tjedna da postoji barem 200 ljudi koji bi to kupili na kioscima, ma dovoljno bi bilo ajde i 150. Ali kad nemaš takvu bazu teško je ubrzavati ritam jer bi se skladište natrpavalo. VG je pokušao na kioscima s mjesecnim ritmom, a sad imamo preko 50000 (pedesettisuca) neprodanih stripova. Samo prijevoz takve kolicine iz ZG do DU dode oko 5000,00 kn.

Kad bi mi s foruma koji cekamo nesto,uzeli ove brojeve koliko bi trebalo za procenu koliko nas ima i da li se moze ubrzati?
Kad ce prvih 5 brojeva u novom ruhu?
Ajde da pomognem ako postoji sansa da se ubrza?



Willer, mislim da malo kompliciraš... Ne vidim uopce zašto bi brže izlaženje Julie moglo tebi dati dovoljno poticaja da to pocneš kupovati? Cijena veliš da ti nije problem. To mi smrdi na cisto kolekcionarstvo, kao kupovat cu to ako bi mi taj strip redovito stizao na moju policu tako da lijepo može izgledati na njoj.



Nije,jer bi u tom slucaju kupovao MR,Marka,Bleka, koji izlaze mnogo redovnije ali ih ne uzimam.
Julia mi se svidja kao strip,ali kad vidim da Italijani izbace 5 komada dok VG izbaci jedan - izgubim volju.
Na policama se ne vide jer su mi police zatvorene zbog prasine
Inace,jesam kolekcionar koji vodi racuna o tome da nabavi sto bolje primerke,ali skoro da nema dana da ne procitam par stripova.
Skoro sve stripove iz kolekcije sam citao vise puta,tako da mi stripovi nisu samo za gledanje - mada ne mogu da poreknem da i u tome uzivam ponekad.
Tako da gresis ako mislis da mi je stalo da ih ima sto veci broj na polici. Ne pokazujem ih ljudima,ne trgujem s njima,ne slikam da bi postavljao slike na forum - znaci moje licno zadovoljstvo i nista vise
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/10/2007 : 16:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>>prvi broj, možda je poslije bolji zapravo, evo, da ne serem bezveze, pogledo sam malo po netu i stvarno sve table koje sam našo su solidno crtane, ne znam zašto mi se taj prvi broj ucinio tako neprivlacan


Mozda na prvi pogled? Mozda zato sto je malkice crnkast? Ne znam, meni je Ortiz sasvim solidan crtac.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/10/2007 : 16:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ne bi. NN je kakav takav brend, i jako popularisan ovde. MV, dok nije bio brend, jeste vestern (to ima svoju publiku), i još više je popularisan. O Juliji jedva da se pricalo, a i onda se vecina komentara svodila na "Meh". Julija bi u naj-naj-najboljem slucaju prolazila kao Demian. I dok sam siguran da se Demian ne prodaje loše, nesumnjivo ide gore o MV ili gore nego što ce NN ici.



Slažem se s tobom zbog tih argumenata, iako moja pozicija nije baš 100% objektivna jer ne volim Juliju. Ne zato jer je žensko ili je nova pa sam nostalgican samo prema starijim junacima, nego zato jer me stripovi tipa Nick Raider ili Julija ne zanimaju. Ne volim ni Nick Raidera, koji nije "noviji" junak poput Julije. Ali, to što sam htio reci je da, postoji još jedan argument kod ljudi koji kupuju i citaju stripove, a to je i UKUS. Ne mora svakome biti o.k. nešto što je i drugome. Ja ne osporavam da je Julija dobar strip. Dobar je, ali ja takve stripove NE volim. Mislim da bi isto kao i Julija na našem (Ex-Yu) tržištu prošao i Nick Raider.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/10/2007 : 17:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Moguce je da krimic kao žanr ovde ima najmanju produ. S druge strane, kad pogledaš koliko fanova ima Rip Kirbi - možda i ne.

Ukus igra odredenu ulogu, jer jedini razlog zašto kupujem NN, a ne i MV je - ukus. Ne volem vesterne, pa to ti je. Ali mislim da ta uloga nije presudna.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/10/2007 : 17:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen



Slažem se s tobom zbog tih argumenata, iako moja pozicija nije baš 100% objektivna jer ne volim Juliju. Ne zato jer je žensko ili je nova pa sam nostalgican samo prema starijim junacima, nego zato jer me stripovi tipa Nick Raider ili Julija ne zanimaju. Ne volim ni Nick Raidera, koji nije "noviji" junak poput Julije. Ali, to što sam htio reci je da, postoji još jedan argument kod ljudi koji kupuju i citaju stripove, a to je i UKUS. Ne mora svakome biti o.k. nešto što je i drugome. Ja ne osporavam da je Julija dobar strip. Dobar je, ali ja takve stripove NE volim. Mislim da bi isto kao i Julija na našem (Ex-Yu) tržištu prošao i Nick Raider.



To je tacno,ali dosta zavisi i od izdavaca i cele ekipe koja radi na nekom stripu.
Ja dizem ruke od nekih stripova jer mi se ne ceka po nekoliko meseci na naredni broj,iako mi je junak(inja) po ukusu(u prvom redu mislim na SC i VG),drugi batale neke stripove zbog loseg(po njihovom ukusu) prevoda(bilo je puno primedbi na prevod MaxMagnusa,pa i na Hrvatsko izdanje Korta),zatim zbog loseg poveza,bojenja slika iz unutrasnjosti stripa koje bi trebalo da predstavljaju naslovne umesto originalnih(NS Alan Ford)...
Odnosno,moguce je ignorisati i stripove koji su ti po ukusu,ali ne stimaju neke druge stvari...

Edited by - Tex Willer on 18/10/2007 17:59:05
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/10/2007 : 18:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Kad pomislim kako se Kit Teller prodaje puno bolje od Julije, a odnos kvalitete Julija/KitTeller je plusbeskonacno za Juliju, dodje mi da zaplacem. To je jos jedna potvrda onoga sto vec znamo: ljudi kupuju uglavnom samo stare, provjerene stvari koje su citali kao djeca.



pa taj odnos onda moze biti i 0.01/0 npr....
nedovoljna, premala razlika...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/10/2007 : 19:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Moguce je da krimic kao žanr ovde ima najmanju produ. S druge strane, kad pogledaš koliko fanova ima Rip Kirbi - možda i ne.



Rip Kirby je legenda .
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2007 : 19:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by mifugo

quote:
Originally posted by Dado

Pa male su i crno bijele i u Mangama, ali su ipak popularne...



hm ali u mangama mi se crtež cini opcenito nekako cistiji, a i veci je nego u bonelliju malo, možda griješim...



Kako koja... neke imaju znatno manje crteze... a opet drukcija kadriranja su u pitanju.
Bonelli ima standarna kadriranja, uvijek slicna u svim junacima, mislim da se moglo kod
nekih novih junaka probati i nesto drukcije, a dobrih crtaca svakako imaju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/10/2007 : 23:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Julia je odlicna. Ali u ovom obliku... Kome je to trebalo, nije mi jasno. Ako se vec rade neke deluxe stvari, neka se ide putem Libellusa i Fibre. Ne vjerujem da cemo ugledati broj 10. Steta.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/10/2007 : 00:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Julia je odlicna. Ali u ovom obliku... Kome je to trebalo, nije mi jasno. Ako se vec rade neke deluxe stvari, neka se ide putem Libellusa i Fibre. Ne vjerujem da cemo ugledati broj 10. Steta.



Jbmg ja istrosi ovolko reci a ti sve to rece u 3 reda
To je poenta
Ni ja ne verujem u br.10
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 19/10/2007 : 01:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

>>prvi broj, možda je poslije bolji zapravo, evo, da ne serem bezveze, pogledo sam malo po netu i stvarno sve table koje sam našo su solidno crtane, ne znam zašto mi se taj prvi broj ucinio tako neprivlacan


Mozda na prvi pogled? Mozda zato sto je malkice crnkast? Ne znam, meni je Ortiz sasvim solidan crtac.



e to, to, to što je malo crnkast baš mi se to nije svidilo...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/10/2007 : 07:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nije kiky jedini
meni je julia ponajbolji strip koji trenutno izlazi(?), jedini kojeg bi procitao cim ga kupim, od ovih devet epizoda jedino mi cetvrta nije nešto, sve ostale su odlicne, a peta i šesta su vrhunske
i ok, nije sve savršeno odradeno, i format je promijenjen, i table su razvucene (tijamjkubžju), i ritam izlaženja je strašan...
ali ja cu je opet kupiti i procitati
a ako i propadne, i niko drugi je ne preuzme, valjda cu naucit talijanski

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/10/2007 : 10:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Sindrom Texa Extra. Ja sam odavno sumnjao u nastavak Julije. Pogotovo poslije ovih pizdarija sa povecanjem formata i "laganog" povecanja cijene.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 20/10/2007 : 20:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

nije kiky jedini
meni je julia ponajbolji strip koji trenutno izlazi(?), jedini kojeg bi procitao cim ga kupim, od ovih devet epizoda jedino mi cetvrta nije nešto, sve ostale su odlicne, a peta i šesta su vrhunske
i ok, nije sve savršeno odradeno, i format je promijenjen, i table su razvucene (tijamjkubžju), i ritam izlaženja je strašan...
ali ja cu je opet kupiti i procitati
a ako i propadne, i niko drugi je ne preuzme, valjda cu naucit talijanski




Moj glas za Juliju kao najugodnije Bonellijevo iznenadjenje,i najbolji Bonellijev strip koji izlazi.
Poserem se na sve vas koji ste odustali od njega zbog formata ili ili ko zna kojeg "trazim dlaku u jajetu da mogu kenjat" razloga.

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000